Найсексуальніші фантазії знаків Зодіаку

Навіть найщасливіша людина в особистому житті не приховуватиме, що в неї є найсексуальніші фантазії. І часом усіх цих фантазій нам так не вистачає у справжньому житті. Але для власного добробуту не варто ризикувати різними інтрижками на стороні. Хоча фантазії здатні подарувати бурю емоцій та почуттів, не руйнуючи щасливий шлюб. Зодіакальний знак впливає не лише на ідею, а й на намальований сюжет жаркого роману.

Овен

Представник справжній майстер перевтілень. Причому він це робить з великою майстерністю, приміряючи на себе образ крутого мачо та блискучого спокусника. Але дуже часто свій імідж він створює у своїх бурхливих фантазіях. Чого він по-справжньому прагне, так це домінування. І якщо партнер не відмовиться експериментувати, цілком здатний втілити його фантазії в дію.

Телець

Все, про що мріє цей знак у своїх відвертих бажаннях, так це про розкішне місце для втіх. І всі складові повинні відповідати його капризу. А лише після романтичної вечері та чуттєвого масажу він захочеться насолоджуватися вишуканим умінням своєї партнерки. Інакше він не уявляє собі своїх мрій.

Близнюки

Для повного задоволення сексуальних фантазій знака їм потрібен такий самий гарячий партнер, як він сам. Представник мріє, щоб його фантазії не лише вгадували з одного погляду, а й виконували у повному обсязі. А якщо місяць буде насичений сексом, то для нього немає нічого кращого, ніж таємні побачення без заборон та обмежень.

Рак

Про що мріє у своїх мріях цей представник, так це про гарячий секс з якоюсь знаменитістю. У своїх фантазіях він малює картину, як веде розмову з кумиром та насолоджується його голосом. А решту оточення в цей час йому заздрять. Але найбільше знак стає головним героєм у своїх мелодраматичних сюжетах, де є лінія неземного кохання, бурхливого сексу та обов’язковий хепі-енд.

Лев

Мрії цього представника часом не знають кордонів, але зводяться до одного – багатого і щедрого шанувальника. І обов’язково, щоб він його обдаровував подарунками, балував у розкоші та задовільняв щодня. А представник буде весь час насолоджуватися життям та задовольняти свої сексуальні потреби. А вони у нього часом грандіозних масштабів, причому йому немає різниці, в якій ролі виступати – пасивній чи активній.

Діва

Фантазії цього представника завжди під контролем. Але він мріє про те, що колись знайдеться той, хто змусить його спустити гальма і податися у всі тяжкі. А ось реальне життя у представника далеке до мрії. У житті знак зазвичай виявляє особливу обережність і не підпускає до своєї особи нікого стороннього. А у світі фантазій у нього протікає життя без обмежень та заборон.

Терези

Терези звикли до гармонійних відносин, тому у своїх фантазіях вони бачать сексуального та багатого шанувальника. Але переважно представники надають значення естетичній стороні протилежної статі. Для них важливо насолоджуватися красивою зовнішністю, і не знати ні про які обмеження в сексі.

Скорпіон

Мрії представника побудовані на тому, щоб зустріти такого ж сексуального та владного партнера, як він є сам. І щоб обов’язково з ним зіграти у рольову гру, де є раби та пани. Також у своїх мріях він малює картини грубого насильства, де жертва благає про помилування. А після всього цього сюжет має закінчитися бурхливим сексом.

Стрілець

У своїх фантазійних мріях представник бачить такого ж мандрівника, як і він. І якщо партнер буде готовий на сміливі експерименти і ненудний секс в екстремальних місцях, то знак його шукатиме і у звичайному житті. А всі його мрії лише надихатимуть на нові зустрічі та шалені вчинки, хоч у джунглях.

Козоріг

Фантазії знака спрямовані лише на того, хто справді існує у реальному житті. І якщо цей партнер його зможе завести, то він думатиме про нього постійно. Але в партнери представник хоче отримати не свою нудну копію, а життєрадісного та сексуального союзника, з яким можна отримати задоволення від усіх дій одразу.

Водолій

Через те, що знак не хоче брати на себе відповідальність за стосунки навіть у своїх фантазіях, він мріє про малознайому людину. І обов’язково з ним у знака має бути особистий простір для отримання насолод, щоб ніхто не знав про їхній приватний світ. Йому найбільше імпонують такі відносини, в яких немає емоційного зв’язку та прихильності один до одного.

Риби

Представники лише мріють про романтичного партнера, який би зробив їхнє життя сексуально насиченим. Для них важливо отримувати компліменти, невеликі подарунки та тяжкі погляди. А ще їхній коханець повинен потурати всім їхнім примхам, дарувати в ліжку задоволення та надихати на творчість. І всю створену ілюзію представники переносять у реальне життя, не дозволяючи мріям відрізнятися від яви.

Оригінал