Що потрібно знати про Тельців

Людина, народжена під знаком «Телець» – яскравий приклад терпіння і зразок для наслідування. Тельця складно розгнівати, але якщо Ви примудрилися зробити це, то у відповідь отримаєте незламну хвилю люті. Його чаша глибока, але і вона якось може заповнитися, і тоді «потоп» ніхто і ніщо не може зупинити.

Цей знак заведено вважати «домашнім». Тельці люблять свій диван, свій кут столу, свій будинок. У нього вже сформована «зона комфорту» зі своїми звичними місцями і людьми.

Для них не принципово важливо стати самим яскравим і помітним членом компанії, але навколишнім складно не звернути уваги на мовчазного, але того, що вміє приймати зважені рішення Тельця. Він буде дотримуватися обраного курсу, не буде «ходити наліво», завжди дасть мудру пораду і допоможе в скрутну хвилину. Прямо ідеальний знак за характеристиками.

Але не тільки небагатослівність є відмінною рисою Тельців, для них характерне відчуття впертості, яке не знає мір і кордонів. Але треба зізнатися, що своїм почуттям гумору Тельці ніколи нікого не скривдять. Вони думають про людей і їхні переживання у всіх ситуаціях. Черговий плюс цього знака.

Батько-телець – найкращий тато у світі. Він у міру дотримується правила «батога і пряника». Телець – ідеальний чоловік, адже для нього немає нічого забороненого або занадто «коштовного», коли справа стосується його обраниці. Він далеко не марнотрат, просто він шукає шлях заробити ще, а не економити наявне.

Жінка-телець гармонічна у всьому. Їй не властивий легкий «дурдом» в голові. Вона твереза у своєму виборі, своїх рішеннях і своїх судженнях. Для своєї родини вона є надійним і вірним другом, а не звичною мамою або дружиною.

Тельці в роботі

Тельці в роботі – завжди професіонали. Практичний розум і «золоті руки» – відмінне поєднання в одному «посудині». Для них не страшна рутинна робота, для Тельців важливий підсумок і результат. Задоволення своїми успіхами – головний стимул для їхнього кар’єрного зростання.

Тельці в любові

Телець-чоловік лагідний і терплячий представник сильної статі. Романтичний Телець захистить свою обраницю від будь-яких турбот і проблем. Він не прихильник курортних або швидкоплинних романів. Йому важливо знати, що глибину його почуттів оцінили і прийняли. Але буває і так що його ідеал валиться, і це негативно впливає на його подальший вибір і відношення. З’являється цинізм і легка недовіра. Слід довести скривдженому Тельцю, що його люблять і цінують, тоді можна повернути того щирого романтика в його душу.

Жінка-телець любить увагу до своєї персони. Водночас в неї може бути кілька шанувальників для задоволення різних її побажань і переваг. Але якщо її вибір припав на когось конкретного, то всі інші відходять на другий план. Вона йде цілком і повністю у свого обранця.

Тельці в сексі

Секс для них – це спосіб стати щасливими тут і зараз. Для Тельця різноманітний секс і море експериментів – буденна справа. За що партнерка дуже йому вдячна. Будь-яка відмова в інтимній близькості для представника цього знака прирівнюється до особистої неприязні і зради.

Ерогенні зони Тельців

Для Тельців важливий тактильний контакт, тому без дотиків вони не зможуть почати процес прелюдії. Їхня мова кохання – ніжні дотики і пристрасні поцілунки. Їхніми ерогенними зонами є шия і вуха.

Тельці у дружбі

Тельці – вірні та надійні друзі, але щоб потрапити в їхнє близьке коло, потрібно особливо постаратися. Тельці не пускають у свою зону комфорту не перевірених часом та обставинами людей. Мистецтво дипломатії – важливий інструмент у дружніх стосунках з ними. Обман він не пробачить, мовчки піде і забуде про Ваше існування.

Для нього важливі теплі і відверті розмови. І все це дає йому право іноді ревнувати друзів, оскільки будь-який емоційний зв’язок для нього вкрай важливий і дорогий.

Тельці не люблять, коли на них тиснуть і змушують робити те, що їм не подобається або здається нерозумним. Накази Тельцям потрібно давати ненав’язливо і обережно, щоб вони не зрозуміли, що це був наказ. Краще оформити все у вигляді дружнього прохання.

Важливо пам’ятати

Кожен знак Зодіаку несе якусь смислову характеристику опису рис характеру і поведінки, але кожна людина сам по собі індивідуальна і унікальна. Для кожного з нас важливо пам’ятати, що в житті потрібно робити акцент на самопізнанні і саморозвитку. Іноді нам легше все звалити на нашу дату народження, ніж на наше небажання стримуватися або вирішувати проблеми, проте, гороскопи не стають менш цікавими для людей.

Гороскопи читали, читають і будуть читати, щоб просто дізнатися когось «ближче» або пояснити причину деяких дурних вчинків. Порада: «Любіть свої недоліки і промахи своїх близьких, адже саме вони роблять нас унікальними та неповторними людьми». Живіть вже сьогодні, розуміючи, що кожен з нас вільний у своєму виборі і у своєму рішенні. Поважайте оточуючих і тоді Ви не зіткнетеся з проблемою «несумісності знаків Зодіаку».

Оригінал