Гороскоп на 22 липня

Овен ♈

Ви маєте повне право висловити свою думку – але не варто робити це занадто агресивно. Овни люблять гасити вогонь вогнем, особливо у сфері відносин з людьми, але зараз краще бути вище цього. Саме це стане найбільш переконливою демонстрацією сили.

Телець ♉

Будьте обережними у відносинах з людьми, особливо якщо хочете змістовного спілкування. Справа не в тому, що Вас оточують похмурі зануди, просто Вам потрібна особлива інтелектуальна стимуляція – і її джерелом стане абсолютно певна особа.

Близнюки ♊

Ентузіазм – це добре, але здається, що оточуючі не встигають за Вашою думкою. Вам є що сказати світу, і Ви маєте повне право це зробити. Але важливо висловлювати ці ідеї поступово, щоб люди встигли їх зрозуміти і перетравити. Такий підхід буде корисним і виграшним для всіх сторін.

Рак ♋

Ми самі живимо свої страхи, поки вони не виростають до величезних масштабів. Поки ми переконуємо себе, що проблема не вирішена і все погано, страх тільки зростає. Але найближчим часом Ви зрозумієте, що давній страх не має під собою ніяких підстав, – якщо ще цього не зрозуміли.

Лев ♌

Хтось був незмінно корисний Вам в минулому, даючи розумні поради. Ви звикли звертатися до цієї людини і тепер відчуваєте себе як без рук. Але спробуйте уявити, що ця людина зробила б на Вашому місці зараз. Це і буде та відповідь, яку Ви шукаєте.

Діва ♍

“Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти”. Люди часто відмовляються мати справу з “негативними” персонажами, але це і нудно, і несправедливо і недалекоглядно. У всіх є позитивні якості, всі здатні чогось навчити. Будьте готові зазирнути далі першого враження і пошукати приховану користь.

Терези ♎

Є ймовірність вирішити складну дилему, просто киваючи і слухаючи інших. З іншого боку, не зайве було б і просвітити іншого, відстоявши свою точку зору. Так обидві сторони зможуть знайти здоровий компроміс. Між самоствердженням і поступливістю існує золота середина.

Скорпіон ♏

Пора згадати, що зайва увага нав’язлива. Також є ризик зосередитися на одній людині, кинувши інших напризволяще. Це може перерости в одержимість – і зовсім не “легку”. Якщо любите, відпустіть і дозвольте жити своїм життям.

Стрілець ♐

Слова не можуть ранити в прямому сенсі слова: це просто звуки або знаки на папері чи екрані. Вони не можуть заподіяти фізичний біль. Однак, “ображені” люди часто поводяться як травмовані футболісти. Майте на увазі, що така людина може сьогодні з’явитися Вашому оточенні.

Козоріг ♑

Ви, зрозуміло, вже запровадили процедуру, яка допомагає вирішувати проблеми, які недавно завилися. Могло здаватися, що на все про все у добі недостатньо годин, а ще страшно було підвести людей. Але навіть якщо Ви поки не придумали, як успішно жонглювати усіма палаючими велосипедами, то сьогодні – точно придумаєте.

Водолій ♒

“Гроші кишеню палять”. Всі ми знаємо цей вираз, але взагалі як витрачати наші кошти – наша особиста справа. Але навіть якщо економія не приносить радості, в результаті ми буваємо раді, що взяли себе в руки. Сьогодні і Вам не зашкодить трохи дисципліни.

Риби ♓

Якщо маєте справу з обставинами, над якими ми не владні, постарайтеся знайти плюси і в цьому. Поки чекаєте, коли інші приймуть рішення, можете щось спланувати самі. У Вас повно часу на підготовку!