Наскільки ви запальні за знаком Зодіаку

Час від часу ми всі втрачаємо самовладання, але все-таки здатні навчитися краще справлятися зі своїм гнівом замість того, щоб дозволити йому контролювати наше життя. Нас може розлютити все що завгодно, і представник кожного зодіакального знака дратується по-своєму. То як же ми це робимо?

Овен

Повірте, він здатний спопелити вас. Іноді здається, що в присутності Овна слід ходити навшпиньки, щоб тільки не розлютити його. Коли він втрачає самовладання, його краще обходити десятою дорогою. Він, наче вулкан, може вивергнути на вас нищівний вогонь свого лютого гніву, і оточуючі просто згорять від його словесної лави.

Телець

Його нелегко з себе вивести, але він вміє затаїти образу і влаштувати вам бойкот, якщо вже ви раптом чимось його зачепили. Телець зазвичай не проявляє свої емоції, проте може демонструвати пасивну агресію. Запитайте Тельця напряму, злиться він чи ні, бо сам він у цьому вам не зізнається.

Близнюки

У них зазвичай не дратівливий характер, але вони збирають у собі негативну енергію, яка дасть їм змогу потім піти на конфронтацію. Якщо ви захочете загладити свою провину перед Близнюками, вам доведеться зробити перший крок самому, тому що вони зазвичай уникають примирень і вважатимуть за краще просто викреслити вас зі свого життя.

Рак

Раки надзвичайно вразливі, і їх часто ранять слова і дії інших людей. Якщо ви розлютите Рака, він зовні не покаже своїх почуттів, і вам доведеться в буквальному сенсі бігати за ним, щоб домогтися хоч якоїсь реакції. Якщо вам навіть вдасться прорватися крізь стіну його пасивного опору, Рак, найімовірніше, просто замкнеться в собі і сховається під корчем.

Лев

У Левів гаряча вдача. Однак вони справляються з цим дуже швидко, оскільки зляться як діти. Спочатку Лев надується, а через секунду вже мчатиме за красивим метеликом. Для вогняного знака Леви напрочуд ефективно справляються зі своїм гнівом, оскільки не дозволяють своєму запальному характеру заважати їхньому життєлюбству.

Діва

Цей знак розсердити нелегко, оскільки Діва має один із найбільш холоднокровних характерів серед усіх зодіакальних знаків. У Дів жорстко стриманий підхід до емоційності, тому вони завжди і все тримають усередині, щоб не вивалювати на оточуючих свої почуття і переживання.

Терези

Миролюбні Терези не терплять, щоб гнів пригнічував усе найкраще в їхньому характері. Вони скоріше віддадуть перевагу забути про джерело роздратування і рухатися далі, ніж загострювати на цьому увагу. Однак такий підхід пригнічує їхні почуття й емоції, призводячи до того, що вони починають таїти образу. У Терезів є звичка використовувати помилки, яких ви припустилися в минулому, проти вас. А ще вони великі любителі “заморожувати” конфлікти, а не вирішувати їх.

Скорпіон

Скорпіони як сірник: вони здатні спалахнути і розлютитися за одну секунду, але потім швидко беруть себе в руки. Але не розслабляйтеся: вони затаяться і задумають помститися вам, бо не люблять тих, хто жартує з їхніми емоціями. Спалахнувши гнівом, Скорпіон сховається у свою нірку, щоб обміркувати план помсти, і загладити свою провину перед ними вам буде нелегко.

Стрілець

Цей знак покаже всю силу і міць свого гніву, якщо ненароком його розсердити. Стрілець зовсім не вміє справлятися з власними емоціями і вважає, що їх потрібно висловлювати повною мірою. Він може вибухнути і змести вас з дороги як пушинку.

Козоріг

Козороги теж схильні пригнічувати свої почуття, але потім раптово, вже через місяці після якихось подій, вибухають з будь-якого, невирішеного ще відтоді питання. У глибині душі вони засмучуються через дрібниці, але демонструвати це оточуючим не хочуть.

Водолій

Водолій зовсім не проти подискутувати, проте він не виносить палких суперечок. Коли ви його раптом чимось зачепите, він, найімовірніше, мовчки розвернеться і піде. Водолії стримують емоції і вирізняються вельми врівноваженим характером. Вони вважатимуть за краще уникати людину, яка їх дратує, ніж вирішувати проблему, що виникла між ними.

Риби

Емоції цього знака дуже сильні й глибокі. Іноді Риб може переповнювати гнів, але вони його не покажуть. Риби розберуться зі своїми почуттями самі, в тиші та на самоті, а потім, трохи заспокоївшись, повернуться до вас. Риби схильні затаювати образу, однак, якщо ви для них щось важите, вони зроблять усе від себе залежне, щоб розв’язати конфліктну ситуацію.

Оригінал