Як поводяться знаки Зодіаку, отримуючи владу

Овен

Ви б навели порядок! Було б чітке розуміння того, хто керівник, а хто повинен працювати! Демократія — це вигадане слово, придумане тими, хто любить порожні розмови і нічого не робить. Полум’яні представники цього знака завжди готові до праці, без будь-яких теорій та зайвих слів.

Овни швидко все організовують, ставлять правильних людей на правильні місця і здатні контролювати все і відразу. Все виходить легко і просто, якщо цього сильно хочеться.

Телець

Консервативний Телець розуміє демократію ще гірше, ніж Овен. Представники цього знака мають дивні ідеї і мчать на швидкості, з якою наш світ мчить назустріч невідомому майбутньому. Зменште оберти! Не можна жити, керуючись дивними ідеями.

На першому місці повинні бути стабільність і повний шлунок. Хіба суспільство змінюється кожні п’ять хвилин? У першу чергу, повинен бути чіткий соціальний порядок, при якому всі члени суспільство живуть за правилами. Так можна прожити сотні років без яких-небудь змін.

Близнюки

В універсальних і гнучких Близнюків завжди повною ідей. І вони досить нетерплячі в тому, що стосується їхньої реалізації. Ці люди миттєво знаходять умілих однодумців-експертів, здатних оцінити всі сфери, що потребують зміни.

Близнюки вимагають надати їм всі наявні рішення ситуації та можливості для переорієнтації. Вони цінують швидкість і оригінальність у вирішенні проблем.

Рак

Традиції, дім і родина — деякі цінності повинні бути завжди. Ми повинні шанувати свою країну і межі, що відокремлюють одну націю від іншої, а також пам’ятати про минуле і про те, якими ми були раніше.

Крім того, Раки вважають необхідним піклуватися про бідних, хворих і літніх людей. Типові представники цього знака в першу чергу завжди дбають про самих слабких і уразливих членів суспільства.

Лев

Кожен Лев знає, що б він зробив. У Левів є вроджена здатність до управління. Вони завжди роблять чіткі і конкретні дії. З них виходить відмінна професійна і організована команда. Леви виступають проти будь-якої скритності – все повинно бути на видноті. А ще вони не терплять критики.

Народжені під цим знаком здатні підтримувати демократію, але ведуть вони себе при цьому як одноосібні правителі, чиї рішення повинні підтримуватися всіма.

Діва

Робота, робота і ще раз робота. Якщо всі будуть робити те, що ви їм говорите, то країна зможе швидко стати ще однією Швейцарією. Але Діви насилу пробиваються до влади — відсоток президентів серед них вкрай низький. Для цього вони занадто зайняті.

Чоловікам-Дівам слід бути обережними, щоб не занадто сильно виділятися з натовпу. Як правило, Діви є учасниками створення нової системи.

Терези

Важливо, щоб все було законно. Спочатку потрібно прийняти закон, а потім справедливо його здійснювати. Світом повинні правити правда і справедливість. Закон один для всіх, без винятків. На запровадження цього принципу піде час, але всі представники Терезів прагнуть до того, щоб ніхто не виходив за рамки закону.

Несправедливість і жорстокість повинні бути викорінені з товариства в першу чергу.

Скорпіон

Необхідно замінити весь персонал, наймати здібних людей і реорганізувати всю систему. І якщо це неможливо зробити добровільно, доведеться залучити силу. Війни і битви будуть мати місце до тих пір, поки у світі є люди.

Про який розвиток людства може взагалі йти мова, якщо не буде війн? Хто добровільно погодиться на зміни? Все в цьому світі постійно рухається і змінюється. Зміни — це єдина константа, і ми повинні це прийняти.

Стрілець

Мораль і етика понад усе. Товариство розвалюється, тому необхідно встановити нові цінності. Представники даного знака ретельно підходять до вирішення будь-якої проблеми. По-перше, вони зосереджуються і вивчають проблему, а потім намагаються передбачити наслідки прийнятих ними рішень.

Дуже важливо приймати постійні закони, які будуть дотримуватися людьми і зможуть зміцнити становище країни на міжнародній арені.

Козоріг

Бували часи і гірші, переживемо і це. Незважаючи ні на що. Типові представники цього знака знають, що якщо стає важко, то це не назавжди. Вони усвідомлюють свої сильні сторони і ступінь своєї витривалості, тому ні від чого не тікають навіть у складні часи.

Козоріг буде тактовно, повільно, але впевнено будувати нове, намагаючись одночасно зберегти все те, що вже є.

Водолій

Братство і рівність найкраще проявляються в суспільстві, де всі люди рівні між собою. Водолії, як правило, стоять біля джерела всіх змін. Вони — діти революції. Їм не подобається, коли ними командують, і найкраще вони відчувають себе, перебуваючи в опозиції.

Водолії завжди помічають невдачі і помилки тих, хто знаходиться при владі. Якщо ж владу над країною виявляється в їхніх руках, вони створюють для себе сильну опозицію.

Риби

Риби з дитинства мріють про управління власною імперією і про те, щоб їх усі любили і цінували. Спонукувані своїми емоціями, вони приймають кожного, хто їх любить.

Риби з легкістю плавають у всіх морях, вони спритні і їх неможливо зловити. Їм немає рівних у часи, коли необхідно вийти на поверхню і почати чимось керувати. А в смутні часи вони з легкістю займають керівні позиції.

Оригінал