Гороскоп на 20 травня

Овен ♈

Цікаве бачення або привабливий план вимагають більш пильного вивчення. Здається, що Вам тут все ідеально підходить – але чи всі можливі жертви і компроміси Ви взяли до уваги? Ваше прагнення до певної зміни, схоже, замилює Вам очі.

Телець ♉

Варто зосередитися на тому (або тих), що (або кого) Ви не можете контролювати. Ви уявляєте, як реагували б, якби ситуація була іншою. Незрозуміло, чому ніяк не виходить домогтися ясності в комунікації. Відносини застрягли в якомусь лімбі. Але, як не дивно, в цьому є свої плюси для Вас! Залишається їх тільки виявити.

Близнюки ♊

Нова інформація підкине Вам їжі для роздумів. Тримаючи її при собі, Ви опинитеся в більш сильній позиції – через ряд причин. Те, що Ви дізналися, – це тільки частина ще більш масштабної картини змін. Варто дочекатися завершення процесу і тільки потім ділитися знову отриманими знаннями.

Рак ♋

Чужі вчинки залишають бажати кращого, але принаймні Вам абсолютно зрозуміла логіка, що стоїть за ними. Ви прагнете підтримувати комунікацію, але здається, що діалог непогано б підштовхнути. Інша сторона, навпаки, хоче тримати дистанцію. Що ж! Вибачатися Вам у будь-якому випадку нема за що.

Лев ♌

І так чимале бажання приватності помітно посилиться без всякої видимої причини. Можливо, занадто вже багато очей стежать за Вашим особистим життям, але навіть якщо це ілюзія, Вам захочеться закритися від усіх. Якщо люди і справді даремно сунуть ніс у Ваші справи, все правильно. Головне – не прийміть щиру турботу з нав’язливою цікавістю.

Діва ♍

Бійтеся хаосу, який самі ж створили, бо контролювати його непросто. Бажання додати трохи спонтанності у звичну рутину просто заради різноманітності може обійтися Вам дуже дорого. І все ж, потрясаючи основи звичного і комфортного, Ви відчуєте полегшення. Головне – витримати розумний баланс!

Терези ♎

Вами будуть володіти бурхливі емоції – і не тільки Ваші власні. Ви – людина міцна, але чужий песимізм може нашкодити і Вам. Однак зануритися в нього варто – адже тільки Ви здатні вирішити накопичену напругу.

Скорпіон ♏

Не розповідайте – показуйте. Іншими словами, уникайте зайвої балаканини; нехай за Вас говорить результат. Так Ви відчуєте менше розчарування, коли виявиться, що люди не розділяють Вашу пристрасть до якогось починання. Ваші досягнення дуже скоро не залишать байдужим нікого.

Стрілець ♐

Ви задумаєтеся про ті зусилля, які вкладаєте в певне починання. Природно хотіти якоїсь нагороди за свої труди – але питання в тому, наскільки ця нагорода Вас задовольняє. Зосередившись на фінансовому аспекті, Ви ризикуєте упустити з виду стабільність, яку знайшли. Чесна оцінка ситуації – ось що допоможе усвідомити вигідність Вашого положення.

Козоріг ♑

Занадто багато думаючи, втрачаєш волю до дії. Ви – людина амбітна і спрямовану в майбутнє, але сьогодні ризикуєте зробити занадто великий акцент на сам процес – і засумніватися у власних досягненнях. Знайте, що Ви на вірному шляху, але квапити події не варто.

Водолій ♒

Кажуть, що диявол криється в дрібницях. У Вас немає ні найменшого бажання вдаватися в деталі поставленої задачі. Є відчуття, що можна було б підійти до її виконання якось по-іншому, але зовсім не хочеться підіймати хвилю… Проте, творче і ефективне рішення більш ніж доступне. Краще – зовсім не ворог хорошого!

Риби ♓

Якщо якась справа вимагає від Вас постійної напруги всіх сил, то цей день нарешті принесе полегшення. Нарешті інерція почне працювати на Вас! Чесне слово, Ви не дарма вклали в процес стільки старань. Нарешті вони почнуть приносити плоди, і робота почне даватиметься Вам легко.