Що різні знаки Зодіаку приховують від нас

Астрологи рекомендують перед тим як почати стосунки, краще прочитайте гороскопи і дізнайтеся потаємні таємниці, які приховують різні знаки Зодіаку. Сьогодні Вам розповімо про секрети жінок, які вони старанно приховують.

Овен

Кохання Овна палке і пристрасне, якщо вони покохали, то це надовго і людина поруч із ними завжди і в усьому буде на першому місці. Але водночас вони волелюбні й шукають того, хто не зазіхне на їхню свободу. Жінка-Овен обожнює, коли нею захоплюються, вона зробить усе, щоб почути фразу: “Ти найкраща”.

Телець

Жінка-Телець урівноважена і володіє нереальним самовладанням, яке допомагає їй контролювати власні емоції. Якщо ви закохаєтесь у Тельця, то ви помітите, наскільки вони ніжні та віддані у стосунках. Але якщо ви раптом їх образите, то відчуєте на собі їхню “важку” зброю – байдужість і холодність. Зазначимо, що у важкий момент вони не стануть плакати в жилетку свого чоловіка, а просто самі знайдуть вихід із ситуації.

Близнюки

Близнюки це поєднання двох абсолютно різних особистостей, і якщо вам вдасться домовитися з однією з них, то друга, можливо, просто вирішить наступного дня відповісти вам відмовою. Такі дівчата вважають, що життя це великий експеримент, і тому забудьте з ними про монотонні будні.

Дівчата-Близнюки часто сумніваються, і тому чоловік, який хоче завоювати таку дівчину повинен переконати її в тому, що він найкращий.

Рак

Жінка-Рак є найкращим варіантом для чоловіків, які шукають собі старанну дружину – затишний дім, тепле вогнище, борщі та котлетки на вечерю. Такі дівчата вміють зберігати секрети, але разом з тим, вони дуже ревниві до своїх других половинок, і ревно ставляться до будь-яких проявів знаків уваги до інших жінок. Справжні амазонки, які готові вступити в бій і боротися за свої права.

Лев

Жінка-Лев просто фізично не переносить зовнішнього контролю над собою, але водночас вони настільки тендітні, що постійно потребують уваги та емоційної підтримки. Амбітні та енергійні Леви приваблюють чоловіків своєю енергетикою, і тому, в якій компанії б вони не опинилися, Леви завжди знайдуть своє місце і поповнять довгий ряд своїх шанувальників.

Діва

Жінка-Діва готова пожертвувати всім заради серйозних стосунків, для них неважлива чужа думка, головне власна думка. До того ж вони перфекціоністки, а це означає, що у стосунках вони викладатимуться на всі 100%. Більшість Дів керується логікою під час ухвалення рішень, але є серед них і мрійники, для яких емоції на першому місці.

Терези

Жінки-Терези сама чарівність! У якій би компанії вони не перебували, вони завжди зроблять так, щоб усе було весело і ніхто не залишився обділеним увагою. Жінкам-Терезам важливо знати, що їхнє близьке оточення потребує її порад і допомоги, адже саме в такий спосіб вона почувається потрібною і щасливою.

Скорпіон

Жінка-Скорпіон таємнича і прекрасна, чоловіки кружляють навколо неї як метелики, піддатися її чарам легко, але розгадати Скорпіона здатний не кожен. Такі жінки можуть здатися вам тихонями, але не будьте наївні, як то кажуть, “у тихому болоті чорти водяться”.

Скорпіони дуже ревниві, і вони не збираються це приховувати. Якщо ви образили цю жінку, то чекайте на численні випробування, які чекають на вас на шляху до прощення. Жінок-Скорпіонів називають фатальними обранцями серця, у разі щасливого кохання про краще ви не зможете й мріяти.

Стрілець

Жінка-Стрілець – унікальна, відверта і безпосередня. Часом ця відвертість вганяє в ступор, але також і надихає у важку хвилину. А саме через їхню безпосередність ви можете бути поруч із ними тими, ким ви є насправді. Якщо Стрілець знайшла “свою людину”, то цьому чоловікові дуже пощастило, вона буде з ним до самого кінця, навіть коли від нього відвернеться весь світ.

Козоріг

Жінка-Козоріг сама планує своє життя і не боїться ніяких труднощів. Вони завжди йдуть за своєю мрією, оскільки їх тягне успіх. Вони небагатослівні, але це не означає, що вони не емоційні. Якщо вам пощастить і Козоріг вибере вас у свої супутники, то знайдете неймовірно чуттєву коханку і відданого друга на все життя.

Водолій

Жінка-Водолій закохана і незалежна, вона завжди шукає нові горизонти і готова розширювати свій світогляд. Вони не переносять стану – стояти на місці. Якщо ви обрали Водолія в супутники життя, то знайте: ваше життя ніколи не стане колишнім. Тепер ваше життя стане нескінченною подорожжю, яка приноситиме радість на кожному кроці.

Риби

Риби-жінки дуже чутливі та емоційні, вони люблять коли партнер оточує їх увагою і турботою, і часто повторює компліменти, хоч і звичайнісінькі, головне щирість. Такі дівчата люблять комфорт і красиве життя, не можна сказати, що вони прагнуть до незліченних багатств, але красиві речі і чуттєві насолоди їх надихають. Риби дуже чутливі та життєрадісні, але їхні серця не так легко відкрити. Але якщо вам вдасться це зробити, то знайте ви знайдете вірну і віддану дружину.

Оригінал