Нерозлучні знаки Зодіаку. Вони завжди будуть разом, доповнюючи один одного!

У кожного знака зодіаку є свої особливості, позитивні й негативні сторони, ґрунтуючись на яких люди часто й шукають собі пару. У цьому є певний сенс, адже на один і той самий недолік Тельця Овен легко заплющить очі, а Скорпіон не зможе прожити з ним і дня.

Тому астрологи склали кілька пар зі знаків зодіаку, які найбільше підходять один одному для створення сім’ї та довготривалих міцних стосунків, у яких щасливим буде кожен із партнерів.

Козоріг і Телець

Практично кожному з нас знайомий вислів “хімія між чоловіком і жінкою”. Найкращою демонстрацією цього явища стануть стосунки між Тельцем і Козорогом. Такої хімії, як між ними, не буде більше в жодної пари знаків зодіаку. Їхні спільні риси – це:

  • Відданість;
  • ніжність;
  • терпіння;
  • цілеспрямованість;
  • працьовитість.

Повне взаєморозуміння в інтимній сфері, постійне захоплення одне одним, щире обожнювання з обох боків роблять таку пару воістину ідеальною. Про такі союзи заведено говорити “споріднені душі”.

Водолій і Терези

Зацікавленість одне в одному представники цих знаків зодіаку виявляють під час першого ж знайомства. Вони здатні говорити один з одним годинами, знаходячи все більше нових тем для захопливих дискусій. Почуття, які виникають між Терезами та Водоліями, часто незрозумілі оточуючим, проте це не заважає закоханим насолоджуватися одне одним і своїм коханням.

Представники обох цих знаків зодіаку впродовж усього свого життя намагаються бути незалежними та несхожими на інших, проте коли вони укладають союз один з одним, кожен може піти на компроміс, поступитися партнеру, щоб зберегти взаєморозуміння та гармонію, що робить їхні стосунки тільки міцнішими.

Риби і Скорпіон

Про пару Риби і Скорпіон можна сказати, що вони начебто створені одне для одного. Вони тягнуться одне до одного інтуїтивно, на якомусь ментальному рівні. Зрозуміти ці почуття може тільки людина, яка хоч одного разу пережила щось подібне. У представників цієї пари можуть бути різні вподобання або інтереси, але схожі погляди на сім’ю і спільні цінності роблять їхні союзи щасливими на довгий час. У стосунках Скорпіонів і Риб немає поняття зайвої сентиментальності або романтичності одне до одного, вони дуже добре відчувають свого партнера і навіть думають часом однаково.

Телець і Рак

У Рака і Тельця може виникнути дуже міцний емоційний і фізичний зв’язок. Домогтися повного розуміння свого партнера їм допомагає абсолютне його прийняття – зовнішнє і внутрішнє. Завдяки таким якостям представники цих знаків зодіаку легко зводять конфлікт до простої бесіди, а пристрасть у стосунках можуть зберігати роками. Основою міцного шлюбу між Тельцем і Раком, як правило, стає беззастережна підтримка одне одного в будь-якій ситуації та щира подяка за створення і розвиток цих стосунків.

Овен і Водолій

Представники цих знаків можуть стати не просто гарною парою, а відмінною командою. Невичерпний ентузіазм і тяга до пригод роблять їхні стосунки яскравими і неповторними. Крім відкриттів, які можна здійснювати щодня в ліжку, така пара може зайнятися подорожами по всьому світу, їм не стане нудно одне з одним, навіть якщо вони проводитимуть разом 24 години на добу. Що цікаво, злагодженість команди, що складається з Водолія та Овна, поширюється не тільки на сімейні стосунки, а й на робочі. Вони можуть бути як чудовими партнерами, так і будувати сімейний бізнес, не боячись, що робота зможе зруйнувати особисте життя.

Близнюки і Водолій

Якщо у кого і може трапитися кохання з першого погляду, так це у Водолія з Близнюками. При цьому весілля, найімовірніше, не відкладеться на рік-другий, а буде проведене одразу за кілька тижнів або місяців після знайомства. Невичерпний творчий потенціал обох із них дає змогу постійно ділитися ідеями, які в жодному разі не будуть відкинуті або, що ще гірше, висміяні. Близнюк завжди зрозуміє тонкий посил Водолія, можливо, доповнивши або розвинувши його ідею.

Примітно, що учасники таких союзів не прив’язані один до одного, вони цінують свою незалежність і незалежність партнера, можуть добре проводити час у різних компаніях, не почуваючись покинутими або скривдженими другою половинкою.

