Ваше духовне призначення за знаком Зодіаку

Кожна людина на певному етапі життя замислюється, навіщо вона прийшла у цей світ, яке її призначення? Звичайно, можна погодитися, що ми потрібні людству для продовження роду, але дуже не хочеться вірити в те, що всі ми лише частинки глобального «інкубатора»…

Та й життя доводить, що це далеко не так, адже кожна людина індивідуальна. Одні народжені, щоб просувати світові ідеї, інші радують людство своїми винаходами, треті створюють шедеври світової культури, а четверті – стежать за збереженням і підтримкою життя на Землі.

Говорячи про призначення, деякі люди посилаються на карму. Це той шлях, який дається нам при народженні, а як ми його пройдемо, залежить виключно від нас. Величезний вплив на кармічний шлях надають зодіакальні сузір’я, отже, кожна людина може дізнатися своє призначення з власного знаку Зодіаку.

А навіщо у цей світ прийшли ви?

Овен

Овни – піонери, першопрохідці. Це відважні люди, призначення яких вестиме за собою людство. А це ще генератори прогресивних ідей, які допомагають усім нам розвиватися. При цьому сам Овен не втілює ідеї у життя. Він лише дає необхідне посилання, після чого інші підхоплюють його, і створюють щось нове і необхідне кожному з нас. До того ж життя Овна постійно пов’язане з боротьбою та подоланням. Не дивно, що для людства підопічний Марса стає ще й зразком того, як потрібно вибудовувати своє життя самостійно.

Телець

Телець є уособленням родючої матері-Землі, яка любить своїх дітей. Ця людина має дар виростити з насіння красиве і родюче дерево. По суті це копіткий творець, чиє призначення втілювати в життя і доводити до розуму те, що вигадує геніальний мозок інших людей. Сила цієї людини в копіткості і неймовірному терпінні, адже відволічеться Телець, і все насіння розвіється за вітром, а якщо він кине роботу, не довівши її до кінця, багато геніальних ідей так ніколи і не побачать світ. Працьовитість Тельця є еталонним, і в цьому плані є справжнім зразком для наслідування.

Близнюки

Призначення Близнюків у знанні. Ці люди не залишать жодного питання без відповіді, вони завжди докопаються до суті і знайдуть правильне рішення, якщо цього вимагають обставини. Близнюки чітко знають, що інформація не буває «шкідливою» чи «корисною». Будь-які знання мають свою цінність, якщо знайти правильне застосування. У цьому полягає головне духовне призначення Близнюків. Вони несуть людям знання, дарують цінну інформацію, яка полегшує нам життя, а часом і зовсім рятує наше життя.

Рак

Призначення Рака в тому, щоб доносити до людей важливість емоцій. Саме ця людина зможе навчити вас щирості, співчуттю, взаємності та подяку, саме вона покаже, що будь-які цінності тьмяніють перед цінністю людських стосунків. А ще, для більшості людей Рак є взірцем людини сімейної, яка вшановує сімейні традиції та зміцнює родові зв’язки. В нагороду за свої старання у представника даного знака буде справжня велика та любляча родина. Залишиться лише примножувати її та передавати свої знання молодому поколінню.

Лев

Лев один із найсильніших і найвпевненіших у собі представників зодіакальної плеяди. Саме тому його духовне призначення в управлінні людьми. Леви чудові організатори та управлінці, а тому з них виходять відмінні політики, бізнесмени та керівники великих організацій. Під їхнім чуйним керівництвом людство впевнено рухається вперед, адже Лев має необхідну твердість і суворість, але водночас чарівність і підвищене почуття справедливості. А ще оточуючі можуть повчитися у цієї людини шляхетності, яку Леву не позичати.

Діва

Діви приходять у цей світ, щоб упорядкувати його та позбавити хаосу. Вони несуть із собою стабільність, тепло та домашній затишок. А оточуючі навчаються у підопічних Венери впорядковувати своє життя і тим самим робити його простішим. Крім цього Діви несуть у собі місію захисників. З них виходять чудові рятувальники, лікарі, пожежники чи працівники органів безпеки. Вони є уособленням честі та відваги, завдяки чому завойовують величезну повагу в оточуючих людей. На додаток, людство вчиться у них співчуттю і тим самим стає дбайливішим один до одного.

Терези

Терези мають дивовижну здатність бачити красу нашого світу в дрібницях. Те, що інші не помічають, чому вони не надають значення і не цінують, Терези приділяють підвищену увагу і доносять це до оточуючих. І це величезна цінність особистостей даного знака. Вони роблять цей світ кращим, показуючи всю красу його різноманіття, а отже, допомагаючи людству розширювати свій світогляд і розвивати свій духовний світ. До речі, з Терезів виходять справжні духовні наставники. Можливо, саме тому оточення так тягнеться до цих осіб.

Скорпіон

Особи даного знака відрізняються прямотою, і при цьому вони настільки проникливі, що здатні бачити будь-яку людину буквально наскрізь. Такий дар допомагає їм доносити до людей їхню темну сторону, показувати, що крім позитивних якостей, кожна людина має й низку негативних, які намагається приховати від сторонніх очей. Можливо, така «брудна» робота Скорпіонів багатьом не подобається, але насправді кожному з нас часом потрібно глянути на себе збоку. Без цього неможливо розвиватися та вдосконалюватися. І підопічні Марса виконують свою місію на «відмінно».

Стрілець

Іноді здається, що безтурботні Стрільці прийшли в цей світ з однією єдиною метою – марнувати життя і насолоджуватися пустими веселощами день за днем. Насправді це не так. Особи даного знака несуть певну місію, а саме, вчать оточуючих людей легко ставитися до життя, з гумором сприймати втрати і не переживати через дрібниці. Можливо, ви з ще більшою повагою ставилися б до місії цих людей, якби усвідомлювали, скільки доль їм вдалося врятувати завдяки своєму легкому ставленню до життя, і скільки людей уникло депресії, спілкуючись із життєрадісними Стрільцями.

Козоріг

Козороги статечні особи з неймовірною витримкою. Саме тому від народження ці люди мають особливу місію. Вони зберігають вічні цінності, які дозволяють існувати людству. Саме ці апологети традицій є гарантами того, що життя на Землі ніколи не зникне. Людство виживе саме завдяки впертим і непохитним Козорогам, всупереч будь-яким обставинам. А ще оточуючим варто повчитися вмінню Козорогів працювати і вперто йти до своєї мети. У цьому представникам стихії Землі немає рівних.

Водолій

У Водоліїв особливе призначення на Землі. Ці особи вчать інших ніколи не зупинятися, йти до своєї мети і постійно шукати натхнення всередині себе. Тільки так, присвячуючи всього себе улюбленій справі, віддаючись поставленій меті, поборовши свої внутрішні страхи і не допускаючи лінощів, можна зробити щось варте для всього людства і тим самим залишити свій слід в історії. Щоправда, при цьому, згідно з кармічним шляхом, особам даного знака доведеться випробувати весь тягар і біль самотності. І це може навчити людство не повторювати помилок Водолія.

Риби

Одна з найважливіших місій на Землі у представників знака Риби. Ці люди прийшли до нашого світу, щоб рятувати душі людства. Вони тонко відчувають кожну людину і завжди приходять на допомогу, рятуючи оточуючих людей від глибоких душевних ран. Риби вміють слухати і чути, вони переймаються бідами інших людей, глибоко співпереживають їм, і тим самим забирають собі їхній біль. У цьому плані їхня місія неймовірно важка та невдячна. Але підопічні Нептуна потішають себе усвідомленням того факту, що вони вчать людство співчуттю та добру.

Оригінал