Гороскоп на 15 лютого

Овен ♈

Стратегії вирішення сімейних питань можуть стати каменем спотикання. Навіть якщо здається, що Ви залишилися наодинці з загальними проблемами, не нервуйте: Ви впораєтеся. Річ у тому, що Ви на кілька кроків випереджаєте близьких. Проявіть терпіння: рано чи пізно вони Вас наздоженуть.

Телець ♉

У оточуючих є що сказати Вам, але чи резонує це з Вашим настроєм, думками? Ймовірно, ні. Щоб обговорювалися теми, які цікаві і важливі для Вас, пропонуйте їх самі. З іншого боку, розмови про все без якоїсь певної спрямованості допоможуть забезпечити більш здорову і захопливу динаміку.

Близнюки ♊

Відносини змінилися на краще, але еволюційний процес ще далекий від завершення. Спокійний баланс приходить на зміну напруги, але до деяких питань варто підходити обережно. Ретельно культивуйте цей прекрасний зв’язок.

Рак ♋

Важливо по-справжньому добре піклуватися про себе – але турбота про чужі потреби лежить в основі дуже багатьох сфер відповідальності, від яких так просто не відмовитися. Важливо зрозуміти, що Ви і можете робити, а що ні. Постарайтеся розібратися, де Ви намагаєтеся сильніше, ніж варто було б.

Лев ♌

Висловивши свої переживання, Ви ризикуєте випробувати стрес, а не звільнення. Можливо, проблема в тому, що Ваші думки і почуття поки не дозріли і не готові до публічності. Найкраще зосередитися на власному настрої, побалувати себе. Творче починання може стати відмінним продихом або каталізатором для Ваших емоцій.

Діва ♍

Не варто порівнювати себе з іншими – і вважати, що порівняння не на Вашу користь. Так, Ви часом не робите цілком звичайні речі і відчутно виділяєтеся. Але інші люди просто не знають того, що знаєте Ви. Найкраще, що можна зробити – просвітити їх і допомогти прийти до адекватних висновків.

Терези ♎

Загальна мета чимось притягує Вас, а в чомусь і відштовхує. Захопитися чимось – чудове заняття, але не до такої міри, щоб забувати про власні інтереси. Навіть якщо інші завжди готові Вас підтримати, ставте на перше місце свої власні потреби.

Скорпіон ♏

Чи не тому Ви так рахуєтеся з певним авторитетом, що це роблять всі навколо? Ні, світила не підбурюють Вас до бунту – але певну незалежність мислення проявити варто. Власна думка може виявитися для Вас несподівано комфортною. Бути “як всі” іноді простіше – але явно не для Вас!

Стрілець ♐

Ваші переконання не дуже допоможуть у вирішенні завдання. Доведеться поглянути на ситуацію ширше, щоб розібратися в ній. Непогано б запитати думки у пари-трійки друзів, але також важливо розуміти, в чому Вас обмежує власна відсталість. Широта кругозору і гнучкість – ось відповідь.

Козоріг ♑

Казати чи змовчати – ось питання. Є бажання залишити якісь думки при собі, але є й побоювання, що інші сприймуть це як холодність і зарозумілість. Що Ви можете втратити, якщо скажете правду? Власні бажання Вам відомі. Важливо зрозуміти, що впевнені і продумані слова швидше дійдуть до людей.

Водолій ♒

Спілкування з друзями може зашкодити виконанню зобов’язання в іншій сфері. Але ще важливіше зрозуміти, чи не стала для Вас дружба тяжким обов’язком. Меркурій, владика думки й мови, перебуватиме у Вашому знаку. Спробуйте розібратися у своїх пріоритетах, разом з тим не відмовляючись від комунікації. Ясність не змусить себе довго чекати.

Риби ♓

Щось, що дуже захопило Вас у минулому, раптом перестане подобатися. Те, що стимулювало Ваш розум, раптово втратить привабливість. Але після недовгого вагання натхнення повернеться. Все стане ясніше, Ви знайдете людей, які допоможуть втілити мрію в життя – і з задоволенням розділять Ваш успіх.