З якими слабкостями доводиться боротися різним знакам Зодіаку

У кожного знака зодіаку є сильні сторони, які допомагають іти вперед, удосконалюватися, вирішувати життєво важливі завдання, брати на себе відповідальність. Але є і зворотний бік медалі. Ті якості, які гальмують розвиток і просування вперед. Знаючи свої слабкі місця, легше боротися з власними вадами. А знаючи слабкі місця своїх опонентів і супротивників, легше вибудувати стратегію спілкування. Давайте розглянемо слабкості різних знаків зодіаку.

Овен

Овну не подобається, щоб його улюбленою справою керував хтось інший, він завжди намагатиметься взяти ініціативу у свої руки. Уперта вдача заважає користуватися чужими порадами, а розбіжності під час дискусій на рівних викликають внутрішнє роздратування. Сміливість і рішучість Овна не завжди служать йому на благо, жорстко відкидаючи на задні ряди. Крім того, імпульсивність Овна штовхає його до прийняття рішень, щодо яких не завжди достатньо даних, що призводить до провалу.

Телець

Обґрунтованість, сила і надійність Тельця можуть зіграти з ним злий жарт. Телець любить робити те, у чому він професіонал. Однак через страх перед провалом він рідко береться за освоєння нових навичок. Страх вийти зі своєї зони комфорту для освоєння чогось нового часто є якорем, що не дає розвиватися. Займаючись однією справою, Телець захищається від привабливих перспектив, навіть якщо вони дуже привабливі. Щоб переконати Тельця брати участь у новому проєкті, потрібно мати вагомі аргументи.

Близнюки

Поверхневе ставлення до справи, неможливість визначитися і правильно розставити пріоритети роблять Близнюків нестабільними. Однак для оточуючих вони цікаві і можуть отримувати численні пропозиції про спільну співпрацю. Але, намагаючись одночасно брати участь у кількох проєктах, вони через брак часу не можуть досягти успіху в жодній програмі. Слабкості багатьох знаків зодіаку не дають їм змоги прислухатися до оточуючих. Однак часом це потрібно робити.

Рак

Сильна емоційність Раків паралізує їхню волю до дії, а занижена самооцінка стає перешкодою до досягнення мети. Добре, якщо є людина, готова щиро нагадувати Раку, що насправді він здібна і досить обдарована людина. Дуже часто добре серце Рака, який ставить чужі інтереси вище за свої, заважаючи його просуванню вперед. Він сам поступається дорогою своїм конкурентам без жодної боротьби за місце під сонцем.

Лев

Бажання грати завжди і всюди першу скрипку відштовхує людей від Левів. А гордість і зарозумілість цього знака тільки зводять у квадрат акуратність оточуючих під час спілкування. Леви консерватори, вони не люблять спонтанних рішень. У випадках, коли потрібно швидко вирішити якесь питання, можуть розгубитися або невчасно відступити, що партнери сприймуть за зраду.

Діва

Відрізняючись аналітичним розумом, Діви часто роблять порівняльні характеристики в тих галузях, у яких їх можуть вважати чужинцями. Ба більше, колегам може не сподобатися вимогливість і практичність Дів. Їхня пунктуальність і працьовитість часто дратує товаришів по службі. Діви схильні до самокритики і критики. Вони роблять це абсолютно виправдано. Але оточуючі критику Діви до самої себе немов не помічають, а запам’ятовують тільки сказане на їхню адресу, дратуючись при цьому і збираючи образи.

Терези

Багато слабкостей знаків зодіаку змушують їх уникати конфліктів за всяку ціну. Ось і Терези готові завжди йти першим на примирення. Партнерам така якість може здатися невпевненістю, безпорадністю, боязкістю. Якщо Терези не будуть рішуче розбиратися зі своїми проблемами, а намагатимуться сховатися від них, їм загрожує залишитися без партнерів, і, можливо, без друзів. Проблеми Терезів посилює їхня образливість. Щоб жити в гармонії, їм доведеться навчитися прощати, відпускати минуле і направляти енергію на щось конструктивне.

Скорпіон

Надмірні ревнощі та підозрілість Скорпіона часто бувають необґрунтованими. Людям не подобається, що їм зовсім не довіряють. Недовіра і підозрілість часто стають перешкодою до зближення як в особистих, так і у виробничих справах. Скорпіону не варто зациклюватися на образі та жадобі помсти своїм суперникам, наприклад, за вдаліший захист проєкту або кращі виробничі показники. Краще спрямувати цю енергію на власний розвиток. До того ж варто хоча б інколи зважати на слабкості та почуття інших знаків зодіаку, довіряти їм.

Стрілець

Стрілець може проявити себе майже в будь-якій справі, але йому все дуже швидко набридає. Він рідко який проєкт доводить до кінця через свою нетерплячість і поспішність. Нетерпимість до авторитетів часто створює Стрільцям масу проблем. Грубість і нетактовність, що проскакує в розмові, звісно, не подобаються начальству. Стрілець погано справляється зі складнощами, вважаючи за краще закинути розпочату справу, якщо щось пішло не так.

Козоріг

Така славна якість, як працьовитість, може надати ведмежу послугу діяльному Козорогу. Він може до смерті “допрацювати” себе, забувши, що потрібно хоча б іноді відпочивати. Гонитва за статусом і матеріальним заохоченням робить їх одержимими. Козороги, які досягли якихось висот, люблять хвалитися своїм становищем, що дратує і відштовхує людей. Є ще одна погана звичка в Козорогів – вони схильні пліткувати. Їхні міркування завжди логічні й підкріплені фактами, але людям, звісно, це не подобається.

Водолій

Скупий на емоції Водолій не завжди готовий ділитися своїми думками. Але оточення знає, що Водолій хороший оратор. Якщо він мовчить, значить не хоче ділитися своїми міркуваннями, навіть з огляду на слабкості інших знаків зодіаку. Такі суперечності в поведінці сприймається насторожено і в сім’ї, і на роботі. Підлаштовуватися під когось Водолій не готовий, а залишатися у власному світі йому не дозволяє соціум. Тільки зумівши знайти компроміс самим із собою, Водолій зможе відчути себе одночасно і потрібним, і вільним.

Риби

Креативність Риб не завжди оцінюють належним чином. До всього іншого, емоційність бере гору над загальноприйнятою поведінкою. Риби – це добрий і співчутливий знак. Їхнє співчуття до оточуючих настільки розвинене, що вони можуть зовсім забути про себе. Іноді оточуючі недозволенно використовують їхнє милосердя. Глушити свої пориви, що йдуть від серця, звісно, не потрібно. Однак, щоб оточуючі ставилися з повагою, знайти золоту середину все ж доведеться.

Оригінал