Чого найбільше боїться у стосунках кожен знак Зодіаку

Закохуючись, ми всі чогось боїмося. Побоюємося не відповідати партнеру або не виправдати його надії. Страхаймося відкритого прояву почуттів або мук ревнощів. Жахаємося перспективі тривалої розлуки з коханою людиною або, навпаки, надмірної близькості…

Овен

Ці люди вміють любити щиро, глибоко і беззастережно. Можливо, саме тому Овен дуже боїться, що якщо раптом його стосунки закінчаться, то він уже не зможе забути партнера.

Телець

Ці люди настільки сильні (як фізично, так і морально), що практично нічого не бояться. Якщо Телець по-справжньому закоханий, то вміє зробити особливим кожен свій день з партнером. Єдине, що бентежить цей знак, — любов на відстані.

Близнюки

Ви думаєте, ці люди просто так бояться офіційних зобов’язань? Вся річ у тому, що представники цього знака є настільки соціальними особистостями, що не можуть віддати свою увагу комусь одному. Найбільше у відносинах Близнюки бояться необхідності зберігати беззастережну вірність партнеру. Якщо вони на це йдуть — значить, закохані без пам’яті!

Рак

Цим людям буває дуже складно будувати відносини, коли в їхньому житті відбуваються якісь кардинальні зміни. Їм подобається, коли все йде своєю чергою. Ось чому Рак боїться змін, навіть якщо вони на краще!

Лев

Багато хто вважає представників цього знака егоїстичними і гордими людьми. Але коли Лев закохується, то готовий зробити для партнера все можливе і неможливе. Єдине, чого боїться цей знак, — що його любов залишиться без відповіді.

Діва

Ці люди мріють про те, щоб їхні стосунки були по-справжньому ідеальними. І це стає причиною їхніх страхів. Діви дуже бояться, що їхня любов пройде через недосконалість партнера.

Терези

У представників цього знака завжди величезна кількість друзів. Тому єдине, чого Терези бояться у відносинах, так це те, що, закохавшись, вони втратять зв’язок з приятелями.

Скорпіон

Представники цього знака хочуть бути унікальними в очах партнера. Саме тому Скорпіони дуже бояться не виправдати очікувань коханої людини.

Стрілець

Ці люди терпіти не можуть, коли їх контролюють. Особистий простір необхідний їм, як повітря. Ось чому вони дуже бояться, що заради відносин їм доведеться пожертвувати свободою.

Козоріг

Представники цього знака часто відрізняються дуже складним характером. Їхню тягу до перфекціонізму вкрай складно задовольнити. Козорогам складно виражати любов словами, тому вони бояться, що це може зіпсувати їхні стосунки.

Водолій

Ці люди зазвичай недооцінюють свої заслуги у відносинах з партнером. Через це Водоліїв не залишає страх, що вони недостатньо гарні в любові.

Риби

Представники цього знака готові провести своє життя в самоті, лише б не заподіяти собі біль. Оскільки Риби дуже чутливі, найбільше вони бояться закохатися в жорстокого партнера.

Як бачите, будь-яка людина може відчувати себе у відносинах не надто комфортно. Може, настав час чесно зізнатися у своїх страхах і обговорити їх з партнером?

Оригінал