Гороскоп на 27 лютого

Овен

Вірите Ви в карму і що кожен пожинає те, що сіє? Якщо ще ні, то сьогодні чекайте новин про те, як Ваша доброта в минулому віддається стократно. Поширюйте позитив. Чим більше віддасте – тим більше отримаєте. Вам сподобається, ось побачите!

Телець

Ви праві, що багато чого в житті сприймаєте серйозно. Прагнення до здорового балансу між роботою та домом цієї серйозності тільки додає. Немає часу на дурощі! Але прислухайтеся до людини, яка хоче, щоб Ви посміхнулися. З шансами вона все робить правильно.

Близнюки

Доведеться пильнувати, щоб помітити зміни на краще в обраній сфері Вашого світу. Вони будуть настільки мало відчутними, що можуть пройти повз Вас. Багато що буде Вас відволікати, але йти по шляху найменшого опору безумовно не варто.

Рак

Не варто постійно порівнювати свої поточні обставини з минулими. Перед Вами відкриваються привабливі можливості з участю людей, які зіграють ключову роль у Вашому майбутньому. Однак необґрунтовані підозри можуть звести стіну між ними і Вами. Майбутнє таке світле, що впору надягати темні окуляри!

Лев

Сьогоднішнє бажання людей радити і критикувати пов’язано з тим, що вони здивовані. Ваші дії привертають увагу і породжують пересуди, але Ви не зобов’язані розкривати свої плани. Вони Ваші і тільки Ваші; захищайте їх, поки вважаєте це правильним.

Діва

Іноді доводиться чекати з моря погоди, тобто чекати чужої реакції на свої дії. Ви отримаєте відповідь, але не раніше, ніж людина сама буде готова її дати. Квапити події абсолютно зайве.

Терези

Як відомо, у семи няньок дитя без ока. Чим більше людей задіяно в Вашому поточному проекті, тим більше може виникнути проблем, але завдяки все тому ж колективу стрес і розчарування будуть недовгими. Розділений успіх – це успіх помножений, а не розполовинений.

Скорпіон

Якщо хочете, щоб спілкування і далі залишалося гармонійним, докладайте зусилля. Але майте на увазі, що інші не розділяють Ваш погляд на певні речі як термінові і важливі. Втім, дехто виразно шукає лідера, і Ви цілком підходите на цю роль. Важливо тільки бути терплячими.

Стрілець

Зовсім невелика похвала може сильно вплинути на Ваше ставлення до ситуації. Ви усвідомлюєте, що досягнутий успіх – НЕ пшик. Ви дуже старалися на професійному фронті і тепер нарешті бачите результати. Зусилля не були марними. Так тримати!

Козоріг

Ви говорите, що стараєтеся, щоб щось було корисно і цікаво. Саме тому люди так тягнуться до Вашої мудрості. Важливим є те, що процес навчання – не односторонній, і Ви теж можете почерпнути цікаві відомості з чужого досвіду. Намагайтеся не тільки говорити, а й слухати.

Водолій

Зараз Ви можете досягти прогресу в роботі, якщо звернете погляд у минуле і оціните раніше застосовані стратегії. Але не виключено, що Ви занадто багато уваги віддаєте роботі, а між тим комусь із рідних і близьких вона теж дуже потрібна. Подумайте, з ким Ви спілкуєтеся занадто мало. Це і буде Ваш відповідь.

Риби

Ви й не помітите, як ситуація вийде з-під контролю – і залишиться тільки чекати і переживати. Надмірна увага, віддана особистій сфері, може вселити деяким людям у Вашому житті почуття непотрібності. Нагадайте собі, що Ваше життя різноманітне, і не можна зосереджуватися лише на одному її аспекті.