Рак і Скорпіон

Обидва ці знаки зодіаку мають пристрасну захопливу натуру. Люди з такими якостями часто не можуть ужитися, постійно змагаючись один з одним, однак якщо вони належать до таких знаків, як Скорпіон і Рак, ймовірність створення гармонійного союзу досить висока. Річ у тім, що саме ці два знаки абсолютно однаково дивляться на навколишній світ і багато речей з емоційного погляду. Схожі в них і інтереси, плани на життя, устремління.

Їх об’єднують такі якості, як м’якість, чутливість, часто привабливість. Глибина душі Рака здається чарівною Скорпіону, а творче начало в Скорпіоні захоплює Рака. Для цієї пари абсолютно комфортним явищем стане просто помовчати поруч одне з одним, таке буває тільки в разі єднання душ і повного порозуміння, що надалі відбивається у всіх сферах їхнього спільного життя.

Лев і Стрілець

Ці два вогняні знаки пов’язує пристрасть. Вони насолоджуються життям, точно знають, чого від нього хочуть, і здатні безповоротно віддатися коханню до людини зі схожим світосприйняттям. Створюючи союз, Стрільці та Леви допомагають одне одному не просто досягати поставлених цілей, а й здійснювати будь-які мрії. Доповнюючи та підтримуючи одне одного, ці знаки починають позитивніше дивитися на світ, надихатися на рух уперед до нових звершень лише перебуваючи разом.

Спільними для Левів і Стрільців якостями є всепрощення і незлопам’ятність, а разом з їхньою яскравістю і веселою вдачею такі пари стають чудовими друзями, з якими ніколи не засумуєш.

Діва і Телець

Такі знаки зодіаку, як Телець і Діва об’єднує насамперед те, що вони належать до однієї стихії – Землі. Такий союз заздалегідь буде гарним, незалежно від того, чи переростуть стосунки в романтичні, чи залишаться дружніми. Представники цих знаків однаково прості у своїх бажаннях, які, як правило, збігаються.

Попри те, що стосунки такої пари збоку можуть виглядати, як шлюб за розрахунком, насправді це зібраність, практичність, відсутність звички перейматися дрібницями. В основі цього союзу лежать щирі глибокі почуття.

У парі Діви і Тельця роль ідейного натхненника слід узяти на себе Тельцю, тоді Діва зможе вирішувати, як правильно досягти тієї чи іншої мети. Для обох партнерів це стане найкращим розподілом відповідальності, від виконання якої кожен отримає задоволення.

Терези та Близнюки

Спільним для представників цих знаків є любов до розвитку інтелекту та наполегливої розумової праці. Розвивати свій мозок вони готові завжди і скрізь, постійно вдосконалюючи свої навички та дізнаючись щось нове. Саме про них можна сказати, що найсексуальнішими вони вважають ігри розуму, а не мускулами, наприклад.

Закохуються Близнюки і Терези, як правило, не в зовнішність або фігуру, а в харизму і почуття гумору партнера. Стосунки в такій парі засновані на повній взаємній довірі. Неважливо, є вони коханцями чи подружжям, насамперед вони завжди залишатимуться одне для одного найближчими друзями.

Стрілець і Овен

Невичерпне джерело енергії двох цих вогненних знаків можна порівняти, хіба що, зі складом вибухівки. Енергійність, оптимізм, ентузіазм – ось спільні для Овна і Стрільця якості, які щодня живлять їхні стосунки, роблячи міцнішими.

Партнерів захоплює ставлення одне одного до випробувань, що нагадує бажання геймера пройти черговий захопливий квест. Душевні сили Стрільці й Овни черпають у підтримці одне одного, вони впевнені в тому, що поруч є надійна опора у вигляді другої половинки, яка за жодних обставин не підведе й не залишить наодинці з труднощами.

Риби і Рак

Емоційне сприйняття всього, що відбувається, і мрійливість роблять представників цих знаків дуже романтичними. Зв’язок між такими людьми іноді можна назвати космічним – так легко їм вдається вгадувати думки і бажання одне одного. І Раки, і Риби здатні співпереживати, поступатися одне одному і щиро радіти успіхам партнера.

Цим знакам дуже зручно один з одним у побуті: вони не тільки багато в чому схожі між собою, а й легко підлаштовуються, приймаючи партнера таким, яким він є. У ліжку на Риб і Раків чекає чудова сумісність, тому що обидва щиро бажають не тільки отримати задоволення, а й принести його партнеру, обидва прагнуть надати близькості естетичності й обидва невтомно готові віддаватися еротичним іграм.

Оригінал