Зодіакальні пари у яких немає майбутнього

Не має значення, наскільки вони гарні або розумні. Відносини з представниками цих знаків Зодіаку рідко бувають щасливими…

Овен: уникайте Рака

Ви занадто прямолінійні і схильні говорити необдумані речі, а Рак цього терпіти не може. Це емоційний знак, і він ніколи не знає, що ви скажете, коли йому знадобиться підтримка.

Ви здатні викрити будь-який обман Рака, а його потреба в постійному спілкуванні вас буде тільки дратувати.

Телець: уникайте Стрільця

Поєднання цих двох знаків може привести до справжньої мильній опері. Телець впертий, а Стрілець спонтанний, і ймовірність подолати цю величезну різницю вкрай мала.

Близнюки: уникайте Діву

Справа не в тому, що Дівам не вистачає інтелекту і духовності, щоб нормально спілкуватися з вами. Проблема полягає в зайвій закритості їхніх емоцій і думок, в той час, як ви завжди говорите те, що думаєте. Близнюки розквітають в компанії людей, а Діви просто занадто тихі і замкнуті в собі.

Рак: уникайте Водолія

Ви не вмієте приховувати свої почуття, як би сильно ви не старалися. Рак — жалісливий емпат, який вірить в те, що такими мають бути всі люди. А Водолій, навпаки, не любить емоційні сплески. І справа не в тому, що він байдужий до ваших емоцій. Він просто не знає, що з ними робити.

Лев: уникайте Овна

Ви живете заради того, щоб завжди бути в центрі уваги. Овен же занадто любить конкуренцію, щоб дозволити вам це. Він буде змагатися з вами в усьому, і перемога над вами не доставить йому ніякого дискомфорту. Вам потрібен той, хто зможе підтримати вас, а не людина, яка буде випробовувати вас на кожному кроці.

Діва: уникайте Рака

Ви можете бути дуже критичними, і не тільки стосовно себе, але і до інших людей. А це може призвести до великих проблем з Раком, коли ви будете давати йому пораду або конструктивно його критикувати.

Терези: уникайте Скорпіона

Вам подобається, коли у відносинах панує злагода і все гладко. Ваша мета — за будь-яку ціну уникнути розвитку конфліктної ситуації. Скорпіон же, навпаки, любить драму, сильні емоції і безмежну пристрасть. Але ви просто нездатні впоратися з руйнівною силою цих емоцій.

Скорпіон: уникайте Лева

У цих знаків надто багато спільного. Але замість того, щоб в усьому погоджуватися, ви завжди займаєте протилежні сторони. Скорпіон і Лев харизматичні і пристрасні, але це не заважає їм змагатися один з одним до тих пір, поки хтось не виявиться на колінах.

Стрілець: уникайте Козорога

Ви відчуваєте себе вільним як птах, а це не підходить Козорогові, якому подобається тримати все під контролем. Цьому знаку не зрозуміти ваш кочовий спосіб життя, він вважає вас дурними.

Козоріг: уникайте Овна

Хоча ви двоє дуже працелюбні і старанні, Овна дратує ваша педантичність, тому що у нього немає на неї часу. Попри вашу терплячість, в Овна зовсім інші погляди на життя. Він живе сьогоденням і завжди готовий до пригод, тому він не любить чекати.

Водолій: уникайте Тільця

У вас дуже неспокійна натура, тому періодично вам хочеться драми. Тельцю ж, навпаки, подобається стабільність. А ще він неохоче щось змінює, якщо все працює нормально. Цей знак Зодіаку недостатньо гнучкий і відкритий для ваших ідей.

Риби: уникайте Водолія

Хоча на перший погляд здається, що ви створені одне для одного, Водолію важко впоратися з вашими емоціями. Вам потрібен той, хто завжди готовий вас вислухати і хто цікавиться всім, що відбувається у вашому житті. А Водолій занадто мінливий, щоб забезпечити вам це.

Оригінал