Найвідданіші знаки Зодіаку

Відданість – важлива якість для будь-якої людини. Далеко не всі знаки Зодіаку віддані в коханні та дружбі, готові йти до кінця з близькою людиною, підтримуючи її, незважаючи ні на що.

Відданість важлива не лише в коханні, а й у родинних зв’язках, у дружбі, у роботі. Є знаки Зодіаку, які шукають лише власну вигоду, тож відданості від них чекати не варто. Засуджувати цих людей не можна, тому що нікому не відомі їхні справжні цілі, вади та слабкості.

Овен

Овни досить віддані. Вони не кидають друзів у біді, причому це властиво майже всім представникам цього знаку Зодіаку. Овни висловлюють свої відчуття відданістю. Навіть якщо їм не хочеться допомагати вам, вони допоможуть. Вони живуть у досить швидкому ритмі, але завжди знайдуть час для того, щоб надати вам підтримку в чомусь важливому. Дуже дивно, що ці люди жертвують своїм часом заради близьких та друзів, але насправді нічого дивного немає, бо Овнам просто подобається «движуха». Вони можуть навіть уночі зірватися в інше місто, аби пригод знайти на відоме місце.

Телець

Тельці віддані, але не завжди, і часто їхні мотиви стають зрозумілі пізніше, коли вони пригадають вам усі їхні старання. Про характер Тельців можуть розповісти їхні вчинки, тому що ці люди рідко можуть тримати себе в руках. Вони як відкрита книга, тому іноді й самі не знають, коли можна бути самими собою, а коли потрібно трохи підігрувати. Вони допомагають вам, але потім вам доведеться цю уявну відданість відпрацьовувати, допомагаючи їм у відповідь. Що справді добре, то це те, що ваше бажання допомагати їм і бути завжди поруч вони теж врахують у майбутньому, із задоволенням відпрацювавши свій «боржок».

Близнюки

Близнюки дуже хочуть виглядати відданими, але це дуже погано виходить. Якщо вони будуть у зоні комфорту, то навряд чи вийдуть із неї, щоб вам допомогти. Річ у тому, що вони не дрібні, але дуже люблять, коли їм добре. Вони забудуть все те, що ви зробили для них, але ви матимете шанс змусити їх згадати, якщо ви постараєтеся. Вам потрібно просто натиснути на них і сказати, що вони винні. Їхня позитивна сторона полягає в тому, що вони не образяться на вас за це. Повернення боргів будь-якого характеру вони сприймають серйозно.

Рак

Раки — одні з найвідданіших людей, але лише для певного кола осіб. Для своєї сім’ї вони зроблять усе, що завгодно, вимагаючи того ж і від вас, якщо ви входите до цього близького кола. Енергетика сімейних відносин для них є визначальною у всьому. Якщо ж ви їм не найкращий друг, то шансів відчути підтримку з їхнього боку дорівнює нулю, не більше. Так вони вже влаштовані – ви цього не зміните ніяк і ніколи. Якщо ви допоможете їм, то не факт, що вони допоможуть вам.

Лев

Багато експертів відносять Левів до егоїстичних знаків Зодіаку. Це правда, але згадайте себе самих – хіба ви не любите зробити щось тільки заради себе коханих? Леви можуть бути хоч королями егоїзму, але якщо ви допомогли їм хоча б раз, то їхню відданість ви побачите абсолютно точно. Лев має якийсь внутрішній перемикач, який переводить їх у стан бойової готовності, якщо ви надали їм навіть незначну допомогу. Звичайно, запалу вистачить ненадовго, але Леви не залишать у біді того, хто був із ними у скрутну хвилину, — не сумнівайтеся.

Діва

Дівам потрібно допомагати оточуючим, щоб захиститися від заздрісників, тому що більшість цих людей вірять у те, що своєю допомогою вони зможуть змусити людину перестати ставитися до них погано. З іншого боку, є Діви, які допомагають лише тим, хто їм допомагає. Це вже робиться з міркувань обережності, адже Діви ненавидять марнувати свій час. Звичайно, вони можуть виявити відданість до когось, хто їм нічого доброго не зробив, але це сильно знизить їхній настрій та самооцінку.

Терези

Джерелом енергії та позитивних емоцій для Терезів є взаємна відданість. Вони дуже цінують людей, які роблять їм щось приємне, тому самі намагаються відповісти добром. Звичайно, в реальному світі так буває досить рідко, але Терези чекати вміють, тому завжди оточені любов’ю та добрими друзями. Терези рідко бувають ошуканими та розчарованими, але навіть у цих поодиноких випадках вони зберігають оптимізм. Представники цього знака дуже віддані.

Скорпіон

Скорпіони своєю відданістю завжди намагаються вирішувати конфлікти. Їм хочеться бачити світ у гармонії, тому вони не втратять бажання допомогти другу чи близькій людині. Скорпіонам важко даються негативні рішення. Звичайно, мало кому приємно викидати із життя людей, але Скорпіонам робити це вдвічі важче. Їм хочеться, щоб у їхньому житті просто були люди, які можуть зробити щось конкретне для них. Вони завжди готові піти назустріч.

Стрілець

Від Стрільців користі не більше, ніж від знайдених та підібраних речей на вулиці. Ви ніколи не дізнаєтесь, що це таке. Стрільці можуть виявитися як дуже відданими особистостями, так і абсолютною протилежністю, що висмоктує з вас усі соки і не роблять нічого натомість. Загалом це люди добрі, але абсолютно ненаситні, які прагнуть отримати більше зиску за мінімальний час. Будьте обережними зі Стрільцями, поки не дізнаєтеся їх краще.

Козоріг

Козорогам їхнє абсолютно відсутнє бажання йти назустріч заважає стати щасливішим. Незважаючи на приналежність цього знака Зодіаку до земної стихії, його представники дуже погано розуміють важливість відданості. Ці люди дріб’язкові і завжди перебувають у своїй хвилі. Переробити їх не можна – вони не бажають нікому зла. Просто вони дуже дивно сприймають навколишню реальність. Коли їх чимось дорікають, вони не розуміють цього, тому що не хочуть зрозуміти чи бояться міняти себе.

Водолій

Секрет енергійності Водоліїв — їхнє прагнення постійного поліпшувати самих себе. Вони знають ціну відданості, тому багато представників цього знака Зодіаку можуть бути найвідданішими людьми з вашого оточення. Заради друзів вони готові зірватися в дорогу в дощ, сніг, ураган. Їм начхати на правила — вони порушують їх заради дружби, бо для них сенс життя полягає у спілкуванні, у спільних справах з іншими людьми. Та що там говорити, вони можуть допомогти вам і просто з ввічливості.

Риби

Риби не особливо горять бажанням допомагати комусь, але якщо вони не мають вибору чи приводу відмовити, вони допоможуть вам. У принципі ці люди можуть називатися досить відданими. Єдине, що від вас буде потрібно — це нормально і чемно їх попросити. Вони немов карму очищають, допомагаючи комусь, тому не шукайте інших причин у їхніх творчих діях. Звичайно, можна і пригрозити їм, але потім ви самі залишитеся в дурнях. Риби, незважаючи на зовнішню безневинність, можуть бути дуже сильними особистостями, які не прощають образ.

Оригінал