Головна стерва за знаком Зодіаку – хто вона?

І знову з вами найправдивіший у світі зодіакальний рейтинг!

12 місце – Діва

Єдиний знак Зодіаку, позбавлений стервозності геть. Тому що стервозність сама по собі передбачає, що Діва повинна відчувати якісь емоції щодо оточуючих, чого, як ви розумієте, в принципі не може бути від слова “зовсім”. Що, зрозуміло, жодною мірою не означає, що Діва не поводиться як стерва, о, ні. Але це означає, що вона грає в стерву, щоб подивитися, що вийде. Це все несправжнє. Але це, звісно, така собі розрада, з огляду на те, що Діва грає в найхолоднокровнішу, найнещаднішу і найжорстокішу стерву у світі. Ну тому що вона все робить або відмінно, або ніяк.

11 місце – Овен

Теоретично Овнам слід було б віддати останнє місце, але ставити Овна проти Діви так само жорстоко і безглуздо, як випускати юну овечку у вольєр до голодних гієн. Тому Овнам дістається передостаннє місце – за відсутність стервозності в принципі, адже мається на увазі, що стерва – хитра і розважлива істота, що, по суті, повна протилежність характеру Овна: якщо що – вона вам просто голову відкусить, не множачи сутності.

10 місце – Козоріг

Козороги вмикають режим стерви в одному-єдиному випадку: коли це потрібно для наставляння ближніх на шлях істинний. Але до цього Козоріг перепробує всі інші способи, тож якщо особисто вам трапилася стервозна Козоріжка – це привід задуматися: а чи не дерев’яненький ви Буратіно, часом? У всіх інших випадках Козоріг стервозності не проявляє. Уточнюємо: те, що вона розумніша за всіх, успішніша за всіх, краще за всіх все знає і вміє – це не стервозність. Це дуже сумний, але абсолютно незаперечний факт. Змиріться.

9 місце – Рак

Раки, як головні зодіакальні інженери людських душ, стервами бувають еталонними, це чиста правда. Маніпулювати, шантажувати і завдавати добро вони вміють віртуозно. Але роблять це вкрай рідко, віддаючи перевагу способам, що не плямують репутацію. Тож побачити в Раку стерву можна, якщо навмисно наступити їй на клешню і від душі потоптатися. Що, в принципі, можливо, але малоймовірно: по-перше, Рак свої клешні від усіх ретельно ховає, а по-друге, рухає ними блискавично. Клац-клац. Хто не сховався – Рак не винен.

8 місце – Терези

Той випадок, коли бадьорій корові роги не додали до базової комплектації: Небесна Канцелярія наділила Терезів усіма якостями, необхідними еталонній стерві, а зверху приправила людинолюбством і схильністю до рефлексії. І тепер бідолахи Терези спочатку вмикають стерву, а потім довго переживають і ллють крокодилячі сльози. І це забирає в них стільки душевних сил, що, право слово, простіше взагалі не починати, ніж так себе мучити.

7 місце – Близнюки

Близнюки – це така стервочка, лялечка, що зачаїлася: у певні дні в ній зароджується гусеничка, в’є кокон, а потім із нього вилуплюється інфернальний монстр. Але довше доби цей шаблезубий красень, як правило, не живе, тому що бути стервою довше 24 годин Близнюкам неймовірно нудно. Проблем тут тільки дві: по-перше, життєвий цикл чудовиська для простих смертних абсолютно незбагненний. А по-друге, вижити після зустрічі з Близнюком у режимі стерви, здається, поки нікому не вдавалося. Ну або всі ці нещасні посипали голови попелом і пішли в ліси, де заснували секту Свідків Апокаліпсису.

6 місце – Телець

Центральне місце в гороскопі дістається Тельцям – стервам мимоволі. У тому сенсі, що Тельці, взагалі-то, котики і няші, ніякої природної схильності до стервозності не мають. Інша справа, що до Тельців, як магнітом, притягує тих самих Буратін, об яких Козороги роги обламали. І Тельці, приречено зітхнувши, вимикають режим серпанкової панянки і вмикають режим усміхненого крокодила. І вони, між іншим, не винні: довели знову! Довели!

5 місце – Водолій

Відкривають п’ятірку лідерів Водолії – стерви незбагненні й загадкові. Для самих себе насамперед. У тому сенсі, що Водолії самі не помічають, коли вмикається режим стерви – а що такого? Чого ви всі зі зміненими обличчями біжите до ставка? Відбувається це, зрозуміло, не зі зла. Просто, справді, у світі Водолія є речі цікавіші, ніж думати про почуття всяких там поців. Перетопчуться!

4 місце – Стрілець

Трохи не дотягнули до трійки лідерів Стрільці – стерви завзяті, з вогником. Дехто несправедливо вважає, що Стрільці взагалі найстервозніші у світі жінки, але це не зовсім так: для істинної, еталонної стервозності Стрільцям трошки не вистачає вміння щиро ненавидіти ближнього свого. Але зате Стрільці переконані, що стервозність – це надзвичайно весело та кумедно. Тож ми щиро рекомендуємо занести Стрільців, які нудьгують, до списку найстрашніших бід, що загрожують людству. Десь між бубонною чумою і зомбі апокаліпсисом.

3 місце – Лев

Відкривають призову трійку Левиці – теж стерви мимоволі: взагалі, вони думають, що бути стервою – це дрібно. Неблагородно і фу-фу-фу. Про що й повідомляють усім охочим, не соромлячись публічно засуджувати декого, хто у своїй стервозності відверто переборщують (не будемо показувати пальцем, хоча це були Самі Знаєте Хто). Але важливо розуміти, що Левиця при цьому “не така” тільки й винятково на словах, які в цьому випадку розходяться з ділом у протилежні сторони. І вказувати на це Левиці абсолютно марно, до речі: або “Хто? Я?! Та ніколи!” або “Що дозволено Юпітеру, не дозволено бику. І іншим там усяким”.

2 місце – Риби

Друге місце дістається Рибкам – стервам природженим. Той самий випадок, коли Рибці нічого не треба робити для того, щоб бути стервою, – Дорога Світобудова її заздалегідь такою зробила. Щоправда, Рибки вміють віртуозно прикидатися безневинними хлопчиками, але надовго їх зазвичай не вистачає (незважаючи на те, що вони, взагалі-то, ще й природжені актриси). З іншого боку, абсолютно природна стервозність якось навіть не викликає зайвих запитань: ну не може людина не дихати, наприклад, а Риба не може не вмикати стерву. Що ж тепер, не любити її, чи що? Тож жертви “Риб’ячої” стервозності з часом навчаються дивитися на це філософськи: так би мовити, “і це минеться”. Ну, якщо вижити.

1 місце – Скорпіон

Та-дам! Золота медаль присуджується Скорпіонам – еталонним стервам, здатним заткнути за пояс усі інші знаки. Разом із медаллю вручаємо Скорпіонам звання Почесного Вівісектора – за манеру різати живцем, капелюх і плащ – щоб ширяти жахом на крилах ночі, ну і грамоту за заслуги перед їхньою спекотною підземною вітчизною – не злічити, скільки нещасних душ та іншого слабкого людського лівера Скорпіони відправили до метафоричного Пекла.

Оригінал