Гороскоп на 14 березня

Овен ♈

Часом важко визначити, хто не бажає нам добра. Не варто зараз підозрювати всіх і вся, але як мінімум одна людина проявляє до Вас нездорове і некорисну увагу. Можливо, Ви й так вже думали триматися від неї подалі. Тепер пора втілити цей план в життя.

Телець ♉

Важливо провести межу між зусиллями, які Ви докладаєте у своїх особистих інтересах, і зусиллями заради всього іншого. Можливо, кар’єрні питання або турбота про інших забирають більше часу, ніж Вам хотілося б. Постарайтеся змістити фокус в інший кінець спектру. Турбота про себе – штука необхідна. Вам потрібен більш здоровий баланс в житті.

Близнюки ♊

Можливо, Ви самі віддалилися від людей, а тепер не розумієте, чому закрилися звичні канали комунікації. Звичайно, від деяких і справді краще триматися подалі. Але якщо відігнати всіх, в тому числі й друзів, є чималий ризик залишитися біля розбитого корита. Зробіть перші кроки до зближення.

Рак ♋

Ох вже цей перфекціонізм! Дуже корисно пам’ятати про те, що досконалість – ілюзія. Усвідомивши це, Ви зрозумієте, що в житті стало менше стресу. Чи повинно все залишатися як є? Можливо, Ви виграєте від більшої гнучкості.

Лев ♌

Ваш левиний рик справляє враження на всіх, хто його чує. Але дуже може бути, що близькі друзі в курсі: він виражає не безстрашність, а страх. Налаштувавшись на негативний результат, Ви тим самим втілюєте його в життя. Те ж вірно і для віри в краще. Залишилося лише зробити правильний вибір.

Діва ♍

Здається, що люди вірять в Вашу успішність, але Ви знаєте правду. Ваш успіх ґрунтується на наполегливій праці. Саме тому Вам стільки всього вдається. Чи нагадувати про це іншим – вирішувати тільки Вам.

Терези ♎

Уявіть собі людину з лопатою, яка швидко щось копає. Чим активніше вона викопує в Вас недоліки, тим глибше занурюється в власноруч викопану яму. Або можна уявити, що вона пиляє сук, на якому сидить. Так чи інакше, в цій ситуації праві безумовно Ви.

Скорпіон ♏

Новини про парочку знайомих можуть здатися Вам невтішними. У відносинах Ви опинитеся постраждалою стороною. Що ж, краще знати гірку правду, ніж перебувати в щасливій ілюзії. Пам’ятайте, що Ви не зобов’язані протягувати руку тим, хто відкидає її.

Стрілець ♐

Чесно запитайте себе, чи потрібна Вам ця пустопорожня балаканина. Спілкуватися хочеться, але якщо люди годують Вас плітками або необґрунтованими спекуляціями, користі від цього мало. Ваша відмова від участі в подібних бесідах буде помічена і витлумачена абсолютно правильно.

Козоріг ♑

Коли на нас тиснуть, вимагаючи терміново прийняти рішення, це навряд чи в наших інтересах. Ці люди діють у своїх власних інтересах. Сьогодні Ви зробите відкриття такого роду, і важливо запитати себе, хто виграє від Ваших зусиль? Людина, якій Ви правда не байдужі, повинна бути готова почекати.

Водолій ♒

Дехто отримує масу уваги до своєї персони та безліч слів підбадьорення, а Ви не розумієте, чому люди не скажуть йому про проблему прямо. Якщо вирішите взяти цю місію на себе, подумайте про те, що ризикуєте образити людину сильніше, ніж можна подумати. Будьте добрішими.

Риби ♓

Важливо бачити в будь-яких перешкодах в першу чергу можливості. Уявіть, що це “лежачі поліцейські”, які не допускають перевищення швидкості якраз там, де гнати й правда не потрібно. Ви зараз опинилися саме в такій ситуації.