Гороскоп на 18 березня

Овен ♈

Під впливом повного Місяця Ви по-новому обдумайте свої звички і звичаї. Може виявитися, що багато чого Ви робите “на автоматі”. Місяць запрошує Вас підійти до звичайних дій більш усвідомлено. Ви відчуєте велику свободу дій і зв’язок з навколишнім світом.

Телець ♉

Занадто мало часу на приємні заняття, і Вас це не тішить. На щастя, вплив повного Місяця змінить і задовольнить Вашу потребу в радості, спонтанності, позитиві, теплоті. Прагнути до них – зовсім не егоїзм. Починається нова глава Вашого життя, де все стане інакше!

Близнюки ♊

Ваше сприйняття рідних і близьких зміниться. Здавалося, що Ви робите все, що потрібно, не забуваючи ні про кого і, ні про що. Але сьогодні вплив повного Місяця покаже, де потрібно проявити більше уваги, турботи, чуйності. Дорогим Вам людям важливо знати, що Ви завжди на їхньому боці.

Рак ♋

Через вплив повні на думки і слова бесіди можуть стати дуже насиченими. Але виявити розбіжності з іншою людиною буде навіть корисно. Проявіть широту кругозору і гнучкість. Увага до деталей – ось що допоможе знайти спільну мову.

Лев ♌

Вивчення власного фінансового становища стане для Вас крижаним душем в нинішньому повному місяці. Може виявитися, що ситуація зовсім не така райдужна. Але Місяць закликає Вас вивчити проблему якомога уважніше. Пильний погляд допоможе знайти в ній точки опори і приводи для оптимізму.

Діва ♍

Сьогоднішня повня відбувається у Вашому знаку, і разом з тим Сонце впливає на сферу відносин і партнерств. Якщо здається, що тільки Ви і вкладаєтеся у відносини, а інша сторона ні, настав час не намагатися так вже відчайдушно. Зменште оберти самоствердження.

Терези ♎

Вплив повні закликає Вас віддатися рефлексії. В ідеалі варто усамітнитися і ні на що не відволікатися. Інтуїція і сни також таять потенційні відповіді. Тримайте поруч з ліжком щоденник і записуйте свої бачення.

Скорпіон ♏

Через вплив повні на стосунки з людьми і групами людей можуть статися соціальні труднощі. Навіть якщо Вам здається, що друзі вимагають занадто багато уваги, все одно очевидно, що її треба приділяти. І нехай кордони у відносинах доведеться трохи послабити, вони все-таки потрібні.

Стрілець ♐

Може здатися, що чужа думка про Вас – під Вашим контролем. Але попри всю рішучість, усвідомте, наскільки важлива в житті ще і чуйність. Можливо, Ваша кар’єра піде в гору, якщо Ви покажете начальству, що теж цілком людяні.

Козоріг ♑

Думати масштабно під впливом сьогоднішнього повні буде непросто. Ваші плани будуть постійно натрапляти на непередбачені перепони, а тут ще й хтось ззовні вимагає вирішувати якнайшвидше. Так чи інакше, будь-які плани вимагають деталізації. Поки Ви не продумаєте все від А до Я, втілити ідею в життя не вийде.

Водолій ♒

Готовність ділитися – половина справи! Щедрість у почуттях і фінансах допоможе Вам знайти спільну мову з ближнім. Сьогодні повня допоможе Вам примиритися з питанням, яке важко було прийняти і зрозуміти. Новий рівень відкритості знаменує собою початок нової глави.

Риби ♓

Сьогодні повня додасть уразливості в стосунки з іншою людиною. Але змінюється динаміка – абсолютно точно хороший знак. Місяць відкриває нове джерело турботливої, заземлювальної енергії. Саме це допоможе зміцнити стосунки.