Найревнивіші знаки Зодіаку

Чи знайомі вам ревнощі, і наскільки ви піддаєтеся цьому руйнівному і неприємному почуттю? Що може про це сказати ваш зодіакальний знак з урахуванням, звісно ж, ваших рис характеру й темпераменту?

Скорпіон

Ви людина отруйна і ніколи не проґавите можливості вжалити партнера, оскільки ревнощі й підозрілість, схоже, народилися разом із вами. Ви завжди переслідуєте свою другу половину, постійно цікавлячись її місцезнаходженням. Шпигунство і регулярні звинувачення – це ваші звичні дії у стосунках. Якби ви могли, ви б вмонтували партнеру під шкіру чип для постійного стеження за ним.

Діва

На тлі своєї невпевненості ви поводитеся набридливо допитливо і тільки підштовхуєте партнера до брехні та зради. Що б він не робив, ви однаково звинувачуватимете його у всіх гріхах. Фактично ви змушуєте людину поруч із вами задихатися в клітці. Якщо ви не візьмете себе в руки, ваші ревнощі все зіпсують.

Лев

Ваше роздуте его не дозволяє вам відкрито ревнувати, але під впевненим і грізним іміджем Лева ховається тремтяче маленьке кошеня. У той момент, коли у вас виникають якісь підозри (навіть необґрунтовані), ви починаєте божеволіти від ревнощів і люто гарчати.

Овен

Ваша поверхнева бравада маскує глибоку невпевненість у любовних стосунках. І це не поведінка вашого партнера, яка викликає ревнощі – це ваші власні комплекси. Ви починаєте задаватися питанням, у чому проблема? Ваша зайва вага? Невдала зачіска? Недостатньо висока зарплата? Ви не будете звинувачувати партнера, ви будете мучити і з’їдати себе в першу чергу.

Близнюки

Ваша совість спонукає вас до ревнощів, оскільки самі ви не без гріха. Ви знаєте те, що ви робили за спиною свого партнера, тому, коли ви ревнуєте, це ніщо інше, як проєктування – ви вважаєте, що він теж здатний на непорядні вчинки щодо вас. Що сильніше ви ревнуєте, то більше самі відчуваєте провину.

Терези

Ви дуже ревниві, але також боїтеся конфлікту, тому ви будете демонструвати ревнощі в невеликих пасивно-агресивних коментарях: “Чому ти думаєш, що ця дівчина симпатична? Тобі потрібно перевірити свій зір”. Ви також розумієте, що прояв ревнощів можна розглядати як ознаку слабкості, тому посилено стримуєте себе.

Козоріг

Ви не ставите запитань, тому що не хочете чути відповіді. Ви підозрюєте, але не звинувачуєте. Ви можете дуже ревнувати, але ви ніколи цього не покажете. Натомість ви мучитесь і носите все в собі, сподіваючись, що ваш партнер не піддасться жодним спокусам.

Телець

Ви за своєю природою дуже віддані, але ваша помилка – очікувати, що всі інші будуть такими ж відданими, як і ви. Ваш партнер повинен дати вам реальну причину для підозр, тому що спеціально вишукувати “сліди злочину” ви не станете. Але якщо обман буде занадто очевидним, ви навіть не вибухнете в нападі ревнощів – ви просто підете і спалите за собою всі мости.

Стрілець

Ви не схильні до ревнощів, але ви не схильні і до прощення, якщо хтось дає вам підстави ревнувати. Ви чудово розумієте, який це ляпас і удар по самолюбству. Ви також не хочете показувати те, що можете і вмієте ревнувати. Але коли у вас є вагома причина, то стосунки закінчені.

Рак

Для вас кохання сліпе, тому ви майже ніколи не помічаєте, коли вас обманюють. Але якщо ви несподівано дізнаєтеся, що ваш партнер вас зрадив, ви ніколи його не пробачите. Він прийняв вашу любов як щось належне, тому ви цю свою любов у нього заберете.

Водолій

Ви любите фліртувати і навіть примудряєтеся заводити кілька романів одночасно. Але аналогічна поведінка партнера приводить вас у тихий сказ. Вам подобається думати про себе як про відкриту і терпиму людину, але в душі це зовсім не так. Щойно стає неможливим заперечувати, що ваш партнер вам зраджує, ви негайно припините всі контакти з ним.

Риби

Ви вважаєте ревнощі огидною якістю, оскільки ви занадто розуміюча людина, схильна виправдовувати все. Найчастіше ви навіть звинувачуєте себе, а не свого партнера. На жаль, люди цим користуються, тому вони з більшою ймовірністю обдурять і зрадять вас, ніж будь-який інший знак – адже ви все одно завжди зрозумієте і пробачите.

Оригінал