Нерівний шлюб за знаками Зодіаку

Рейтинг знаків Зодіаку, які вступають у нерівний шлюб зі своїми особистими цілями. Різниця у віці між партнерами.

Цим явищем у нашому світі неможливо нікого здивувати. Іноді різниця у віковій категорії між парами становить понад 25 років. За всіх часів тема нерівних шлюбів була відкритою, і неодноразово обговорювалася суспільством. І на відомих людях можна простежити цю тенденцію, коли жінка у віці вибирає собі в супутника життя чоловіка молодшого, або навпаки. Провісники зіркового небосхилу виділили лише 5 представників знаків Зодіаку, які на їхню думку найчастіше вступають в нерівний шлюб, або є його прихильниками.

Скорпіон

Ці представники чудово почуваються в тих відносинах, де друга половина буде старша більш ніж на 10 років. Ці знаки розуміють, що тільки з цією людиною та з її набутим досвідом, їхнє життя пройде в достатку та комфорті. Люди у віці вже проявили себе, тому вони можуть щось суттєве запропонувати цій норовливій особистості. Хоча в нерівних шлюбах знаки мають свою мету, особливо не переймаючись наслідками. А задля досягнення вони майже на все готові.

Рак

Їм цікаво перебуває в суспільстві з тими людьми, які за них значно старші за віком. Представники до них тягнуться і вважають, що їхнє спілкування для них просто є необхідним, ніж марнування часу зі своїми однолітками. З самого народження знаки наділені розумом, і не дивно, що з однолітками їм не цікаво. І що головне, шлюб із людиною старшою на 15 і більше років, насправді буває міцним та сильним. У всякому разі, вони намагаються до нього внести всю гармонію.

Стрілець

Ці представники завжди діляться своєю енергетикою, тому для них немає проблем так само віддавати і з такою самою вдячністю її отримувати назад. А найбільше позитивної енергії потребують люди у віці. І багато представників солідного віку звертають увагу на молодих представників цього знаку, відчуваючи в них свою половинку за духом. Тому вони можуть бути ідеальними партнерами у нерівному шлюбі. А різниця у віці може коливатися від 10 до 30 років.

Близнюки

Своєю енергією знаки готові не лише розпорошувати, а й обдаровувати своїх оточуючих. І для них потрібна та людина, яка на активну особистість впливатиме заспокійливо та розслаблююче. І чим старшим для них стане партнер, тим вони впевненіші, що їхній шлюб виявився вірним і обдуманим. Шкала різниці у віці між парами може бути від 10 до 20 років, але знаків це не бентежить. Часто такі союзи стають гармонійними та тримаються довгі роки.

Водолій

Ці знаки можуть почуватися лише тоді захищено, якщо їхній фінансовий рівень буде стабільним, а тил – надійним. І дати таку гарантію їм може тільки доросла людина, яка проявила себе. Вони здатні заплющити очі, коли між партнерами буде різниця у 25 років. І вони впевнені в тому, що людина похилого віку їм зможе дати набагато більше, ніж молодий шанувальник. Тому фінансова зацікавленість для них на кілька сходинок перевищує симпатію та інші якості людини.

Оригінал