Найкраща жінка для свого чоловіка за знаком Зодіаку

Хто така ідеальна жінка за знаком Зодіаку? Хороша господиня, турботлива дружина, вірна супутниця, неперевершена коханка, відмінний компаньйон? Напевно, хоча б раз будь-який чоловік замислювався про це.

І у кожного з чоловіків є свій список вимог, яким повинна відповідати його ідеальна жінка. Овен, Скорпіон, Діва, Лев, Риби, Водолій, Близнюки, Рак – кожна жінка має свої сильні і слабкі сторони і, вивчивши характеристику по знаку Зодіаку, можна буде сказати, чи підходить вона вам і буде вам цікаво і добре.

Овен

Жінка-Овен – це амбітна, чутлива і впевнена в собі жінка, яка не сприймає неуважного ставлення до себе і не прощає зради і брутальності. Для чоловіків вона буде дороговказом, роблячи все для того, щоб він домігся поваги і високого становища.

Овен, часом, може здатися влюбливим і вітряним, однак це не так. Якщо Овен любить, то назавжди. Представниця прекрасної половини людства, яка по знаку Зодіаку Овен – сексуальна і чутлива, красива і доглянута, мила і загадкова.

Телець

Для такої дівчини заміжжя – одна з найважливіших цілей в житті. Вона ретельно вибирає чоловіка і вважається відмінною дружиною. Однак, якщо у того з чоловіків, який став її чоловіком, з’явиться бажання розірвати шлюб, зробити це буде вкрай складно.

Телець вміє чудово згладжувати гострі кути, вирішувати проблеми і конфлікти, уникати сварок і розбіжностей. Така дівчина створить в будинку затишок і тепло, натомість буде вимагати поваги і матеріального достатку.

Близнюки

Творча і мрійлива натура – Близнюки. Жінка-Близнюки – чудова господиня, любляча дружина, турботлива мати. До всього вона підходить творчо і з фантазією, тому з нею нудьгувати не доведеться.

Близнюки будуть дуже вимогливі до матеріальної сторони, оскільки віддаючи всю себе, хочуть отримувати натомість те, що, на їхню думку, дуже важливе. У будь-якому випадку, Близнюки вважаються відмінним варіантом для тривалих стосунків і шлюбу. Крім того, Близнюки – дуже красиві дівчата і стежать за своєю зовнішністю.

Рак

Ті представниці прекрасної половини людства, хто по знаку Зодіаку Рак – пристрасні коханки і романтичні натури, які можуть легко захопити будь-якого з чоловіків. Однак ставши законною дружиною, можуть приділяти більше уваги і часу дітям, ніж чоловікові.

Що стосується вірності, то Рак заслужено вважається одному з найбільш вірних за знаком Зодіаку. Вдома жінка-Рак відмінна господиня, у якої завжди пахне смачною їжею, скрізь порядок.

Крім того, Рак буде не проти періодично влаштовувати посиденьки вдома з друзями і колегами чоловіка або ж зі своїми подружками. Однак очікувати того, що Рак з легкістю змінить свої звички все ж не варто, дані знак досить консервативний.

Лев

Знак Зодіаку Лев дуже любить вчити, командувати і виховувати. І стосується це не тільки підлеглих і дітей, часто це може позначитися і на дружині. Красива і талановита в усьому, вона буде для чоловіків чудовою парою, якщо вони вибирають впевнених і незалежних дам.

На кухні Лев – чудова господиня, якій все до снаги. До чоловіка вона буде вимогливою і доведеться приділяти достатньо часу такій дамі. У сексі Лев любить домінувати, що теж не завжди погано, якщо це подобається другій половинці.

Діва

Діва вважається вимогливою і розважливою, однак це не завжди погано. В сім’ї Діва буде завжди мати щось на чорний день, гарантуючи тим самим вирішення навіть важких ситуацій. Діва вважається не самою емоційною особистістю, оскільки розум йде, як правило, попереду емоцій.

В будинку Діва цінує затишок, чистоту і здоров’я кожного члену родини. Як мати, Діва буде трепетно ставитися до потомства, приділяючи їхньому вихованню багато уваги. Як дружина Діва також зможе реалізуватися повністю, якщо чоловік буде розділяти її погляди на ведення домашнього господарства.

Терези

Терези шукають якщо не забезпеченого чоловіка, то хоча б того, який зможе чогось досягти в майбутньому. Ревниві і примхливі, вони люблять, коли їм приділяють достатньо уваги. У сімейних відносинах на перше місце ставлять затишок і тепло.

Також для Терезів важливе місце займає те, який смак у коханого. Якщо він вибирає негарний одяг і поєднує непоєднуване, то серед чоловіків вона обере іншого.

Скорпіон

Скорпіон – вірна та віддана дівчина, яка буде сильно любити того з чоловіків, з якими пов’яже своє життя. Однак якщо він зрадить, Скорпіон перерве контакти і розірве зв’язок. Динамічна і сексуальна, Скорпіон має потребу в захопленні.

До дітей Скорпіон ставиться з трепетом і любов’ю, вважаючи їх продовженням чогось справжнього. У любові Скорпіон буде вірною, але тільки якщо чоловік відповість тим же.

Стрілець

Серед усіх чоловіків дівчина-Стрілець вибере собі того, що не буде обмежувати її свободу і не стане надмірно ревнивий і контролювати кожен її крок. Для свого чоловіка вона буде вірним другом, компаньйоном і прекрасною коханкою.

Товариська і весела, вона не терпить підозр і лицемірства. Одного разу збрехавши, будь-який чоловік втратить її довіру, відновити яку буде дуже і дуже складно. Підійде Стрілець для тих, хто цінує розуміння і взаємодопомога.

Козоріг

Тип Зодіаку Козоріг – дама, яка мріє про впливового чоловіка. До критики ставиться дуже погано, оскільки сама чудово знає всі свої слабкі сторони і часто займається самобичуванням.

Домашній затишок Козоріг сприймає як найвище підтвердження любові і ідеал відносин. Вірна, але часто надто вимоглива до сім’ї, вона зробить все для їхнього щастя і добробуту.

Водолій

Водолій буде дуже вимогливою до матеріального. Як правило, вибирає Водолій собі в чоловіки забезпеченого чоловіка і впевненого у своїх силах, що для дівчини буде гарантом добробуту і щастя.

Водолій стане відмінною дружиною, господинею і матір’ю, якщо зарплата чоловіка дозволить жити в достатку. Якщо ж у сім’ї будуть постійні фінансові проблеми, жінка-Водолій стане нервовою і агресивною. Як мати і господиня, Водолій – відмінний варіант для шлюбу.

Риби

Найбільш вірними і відданими вважаються Риби. Риби вміють повністю віддатися почуттям і любити без залишку, що зможе оцінити будь-який чоловік. Від чоловіка Риби будуть чекати такої ж самовіддачі, а якщо її не отримають, то будуть довго і болісно переживати. Любов і почуття Риби ставлять набагато вище побуту і дому, що не завжди добре. Вибираючи чуттєву і емоційну даму, Риби підійдуть на всі сто відсотків.

Ідеальна жінка? Вибираючи супутницю за знаком Зодіаку, пам’ятайте, що у кожної людини є свої плюси і мінуси. Рак, Лев, Водолій, Риби, Овен, Скорпіон, Діва, Близнюки – кожна жінка може підходити чоловікові або ні. Тому, прочитавши характеристику представниці прекрасної половини людства за гороскопом, можна буде вирішити, чи зможете ви ужитися з такою дамою і буде вам цікаво разом.

Оригінал