Немає диму без вогню: знаки Зодіаку, про які найбільше пліткують

Скільки разів люди несхвально дивилися у ваш бік тільки тому, що ви нерішучі Близнюки, упертий Телець або Діва, яка все критикує?

Риби

Усе, що говорять про Риб, найчастіше правда. Вони чуйні, часто плачуть, усе сприймають емоційно і на свій рахунок. Такі особливості характеру можуть бути навіть корисними, наприклад, для творчої роботи. З іншого боку, це також шлях до депресії, після якої Риби стають найбільшими мучениками серед усіх знаків Зодіаку.

Телець

Телець може бути дуже впертим. Змусити його змінити свою думку практично неможливо, адже він вважає свою точку зору незаперечною істиною. Словом, буде тільки так, як він сказав, і ніяк інакше. Звичайно, він не правий, що завжди правий:) Але, що дивно, упертість часто допомагає Тельцям домагатися всього, чого вони хочуть.

Близнюки

Близнюки, як правило, розумні і навіть мудрі, проблеми починаються тоді, коли їм необхідно прийняти рішення. Якщо дозволите їм думати стільки, скільки їм потрібно, то прочекаєте до кінця життя, доки вони наважаться вибрати один із двох варіантів. А якщо варіантів буде три… Не вистачить і двох життів, щоб Близнюки визначилися.

Діва

Діва – перфекціоніст. Вона завжди критикує і завжди незадоволена. Народжені під цим знаком часто перекладають провину за свої невиправдані надії та розчарування на всіх навколо. Ви вважаєте, що проблема в самій Діві? Та як ви взагалі посміли таке подумати?!

Скорпіон

Сексуальний і жорстокий – це два головні стереотипи, пов’язані зі Скорпіоном. Насправді… представники цього знака просто демонструють оточуючим певний образ, який змушує повірити в те, що вони найкращі у світі коханці. Але рано чи пізно ви зрозумієте, що картинка не завжди визначає внутрішній зміст.

Оригінал