Розрив стосунків із цими знаками Зодіаку – справжнє пекло!

Розставання – це завжди боляче, але деякі люди сприймають усе занадто близько до серця (або, іншими словами, вкрай неспокійно). Ви сподіваєтеся, що більше ніколи не опинитеся поруч із ними, і, найімовірніше, намагатиметеся уникати будь-яких контактів. Остерігайтеся їхньої реакції!

Іноді розрив стосунків може бути сумним і неприємним, але з представниками певних зодіакальних сузір’їв це – справжнє пекло.

Телець

Поєднання впертої вдачі та почуття власництва перетворює цих людей на жахливих колишніх. Дивилися фільми, де покинута дівчина або дружина стоять із ножем за спиною головного героя? Ось на що схоже розставання з Тельцем. Якщо ви не належите йому, то не належатимете взагалі нікому.

Близнюки

Спочатку розрив із Близнюками, здавалося б, проходить нормально і без зайвого драматизму, а потім раптово з нізвідки з’являється їхній “злий двійник”, спонукуваний бажанням помститися і показати, яку жахливу помилку ви зробили, втративши їх.

Рак

На відміну від усіх знаків у нашому списку, у Раків не буває злих намірів, а сюди вони потрапили завдяки надмірній чутливості. Це означає, що розставання Рак оплакуватиме гіркими сльозами.

Лев

Леви були б нормальними колишніми, якби не були настільки зациклені на собі. У них дуже висока зарозумілість, тому їм не зрозуміти, як ви взагалі дозволили собі порвати з ними. Лев – воїн, переможець і володар усього світу, і перебувати в його компанії – величезна честь, а ви – просто нікчемна людина, яку він висмикнув із сірого натовпу і зробив зіркою.

Терези

Пекельними колишніми представників Терезів робить їхнє вміння використовувати будь-яку ситуацію собі на благо. Вони дуже зарозумілі, тому не забудуть вдатися до будь-якої зброї (спогадів або того, що сталося раніше), щоб переконати вас, що винні в усьому не вони, а ви.

Скорпіон

Скорпіони після розставання тихі, вдумливі і дуже потайливі. Таке поєднання створює враження, що ви мали стосунки з персонажем фільму “Психо”.

Риби

Після розставання з Рибами можете забути про дружнє ставлення, спілкування і про те, що під час випадкової зустрічі десь у місті народжений під цим знаком поводитиметься відносно “нормально”. Так, ви почуватиметеся найгіршою людиною у світі.

Оригінал