Найвідважніші і найрішучіші знаки Зодіаку

Чи вмієте ви протистояти своїм страхам і діяти рішуче? Можливо, ви не вважаєте себе хороброю людиною, але в разі потреби ви не вагаючись станете захищати себе, свою думку і переконання. Ви за натурою своєю відважний боєць і вмієте поводитися впевнено і напористо, хоча часом вас дещо підводить ваша імпульсивність. Однак, якщо ви щось вирішили для себе, то вже ніщо і ніхто не зможе вас зупинити або переконати. Давайте поглянемо, які зодіакальні знаки можуть мати такі якості.

Овен

Овен – це втілення шаленої енергії та драйву. Ці люди імпульсивні, рішучі та заповзятливі. Будь-який Овен здатний підскочити серед ночі і помчати на допомогу тому, хто її потребує. Представники цього знака добродушні, не будучи слабкими, щедрі, не вимагаючи натомість нічого, і вони вважають за краще бачити тільки світлий бік життя. Також Овен – дуже жива і рухлива людина, яка не терпить бездіяльності та застою, тому вона завжди йде на ризик, забуваючи про страх.

Близнюки

Близнюки більше за всі інші знаки хочуть бути щасливими і роблять для цього все можливе. Причому вони свідомо блокують увесь негатив у своєму житті та намагаються побачити добро і світло в оточуючих людях.

Цей знак надзвичайно розумний і відважний, і він боротиметься до останнього за те, у що він вірить. Близнюки захищають слабких і допомагають знедоленим, віддаючи свій час і фінанси на благодійні цілі. До всього іншого, вони відстоюють те, що в їхніх очах здається їм справедливим і правильним.

Лев

Лев – це дійсно фантастична особистість із хоробрим серцем. Усі Леви є природженими лідерами, вони безстрашні й роблять усе, що в їхніх силах, щоб допомогти оточуючим і підтримати їх. Причому чинять вони так із чистого альтруїзму, ніколи і нікому не пред’являючи рахунок. Лев уміє ухвалювати важливі й потрібні рішення, не затягуючи зі справами і не відкладаючи їх до нових віників. Людей цього знака відрізняє наполегливість, неймовірний оптимізм і позитивна енергія.

Скорпіон

Якщо Скорпіону щось спало на думку, то він стане чинити так, як вважає за потрібне. Він буде відкрито висловлювати свою точку зору, навіть якщо вона непопулярна і не користується нічиєю підтримкою. Скорпіон однозначно почне діяти, не замислюючись про наслідки, якщо для нього важливий результат.

Він не має сили простоювати, бачачи мету попереду себе. Однак Скорпіон нізащо не дозволить будь-кому скористатися ним або плодами його праці. Скорпіони вкрай відважна і сильна людина. Він довіряє своїй інтуїції і завжди напролом іде вперед.

Риби

Начебто Риб складно назвати рішучими, проте їхня хоробрість криється в дрібницях. Риби вміють взяти на себе відповідальність, коли вони зробили щось неправильно. До того ж вони не бояться просити вибачення і визнавати неправоту.

Риби завжди допомагатимуть своїм близьким та оточуючим, і вони дуже щедро видають людям другий шанс. Однак вони не вагаються, коли потрібно заступитися за слабкого або простягнути руку тому, хто впав. Вроджена емпатія Риб змушує їх діяти сміливо і рішуче в критичних ситуаціях.

Оригінал