Які знаки Зодіаку не можуть протистояти спокусі

Деяким знакам варто бути обережнішими зі своїми бажаннями.

Овен

Він легко приймає будь-які виклики, хоча, коли справа доходить до роботи, Овен зазвичай обережний. Це дозволяє йому взяти контроль над ситуацією у свої руки і дочекатися найсприятливішого моменту. Щодо кохання, то тут все складається по-іншому: Овен навіть не намагається контролювати себе, бо дуже влюбливий і енергійний.

Телець

Телець, завдяки своїй розсудливості та обережності, відмінно тримається подалі від різних спокус. Єдине, перед чим він не може встояти, — це чарівність людини, яку закохується з першого погляду. Хоча таке трапляється рідко.

Близнюки

Близнюки з легкістю пручаються будь-яким спокусам, тому що вони не вважають їх чимось привабливим для себе, принаймні, коли йдеться про кохання. Близнюки не з тих, хто легко зав’язує тривалі відносини, як правило, вони намагаються швидше вийти з них.

Рак

Через свою влюбливу натуру чоловікові-Раку важко вдається боротися зі спокусами, і в пориві емоцій він може навіть зрадити партнера. З жінками-Раками ситуація зовсім інакша. Їхня вірна і віддана натура не дозволяє їм пускатися в подібні пригоди.

Лев

Лев не так легко піддається спокусам, оскільки найбільше він піклується про свою репутацію. Коли справа доходить до кохання, він намагається зберігати спокій. Однак зустрівши людину з потужною харизмою, він все ж таки не може чинити опір своїм почуттям.

Діва

У це важко повірити, але Діва готова прийняти будь-які виклики, особливо у діловій сфері. Вона завжди намагається заздалегідь підготувати план дій у разі непередбачених обставин, щоб жодна ситуація не могла стати для неї громом серед ясного неба. Цю ж тактику вона використовує у відносинах.

Терези

Незважаючи на спокійний і стриманий характер, Терези важко утримуються від спокус. Так, це практичні та раціональні особистості, але все ж таки деякі ситуації змушують їх ризикувати, навіть якщо вони знають, що це не принесе їм жодної користі.

Скорпіон

Скорпіон не пручається спокус, навпаки, він шукає їх. Спокуси підживлюють представників цього знака життєвою енергією. Але при цьому вони не забувають виявляти обережність. Скорпіон поєднує життєву пристрасть з умінням контролювати себе, що робить його досить раціональною людиною, тому, перш ніж ризикнути, він завжди оцінює потенційні наслідки.

Стрілець

Стрілець готовий ризикувати в будь-якій області, при цьому він легко ставить на карту все, що в нього є. На роботі він здатний вплутатися в такі ризиковані ситуації, що це може навіть поставити під удар всю його кар’єру. Тільки в останню хвилину він може зупинитися і подумати, але це далеко не завжди. Те саме можна сказати і про його любовні пригоди; він не пручається спокусам.

Козоріг

Як не дивно це звучить, але Козоріг любить ризикувати, хоч і виявляє крайню обережність. У любовних справах він демонструє моральну стійкість, але якщо з’явиться людина, яка торкнеться його серця, він не опиратиметься цьому почуттю, навіть якщо перебуватиме у стосунках.

Водолій

Водолій здається спокійною і абсолютно байдужою людиною, але насправді він просто чекає на ту спокусу, якій йому справді захочеться піддатися.

Риби

Що стосується Риб, то все залежить від їхнього настрою: коли вони почуваються наповненими енергією, то готові прийняти будь-який виклик. Але перебуваючи в меланхолійному стані, вони демонструватимуть повну байдужість до всього світу.

Оригінал