Найкраща порада для кожного знака Зодіаку!

Універсальних порад не буває, адже всі ми різні. Тому зірки дають кожному з нас окремі поради, в залежності від нашого знаку Зодіаку.

Овен: Прийми те, що є, відпусти те, що було і надійся на те, що буде

Ви любите командувати та не даєте кермо влади в чужі руки. Навчіться розслаблятися і пливти за течією, бо не все в житті можна контролювати. Не чіпляйтеся за минуле, його вже не можна змінити. І, як мантру, повторюйте: прийми те, що є, відпусти то, що було, і надійся на те, що буде.

Телець: Ніщо вартісне не дається легко

Ваша головна проблема – лінь. Ви любите виправдовувати її тим, що у вас просто немає натхнення або недостатньо мотивації. Ви можете бути дуже працьовитим, коли нарешті візьметеся за роботу. Але вам потрібен поштовх, стусан під зад. Тому запам’ятайте одне: ніщо цінне не дається легко.

Близнюки: Якщо це неправильно – не робіть цього. Якщо це неправда – не кажіть цього

Ви товариські та любите знаходити схожість і загальні теми з іншими. Але іноді ваше бажання сподобатися всім робить вас лукавим в очах людей. Просто запам’ятайте: якщо це неправильно – не робіть цього, якщо це неправда – не кажіть цього.

Рак: Не дозволяйте емоціям взяти верх над розумом

Ви добре розбираєтеся у власних почуттях і нерідко чините ірраціонально та імпульсивно. І хоча час від часу прислухатися до інтуїції все ж потрібно, не дозволяйте своїм страхам і переживанням вибивати вас з колії. Ніколи не дозволяйте емоціям взяти верх над розумом.

Лев – Світ не обертається навколо вас

Ви егоцентрист. Іноді ви настільки сконцентровані на собі, що просто не берете до уваги почуттів інших людей. Так, ви піклуєтеся про своїх близьких і друзів, але іноді ви буваєте занадто поверхові й не помічаєте очевидних речей. Постарайтеся проявляти до людей щиру увагу та інтерес, адже світ не обертається навколо вас!

Діва: Вище голови не стрибнеш

Ви талановиті, і, незалежно від того, чи визнаєте ви це чи ні, ви перфекціоніст. Але в житті немає нічого і нікого ідеального, тому ваше вічне прагнення до ідеалу робить з вас вічно невдоволеного критика. Навчіться просто радіти тому, що у вас є. І зрозумійте: вище голови не стрибнеш.

Терези: Слідуй за покликом серця, але прислухайся до розуму

Прийняття рішень – не ваша сильна сторона. Вас приваблює багато різних речей. Ви схильні довго зважувати всі «за» і «проти», коливатися і бути нерішучим. Наступного разу спробуйте скористатися цією формулою: Іди покликом серця, але прислухайся до заклику розуму.

Скорпіон: Здивуйте ворогів своєю посмішкою і знешкодьте їх своєю добротою

Люди вважають вас занадто жорсткою і мстивою людиною. Це дуже негативно впливає на ваші стосунки з тими, хто вас оточує. Гнів не прикрашає нікого, а ваша непримиренність може коштувати вам успіху. Як щодо того, щоб кардинально змінити тактику гри: поваліть ворогів своєю посмішкою та убийте їх своєю добротою.

Стрілець: Ніхто не знає всіх відповідей

Ви можете уникати та відштовхувати людей. Завжди простіше здаватися холодним всезнайкою. Добре, що в глибині душі ви розумієте, яких людей можна впускати у свій світ. Ви також розумієте, що вам ще потрібно багато чому повчитися. Тому повторюйте собі час від часу: ніхто не знає всіх відповідей. Прислухайтеся до думки інших.

Козоріг: Від ваших хвилювань нічого не зміниться

Ви занадто багато переживаєте про все. Що тут ще сказати? Зарубайте собі на носі: від ваших хвилювань нічого не зміниться.

Водолій: Відкрийте ваше серце щастю, впустіть у вашу душу світло

Ви вперті й любите похвалитися своїм інтелектом. Ви вважаєте себе кращим за інших, розумнішим і яскравішим. А якщо хтось цього не визнає – він просто недостатньо розумний, щоб оцінити вашу геніальність. Не будьте такі зарозумілі. Якщо чиясь думка не збігається з вашим, це ще не означає, що хтось із вас неправий. Будьте простішими та відкрийте своє серце назустріч іншим людям.

Риби: Іноді проблему потрібно просто відпустити

Ви приймаєте все дуже близько до серця. Навіть добродушні жарти друзів можуть надовго затьмарити ваш настрій. Ви любите накручувати себе, намагатися знайти причину проблеми, навіть коли проблеми не існує. Це ні до чого. Пам’ятайте: іноді потрібно просто відпускати проблеми.

Уміння розуміти, що важливо, а що другорядне – дуже великий талант. Прислухайтеся до цих порад, і вони неодмінно допоможуть вам не збитися на життєвому шляху!

Оригінал