Гороскоп на 12 квітня 2023 року

Овен ♈

Останнім часом Вас сильно дратував один з Ваших друзів, який дуже багато говорив, але нічого при цьому не робив – і, ймовірно, настав час прийняти якесь рішення щодо нього. Вам не потрібні люди, які щоразу Вас чимось засмучують. Поговоріть з ним сьогодні і постарайтеся розібратися, що ховається за його порожніми обіцянками. Досить давати цій людині “ще один шанс” – не бійтеся з нею розлучитися. Насправді, Ви потрібні йому набагато більше, ніж він потрібен Вам. Якщо Ви хвилюєтеся з приводу якихось потенційно незручних ситуацій на соціальному фронті, то не хвилюйтеся: Ваші побоювання, найімовірніше, не матеріалізуються.

Телець ♉

Якщо Вам не дає спокою відчуття того, що у Вас часу обмаль, то, ймовірно, це дійсно так. Прислухайтеся до своєї інтуїції і зробіть так, як вона вам підказуватиме. Якщо Вам здається, що потрібно поквапитися, то наберіть обертів. Але якщо ви хочете трохи пригальмувати, то зробіть це. Сьогодні люди, які вас оточують, можуть бути дещо шоковані вашою поведінкою, адже рівень вашої енергії буде дещо непередбачуваним протягом усього дня. Але в цьому не буде нічого страшного – подібна мінливість та імпульсивність багато в чому припадатимуть вам до смаку.

Близнюки ♊

Часом гнів змушує людину здійснювати доволі дурні вчинки – наприклад, Ви можете оголосити бойкот людині, з якою у Вас нещодавно стався конфлікт. Насправді, спілкування – це єдиний спосіб розв’язати це питання, тож, відмовчуючись, Ви лише марнуєте час даремно та ще сильніше посилюєте свій гнів. Тому зробіть крок їй назустріч і з’ясуйте з нею стосунки. Переступіть через гордість і перестаньте копатися в тому, хто правий, а хто винен. Ви різні люди, і вам доведеться навчитися миритися з точкою зору одне одного.

Рак ♋

Останнім часом стосунки з одним із близьких людей викликали у Вас серйозне занепокоєння – Ви з ним постійно сварилися, і тепер Вам хочеться навчитися обмірковувати свої слова, перш ніж Ви вимовляєте їх вголос. Якщо Ви відчуваєте, що Вам потрібно вибачитися перед цією людиною, то зробіть це якнайшвидше – що довше Ви будете з цим зволікати, то плачевнішими будуть наслідки. Усі ми часом припускаємося помилок, але тільки справді гідні люди вміють витягувати з них урок. Тому дуже здорово, що Ви є таким здібним учнем.

Лев ♌

Сьогодні товариські й балакучі люди аж ніяк не діятимуть Вам на нерви, Вам буде приємно вести з ними суперечки і дізнаватися від них нове – а їм безумовно буде, що Вам розповісти. Їхня точка зору інтригуватиме Вас до глибини душі, і Вам буде дуже цікаво спостерігати за тим, як вони сприймають навколишню дійсність крізь призму своїх переконань і поглядів. Однак, намагайтеся над ними не сміятися – їхнє самолюбство куди вразливіше за Ваше, і Ваші доброзичливі жарти можуть глибоко їх образити.

Діва ♍

На роботі Вам буде потрібно приділяти більше уваги процесу ухвалення рішення – і менше пліткувати зі своїми колегами. Проявіть серйозність. Розібравшись у тому, як робиться той чи інший вибір, Вам буде простіше зрозуміти, чого Вам чекати в найближчому майбутньому – а, крім того, це дасть Вам можливість привернути до себе увагу з боку важливих і впливових людей у Вас на роботі. В особистому житті Вам буде потрібно проявляти відкритість і щирість у спілкуванні з особливою для Вас людиною. Відкрийтеся і впустіть її у своє серце.

