Ідеальна мантра для кожного знака Зодіаку

Часом життя приводить нас у ті місця, де ми почуваємося, немов не у своїй тарілці. У такі моменти ми потребуємо невеликої мотивації, яка поверне на правильний шлях.

Мантри не тільки сприяють зосередженню, а й дають силу досягати поставленої мети. Завдяки силі Закону тяжіння, який стверджує, що подібне притягує подібне, мантри, що вимовляються постійно, допоможуть залучити в життя все те, чого ми бажаємо і про що мріємо.

Це може здатися неймовірним, але якщо ви зможете повірити у свої ідеї, зірки обов’язково підтримають вас у цьому. Повторюйте мантри протягом дня або в певний час. Ви можете робити це стоячи під душем, перебуваючи за кермом, медитуючи чи займаючись якоюсь важливою роботою.

Знайдіть нижче опис свого знака Зодіаку та дізнайтеся, яка мантра завжди дозволить вам повернутися на правильний шлях.

Овен

Ви є лідером за вдачею і насилу дозволяєте іншим людям брати ініціативу на себе. Усі ті моменти, які ви нездатні утримати контроль, діють на вас негативно. Вам здається, що якби не ці ситуації – світ був би райським місцем. Зрозумійте – у цьому житті ви можете контролювати не все.

Повторюйте наступне : Я приймаю те, що є, відпускаю те, що сталося, і вірю в те, що може статися.

Телець

Ви, мабуть, далеко не новачок у справі потурання власним бажанням. Ви маєте працьовитість, але вам необхідно запустити мотор, який змусить машину почати рух.

Повторюйте наступне: ніщо дійсно цінне не дається легко.

Близнюки

Ви, як любитель світського суспільства, найчастіше керуєтеся бажанням догодити іншим людям або виглядати краще в їхніх очах. Через що нерідко оточуючі вас сприймають як дволику людину.

Повторюйте таке: якщо це неправильно, не роби так, якщо це неправда, не кажи цього.

Рак

Ви по-справжньому чутлива натура, що часом змушує вас (і всіх оточуючих) опинятися буквально у вихорі емоцій.

Повторюй таке: не дозволяй емоціям взяти гору над розумом.

Лев

Ви можете бути надто егоцентричні, надто сконцентровані на собі, що робить вас сліпим до почуттів оточуючих.

Повторюйте наступне: світ обертається не лише довкола мене!

Діва

Ви є людиною, наділеною багатьма талантами, але нерідко зациклюєтеся на досконалості. Ніхто з нас не спроможний знати все на світі, і ніхто з нас не ідеальний. Однак ви є настільки критичним до себе, що перестаєте отримувати радість та задоволення від життя та від усього того, що робите.

Повторюйте наступне: я цілком задоволена собою та своїм життям.

Терези

Ви не дуже любите робити вибір, оскільки багато речей у цьому житті здаються вам однаково привабливими. Спочатку ви вибираєте якийсь один із варіантів, але потім розумієте, що інші речі мають не менші переваги… і так до нескінченності.

Повторюй таке: слухай своє серце, але й не забувай вмикати розум.

Скорпіон

Ви людина жорстка і розумієтеся на хорошій помсті. Але це якість сильно псує вашу карму. Ви розумієте, що якщо не зможете навчитися контролювати себе, одного разу здійсните те, про що шкодуватимете все життя. Знайте, гнів зовсім вам не личить. І чим раніше ви це зрозумієте, тим краще для вас і оточуючих.

Повторюйте наступне: убий їх власною добротою і поховай своєю посмішкою.

Стрілець

Можливо, що ви відчуваєте деяку відстороненість від оточуючих, що, безумовно, діє на них відразливо. І ще ви посилюєте ситуацію тим, що поводитесь як сноб-всезнайка. Але, незважаючи на це, внутрішньо ви прагнете людського тепла, особливо від тих, кого вважаєте гідними людьми. Вам потрібно навчитися розуміти, що у світі є багато такого, про що ви ще нічого не знаєте. Адже, правда?

Повторюйте наступне: весь час навчайся чогось нового, ти маєш рацію далеко не у всьому, і не варто цього боятися.

Козоріг

Якщо говорити коротко, ви постійно турбуєтеся про щось.

Повторюйте наступне: одними переживаннями я нічого не зміню.

Водолій

Ви маєте стриманість і впертість, тому чому б вам не вбити одним пострілом відразу двох цих зайців?

Повторюйте таке: я відкриваю свій розум і відкриваю своє серце.

Риби

Ви наділені особливою проникливістю та вмінням розуміти оточуючих. Справді, тонко відчуваєте все, що відбувається навколо. Тому іноді ви берете близько до серця те, що насправді є дрібними речами.

Повторюйте наступне: не зациклюйся, просто відпусти це.

Оригінал