Найзухваліші знаки Зодіаку: нахабство – їхнє друге щастя

Стрілець

Знак зодіаку, який дуже любить спілкування і намагається вичавити максимальну користь зі знайомств і розмов. Ці хлопці завжди знають, де і на яких посадах працюють навіть найвіддаленіші знайомі, і за необхідності не посоромляться попросити про послугу.

Їхня чарівність і нахабство відкриває їм багато дверей і допомагає досягати цілей.

Овен

Знак зодіаку, що вміє бути і душею компанії, і породженням пекла. Люди цього знака точно знають, що їм потрібно, і йдуть по життю, не особливо звертаючи уваги на оточуючих. Вони з тих, хто нахабно полізе ближче до початку черги, увійде без стуку, як до себе додому, і зажадає (а не попросить) у начальства збільшення до зарплати.

Найчастіше, щоправда, люди цього знака і самі начальники, і їхнім підлеглим доводиться не солодко на роботі.

Телець

Єврейське прислів’я: “Якщо проблему можна вирішити за гроші – то це не проблема, а витрати” – життєвий девіз Тельців. У них нахабство не друге щастя, а найголовніше перше! Тельці не домовляються – вони диктують свої умови і, можливо, саме можливо, погодяться піти на компроміс.

Тельці не соромляться практично ніколи, ну хіба що в справах кохання. У роботі ж і просто стосунках із людьми Телець пре як танк. Тельці роблять те, що їм зручно і вигідно, легко домовляються про кращі умови для себе, своїх дітей або свого бізнесу.

Оригінал