Невпевнені знаки Зодіаку, гідні більшого

Навіть ті, хто не вірять астрологам, погодяться, що у представників одного знака зодіаку є загальні риси характеру. Нагадаємо, ми розповідали про те, хто з них любить лінуватися, якими талантами вони володіють і як старіють. Багато хто знає, наприклад, що Овни і Леви – лідери від природи, хто є їхніми антиподами, невпевненими і недооцінює себе? Астрологи вважають, що таких знаки три.

Рак

Чутливі і при цьому досить вперті Раки емоційні, однак і вони іноді приховують свої почуття. Особливо в моменти, коли відчувають невпевненість. Вони не звикли покладатися на чиюсь допомогу, однак інтуїція часом їх підводить.

Раки все беруть близько до серця, зокрема, критику у свою адресу. Навіть випадково сказане різке слово змушує їх замислюватися про те, що ж вони зробили не так, і поїдати себе зсередини. Вони мучаться почуттям провини за будь-якого приводу, не вміючи спиратися на власну внутрішню силу. І дуже даремно, оскільки серед представників цього знаку часто зустрічаються мудрі і поступливі люди, здатні стати гарними друзями та надійними партнерами.

Діва

Діви – еталон самокритичності. Вони такі строгі до себе, що вважають, ніби такі ж високі вимоги до них пред’являють і оточуючі. Постійне прагнення до ідеалу завдає шкоди їхній самооцінці. В результаті Діви стають невпевненими в собі і намагаються знайти схвалення, яке їм, по суті, зовсім не потрібно.

Представники цього знака не схильні покладатися на свої інстинкти і жорстоко карають себе за найменші недоліки і помилки. Вони не люблять брехати, лестити і виглядати нерозумно, дуже легко бентежаться. Діви, час ненадовго зупинитися. Ви розумні, прозорливі, чесні і розважливі не потрібно в кожному своєму вчинку бачити погані наслідки.

Риби

Тендітні і потребуючі захисту Риби віддають перевагу самотності не тому, що похмурі. Вони не люблять метушні, сцен і легко піддаються впливу, тому іноді свідомо обмежують свої соціальні контакти до необхідного мінімуму, хоча прекрасно ладнають з людьми.

Невпевненість представників цього знака породжує страх того, що вони залишаться незрозумілими або непотрібними, а для творчої натури це – катастрофа. Риби, ви неймовірно талановиті і чутливі, не соромтеся цих якостей. Адже саме завдяки вам цей світ стає більш різноманітним і грає зовсім іншими, мрійливими фарбами.

Невпевненість у собі виховується в людині з дитинства. Нав’язувані стереотипи, звичка відповідати думці оточуючих, прагнення догоджати іноді змушує власні інтереси відсувати на задній план.

Сором’язливість – мила, але не сама корисна якість, особливо в питаннях, які стосуються сприйняття себе. А кого зі знаків зодіаку самим сором’язливим та невпевненим у собі вважаєте ви?

Оригінал