Терези ♎

Ваші стосунки з якоюсь знайомою Вам людиною помітно ускладняться – текстові й навіть голосові повідомлення навряд чи зможуть передати суть того, що Ви хочете їй сказати. Тому Вам із нею буде потрібно зустрітися наживо – обов’язково заплануйте сьогодні таке рандеву. Зараз у своїх судженнях ви виходите з низки здогадок і припущень, які можуть бути як істинними, так і хибними. Проясніть ці пункти зі своїм співрозмовником, і після цього ваші стосунки можуть продовжувати розвиватися і міцнішати.

Скорпіон ♏

Звісно, часом уникати конфліктів у стосунках із колегами буває доволі непросто, але це аж ніяк не означає, що Ви маєте полишити такі спроби й почати без кінця з ним сваритися. Сьогодні будь-які такі суперечки або навіть дружні дебати матимуть набагато сумніші наслідки, ніж Ви думаєте. Вони розпалюватимуть пристрасті й порушуватимуть природний перебіг ваших стосунків. Виступайте в ролі миротворця, дипломата і робіть усе, щоб усі люди, які вас оточують, залишалися задоволеними, навіть якщо це означає, що вам доведеться на якийсь час забути про своє власне щастя.

Стрілець ♐

Намагаючись з’ясувати справжні мотиви людей, які оточують вас, ви просто витрачаєте свій час даремно, тому якщо в останні дні ви сушили голову над цим питанням, то просто забудьте про нього. Якщо хтось із Ваших співрозмовників не хоче розповідати Вам те, що Ви хочете від нього дізнатися, то він цього і не зробить, незважаючи на те, як старанно Ви будете намагатися вивуджувати з нього цю інформацію. Тому просто дайте йому спокій і припиніть допитувати як дитину. Він уже достатньо повеселився, поки водив Вас за ніс – настав час нагадати йому, що Ви не маріонетка.

Козоріг ♑

Сьогоднішній день чудово підходить для активних пошуків інформації. Постарайтеся якнайбільше дізнатися про ту нову людину або подію, яка нещодавно відбулася у Вашому житті. Покопайтеся в Інтернеті й почитайте матеріали про той заклад або місце, в якому Вам завжди хотілося побувати. Розпитайте своїх колег про їхні нещодавні контакти з керівником. Якщо Ви краще розберетеся в тому, що зараз відбувається навколо Вас, і в тому, як Вам слід діяти далі, то це не тільки принесе Вам користь, а й буде Вам дуже цікаво. Крім того, Ваша фінансова та емоційна стабільність може безпосередньо залежати від тієї інформації, яку Ви сьогодні зможете з’ясувати.

Водолій ♒

Ви будете особливо чуйно відчувати настрої і думки людей, що оточують вас, і деякі ваші здогадки будуть настільки точні, що вражатимуть ваших співрозмовників до глибини душі. Сміливіше – спробуйте відгадати задумане ними число або вгадати, що вони збираються з’їсти на обід. Ваші здогадки будуть настільки влучати в ціль, що це вразить навіть Вас самих. Настільки тісний психологічний зв’язок з оточуючими вас людьми підштовхне вас спілкуватися з ними дуже розкуто й неформально, завдяки чому ваше спілкування з ними протікатиме в особливо насиченому й веселому ключі.

Риби ♓

Удавати з себе недотрогу – це мистецтво. Якщо Ви будете занадто в цьому старатися, то в підсумку ризикуєте поставити хрест на стосунках, які могли б вийти воістину дивовижними. Тому якщо Ви старанно працюєте над тим, щоб заманити у свої тенета якусь цікаву для Вас людину, то Ви маєте пам’ятати про те, що далеко не кожен буде готовий подолати той бар’єр, який Ви навмисне навколо себе збудували. Ця людина не буде вічно битися головою об стіну, тож не чекайте, поки вона здасться і просто про Вас забуде – проявіть ініціативу щодо неї. Ваша поведінка занадто довго збивала її з пантелику. Настав час піти з нею на контакт.