Гороскоп на 18 серпня 2023 року

Овен ♈

Без сумнівів, Ви знаєте, що не можна підкорятися кожній спонтанній ідеї, яка на Вас накинеться, але зараз Вас мучить лише одне запитання: як зрозуміти, коли слідувати своїй останній забаганці, а коли дотримуватися раніше складених планів? Ця розгубленість сьогодні межуватиме з відчаєм, коли перед Вами відкриється так багато різних можливостей. Але якщо це трапиться, Ви знатимете, що робити. Дотримуйтеся плану й уникайте ще більшого роздратування та занепокоєння у своєму житті.

Телець ♉

На Вас сьогодні чекає велика повага, але Вам потрібно постаратися уникнути потрапляння в пастку. Не будьте такими пихатими через свій успіх, тому що Ваша слава може з часом зникнути. Зараз дуже нерозумно сприймати щось як належне – особливо людей, які Вам дорогі. Докладіть зусиль, щоб зустрітися з другом, якого Ви давно не бачили. Йому потрібно знати, що він є все ще важливою частиною Вашого життя.

Близнюки ♊

Тільки те, що Ви не володієте останньою інформацією в якомусь спірному питанні, ще не означає, що у Вас немає права на особисту думку з цього приводу. Освіта – це не тільки підручники і школи. Знання можуть з’явитися зі щоденного спілкування з іншими людьми. Так почніть же говорити і поділіться своїми думками. Виявитися неправим не страшно, якщо в процесі помилок Ви вчитеся чогось нового.

Рак ♋

Ви ж знаєте цю спонтанну, люблячу розваги людину, яка завжди діє під впливом імпульсу? Його раніше чарівна мінливість сьогодні почне вас стомлювати. Вона стає все менш і менш привабливою з кожним пропущеним нею заходом. Чого Ви зараз дійсно хочете, особливо від особистих стосунків, так це надійності. Сходіть на побачення з тим, хто, можливо, є не найбільш хвилюючою особистістю. Якщо Ви впевнені в тому, що ця людина прийде вчасно, то це саме той, хто Вам потрібен.

Лев ♌

Хто не ризикує, той не п’є шампанського! Вам потрібно буде зробити крок уперед і показати, чого Ви варті, щоб отримати бурхливі оплески, на які Ви заслуговуєте. Іноді справді потрібно слідувати своїм моральним принципам і уникати зіткнень. Однак часом протиборство приносить Вам так багато задоволення, що Ви раді, що підійшли до цього питання з меншою гідністю. Боріться за своє і не дозволяйте іншим людям ставати у Вас на шляху. Ви не менш гідні їх, і Вам варто нагадати їм про цей факт.

Діва ♍

Всесвіт сьогодні, безумовно, буде на вашому боці, тому можете сміливо очікувати цінної віддачі за всі свої добрі справи, які ви нещодавно зробили. Не варто хвалитися цією раптовою удачею – це лише виставить вас у поганому світлі перед оточенням. Щойно Ви навчитеся розумно використовувати ці дивовижні переможні миті для підняття своєї самооцінки, у Вашому житті з’являться дуже важливі люди, які будуть Вас підтримувати.

Терези ♎

Можливо, Вам доведеться докласти більше зусиль, ніж Вам би хотілося, але потрібно постаратися бути активнішими сьогодні в спілкуванні з іншими людьми. Вам не обов’язково ставати світським левом або левицею, але вам необхідно налагодити стосунки з деякими цікавими особистостями. Найлегший спосіб цього домогтися – це приєднатися до групи. В курсі Ви чи ні, але Вам би зараз це дійсно не завадило. Якщо Ви на зустрічі, виступайте частіше, ніж зазвичай. Нагадайте оточуючим, що Ви той, кого потрібно слухати.

Скорпіон ♏

Ваші коментарі безумовно мають значення для близьких друзів, але Ви не можете нести відповідальність за стан їхнього самолюбства. Інакше кажучи, не звинувачуйте себе, якщо Ваші підбадьорливі слова не зможуть підняти настрій сумному другу. Усе, що йому зараз знадобиться, – це підтримка і розуміння, а не вирішення всіх його бід. Поставте себе на його місце, і Ви зможете усвідомити, що не обов’язково завжди знаходити правильні слова. Найчастіше Вашої присутності достатньо.

Стрілець ♐

Усе, про що Ви сьогодні думатимете, – це подорожі, і Вас не складно буде вмовити про поїздку на далекі відстані. Особливо привабливими будуть закордонні пункти призначення. Якщо такого роду подорожі зараз Вам не по кишені, скористайтеся своєю уявою, щоб вгамувати спрагу мандрів. Виберіть пригодницький роман, який відбувається в екзотичній країні, або подивіться документальний фільм про одне зі своїх обов’язкових до відвідування місць. Зрештою, Вам не обов’язково сідати в літак для того, щоб побачити нові місця.

Козоріг ♑

Ваша сором’язливість – це, безумовно, цінна якість, проте сьогодні Вам варто забути про зайву скромність, вийти й отримати визнання за свої заслуги. Ваші переживання щодо того, що хтось заздритиме чи злитиметься, – це не привід відмовлятися від похвали. Якщо хтось вважає, що більше за Вас заслуговує на визнання, то це його проблеми. Не варто страждати через його нерозсудливість і закомплексованість. Ви це заслужили, і Ви також заслужили погрітися в променях своєї слави. Насолоджуйтеся оваціями.

Водолій ♒

Будьте готові до того, що вас сьогодні будуть відволікати, причому часто. На жаль, не всі, з ким Ви сьогодні матимете справу, зможуть правильно розставити пріоритети. У той час як у Вас усе буде під контролем, і Ви з усім справлятиметеся, ці люди абсолютно не зможуть організувати свої справи і намагатимуться розібратися з усім в останній момент. Як думаєте, до кого вони звернуться по допомогу? Все вірно – до Вас! Зробіть усе можливе, щоб покласти всю відповідальність на того, хто має її нести.

Риби ♓

Незалежно від того, дотримуєтеся Ви дієти чи ні, сьогодні Вам потрібно стати активнішими. Коли Ваша кров починає виробляти ендорфіни, Ваш розум бачить усе в більш позитивному світлі, і Ви почуваєтеся набагато краще. Постарайтеся сьогодні не займатися надто монотонними справами – ви лише відчуєте себе застряглими в рутині.