Які якості кожен знак Зодіаку хоче бачити у партнері

Всі ми — унікальні, і астрологія ще раз доводить це. Кожен зі знаків Зодіаку володіє особливими якостями, відповідно в партнері шукає щось особливе, чого немає в інших. Інша справа, що не завжди це на користь — іноді ми лише ускладнюємо собі життя. На щастя, так трапляється не завжди. Але знати, що підстерігає, не завадить: попереджений — значить озброєний.

Овен

Оскільки народжені під знаком Овна дуже товариські і досить імпульсивні, то і партнерів шукають собі відповідних. Їх притягують екстраверти і люди, яких буквально переповнює енергія. Тільки поруч з такими Овен відчуває себе у своїй стихії: разом вони можуть годинами розмовляти, місяцями — подорожувати, і це ніколи не набридне. Однак такий союз — далеко не так безпечний, адже передбачає багато драм, впоратися з якими під силу не всім.

Телець

Представники цього знака Зодіаку шукають у партнері ті ж якості, якими володіють самі. А саме: практичність, відданість, вірність. Безвідповідальні, неорганізовані і задумливі люди можуть забути про Тільця: подібних вони на дух не переносять. Краще навіть не вступати в подібні відносини: вони приречені спочатку.

Близнюки

Близнюкам подобаються розумні люди, з якими можна відкривати цей світ кожен день і все життя. Обов’язково — екстраверти. Тобто народжені під цим знаком шукають в партнерах собі подібних — майже близнюків. Проблема полягає в тому, що, коли люди настільки схожі — це може і відштовхувати. Вони немов магніти з однаковою полярністю — тому цей союз обіцяє чимало проблем.

Рак

Народжені під цим знаком шукають уважних і ніжних партнерів, які будуть піклуватися про них. Інші поруч з ними просто не уживуться: Рак вимагає мало не щохвилинної уваги і гостро відчуває її відсутність. Тому більш волелюбні й незалежні особи не можуть стати хорошими партнерами для представників цього знака Зодіаку.

Лев

Лев ніколи в житті не погодиться на менше: він шукає виключно порядних, чесних і внутрішньо прекрасних партнерів. Вдавати з себе таких — марно, тому що народжені під знаком Лева — дуже проникливі і розумні. Єдина проблема полягає в тому, що іноді Лева може ввести в оману зовнішня респектабельність людини. Проте в кінцевому підсумку він все одно «розкусить» такого партнера і винесе урок з цієї помилки.

Діва

Представники цього знака Зодіаку встановлюють досить високу планку щодо потенційного партнера. Тому їхні пошуки відповідної людини можуть розтягнутися на роки. У своїх іграх розуму вони доходять до того, що часто навмисно придумують усілякі «випробування» і інші тести для потенційного партнера. Приз отримують ті, хто ніколи не здається і залишається вірним.

Терези

Народжені під цим знаком шукають людину, яка повинна володіти наступними якостями: бути дуже впевненою у собі і одночасно — не намагатися «тримати на повідку» свого партнера. Річ у тому, що у Терезів є одна маленька слабкість — вони обожнюють безневинний флірт, тому їм потрібен особливий партнер, який не буде ревнувати і влаштовувати безглузді сцени ревнощів. Так, і почуття гумору — обов’язково.

Скорпіон

Любов як у захопливому фільмі — ось що шукає народжений під цим знаком Зодіаку. Скорпіони — дуже пристрасні, тому їх притягують тільки такі ж партнери. З одного боку, такі пари — дуже щасливі в спальні, але в інший час їхнє життя нагадує американські гірки. Це трохи схоже на ходіння по натягнутому канату, але народжені під цим знаком готові піти на ризик — воно того варте.

Стрілець

Представники цього знака — вічні оптимісти і веселуни. Не дивно, що вони шукають таких самих попутників для подорожі. Якщо ви похмурі і песимістично дивитесь на життя — вам зі Стрільцями точно не по дорозі. Такий союз не протримається і тижня.

Козоріг

Народжені під цим знаком сильні і вперті, вони — лідери по своїй натурі. Тому Козороги шукають партнера, яким можна командувати. Два генерали — просто не уживуться на одній площі. Це не означає, що у їхнього партнера ніколи не буде права голосу, чи йому доведеться повністю підкорятися. Зовсім ні. Просто, коли справа доходить до принципових речей або розбіжностей, то останнє слово залишається за Козорогом.

Водолій

Все, що Йому необхідно — це, щоб про нього щиро дбали і виявляли повагу. Однак народжені під цим знаком мають і свої переваги: їх притягують освічені, дуже розумні люди.

Риби

Риби шукають того, хто не буде тиснути на них або намагатися змінити. Тобто народженим під цим знаком потрібна людина, готова прийняти їхню ексцентричність. Слід зазначити, що Риби за це будуть завжди вдячні і відплатять тим самим — нададуть повну свободу. Так буде краще для обох партнерів.

Оригінал