Які знаки Зодіаку потай ненавидять інших людей

Якщо ви дуже чутлива особистість, люди можуть дратувати вас, навіть не усвідомлюючи цього, що, своєю чергою, може викликати у вас захисну реакцію. Один зі способів захистити себе – відштовхнути інших людей. Ви прикидаєтеся, що не любите суспільство і що чужі слова або дії вас абсолютно не зачіпають.

Ми стикаємося з такими людьми постійно. Особливо це стосується певних знаків Зодіаку. І “погасити” їхню негативність не можуть навіть найжиттєрадісніші сузір’я. Однак астрологія здатна пролити світло на те, чому деякі люди поводяться саме так.

Буває так, що вам здається, ніби все не так або люди намагаються скористатися вами в моменти вашої слабкості. Вони хочуть переконати вас у тому, що вони розумніші, успішніші і що їхнє життя краще за ваше. Вони – всезнайки, які засуджують вас за те, що ви “не дотягуєте” до їхнього рівня.

Коли вам здається, що всі навколо ідіоти, які прагнуть вас принизити, ваша природна емоційна реакція – зненавидіти всіх навколо. А якщо хтось злиться на цілий світ, постарайтеся бути до нього добрішим. Ця людина просто застрягла в негативності й потребує вашої доброти…

Скорпіон

Скорпіон зовсім не чекає, що всі навколо намагатимуться розчарувати і принизити його. Він просто підозрілий і чекає, що це станеться. На думку Скорпіона, винні всі, поки не буде доведено протилежне. Ви маєте довести йому, що вам можна довіряти, і переконати його в тому, що ходити без броні це нормально.

Оскільки Скорпіони надзвичайно чутливі, їх можна дуже легко поранити. Якщо ви або хтось інший підвели Скорпіона, він буде виношувати образу в собі доти, доки не вирішить, як помститься. Якщо в народженого під цим знаком є причини для постійного цинізму, він швидко почне ненавидіти всіх навколо.

Козоріг

Козороги починають ненавидіти людей, якщо чують від них багато заперечень і якщо люди сумніваються в їхній експертизі. Козороги знають, що роблять, а тому вам не варто стежити за кожним їхнім кроком. Це найнадійніший і найпрацьовитіший знак Зодіаку, і будь-які спроби контролю викликають у нього тільки роздратування.

Цим людям не потрібні непрохані думки або поради. Для них немає нічого гіршого, ніж почути на свою адресу фразу: “А я б зробив по-іншому”. Через це Козоріг може впасти в стан, коли почне вважати всіх навколо ідіотами.

Діва

Діви ненавидять неуважних людей, які не роблять того, чого від них чекають. Якщо людина поводиться несерйозно, хоча має бути навпаки, або якщо Терези хочуть веселитися, а всі довкола надто зледащіли, щоби піднятися з ліжка, представники цього знака можуть бути доволі прискіпливими та вибагливими. А якщо ви не поставите свою брудну тарілку в раковину або не поставите взяту річ на місце, вони дуже засмутяться.

З огляду на їхні великі знання, Діви схильні злитися, якщо інші люди не дотягують до їхнього рівня інтелекту. А якщо представники цього знака виявляються приголомшеними чужим невіглаством та/або відсутністю поваги і небажанням брати на себе відповідальність, вони просто закриваються в собі.

Водолій

Водолії приймають людей такими, якими вони є. Їм подобається щирість, але вони терпіти не можуть удавання. Якщо поруч із Водолієм ви не можете бути собою, він зрозуміє, що ви щось приховуєте. А ще такі особистості схильні погано реагувати на людей, які намагаються їх змінити.

Буркотіння, пропозиція альтернатив або вказівка Водолію на те, що він щось робить неправильно, – усе це не тільки не спрацює, а й обернеться проти вас. Водолій не зміниться і буде потай ображатися на вас за будь-які натяки про те, що з ним щось не так.

Телець

Телець ненавидить самовпевнених і гордовитих людей. Самовпевненість, розв’язність і любов до себе це добре, поки вони не виходять за межі здорових меж. Якщо ж хтось постійно хвалиться і кидає свої досягнення Тельцю в обличчя, останній почне закипати від обурення.

Тельцю не подобається почуватися неповноцінним. І якщо ваше самоствердження відбувається ціною приниження Тельця, він промовчить, але всередині буде вас ненавидіти. Представники цього знака не вважають вас конкурентами, якщо самі не дали добро на цю конкуренцію. Тому перестаньте стільки хвалитися.

Рак

Раки ненавидять людей, якщо відчувають, що їх не чують. Якщо почуття Рака відкидаються і він бачить, що людям байдуже, через що він зараз проходить (наприклад, період після розриву стосунків), або вони не вірять, що він збирається щось зробити, Рак починає злитися.

Цей знак Зодіаку важко переживає образи, тому якщо ви якимось чином його засмутили, йому знадобиться час, щоб із цим упоратися. Якщо Рак вважає, що ви над ним знущаєтеся, йому буде непросто це прийняти.

Оригінал