Чарівні слова для кожного знака Зодіаку

Хороші речі трапляються тоді, коли ваш партнер знає, що ви його цінуєте. Це може бути схвалення, комплімент або кокетливі лестощі. Головне – ви не повинні вимагати чогось від конкретної людини. Важливо навчитися знаходити правильні слова, щоб досягти взаєморозуміння і зберегти любов. Для кожного знака зодіаку знайдеться свій комплімент.

Овен

«Блискуче! Я ніколи не бачила, щоб хтось робив подібне!» Цілеспрямований, енергійний, сповнений ідей, Овен є лідером команди. Йому важливо, щоб його визнавали першопрохідцем і кожна ініціатива не проходила повз. Просто нагадуйте йому про те, що він такий єдиний.

Телець

«Як гарно і чуттєво!» Ніхто не цінує земну красу так, як це робить Телець. Буквально у всьому він може знайти унікальну емоцію. Якщо йому захотілося поділитися з вами своїми спостереженнями, не залишайте його порив без уваги.

Близнюки

«Спробуємо наступного разу? Що спадає тобі на думку?» Близнюки – це універсальне джерело руху та нових ідей. Творчість є його паливом. Таким чином, підтримуйте в ньому бажання створювати щось унікальне і занурюватися в це з головою

Рак

«Можемо залишитися сьогодні вдома, я приготую смачний обід.» Попри те, що домосід Рак і сам любить готувати, шлях до його серця все одно лежить через шлунок. Чим більше ви проявляєте турботи, тим більше він дарує вам уваги.

Лев

«Я не перестаю тобою захоплюватися!» Мабуть, ніхто не любить успіх і увагу до своєї персони більше ніж Лев. Поки ваші компліменти будуть щирими, він буде обожнювати свою єдину королеву.

Діва

«У мене не вистачає терпіння. Будь ласка, допоможи мені розібратися з цим!» Діва є втіленням спокою і обожнює аналізувати кожну ситуацію. Немає такої задачі, яку вона б не змогла вирішити. Діва стає ще щасливішою, коли потребують її допомоги.

Терези

«Мені важливо знати твою думку.» Чемпіон партнерства – Терези. Дайте йому можливість бути частиною важливої справи і ви побачите, як заблищать очі.

Скорпіон

«Ти єдиний, кому я можу розповісти про це…» Скорпіон цінує щирість та повагу. Як тільки ви поділіться секретом з ним, то негайно торкнетесь його серце і він стане вам довіряти все найпотаємніше.

Стрілець

«Чому б нам просто не зібрати речі і поїхати куди-небудь?» Навіть якщо подорож точно не планується найближчим часом, думка про неї зігріє серце Стрільця. Він любить пригоди, тому виконання вашого бажання стане метою для нього.

Козоріг

«Ніхто не зможе зробити більше, ніж ти!» Козоріг володіє рідкісною комбінацією амбіцій, терпіння і відповідальності. Трохи лестощів в його адресу не завадить, щоб він продовжував працювати не покладаючи рук заради вашого щастя.

Водолій

«Може бути варто зробити все по-іншому?» Волелюбний нонконформіст Водолій завжди шукає привід виділитися з натовпу. Підтримуйте його у тих починаннях, які ще ніхто до нього не робив і він стане вашим.

Риби

«З тобою я відчуваю себе набагато краще!» Співчуття завжди йдуть рука об руку зі знаком Риби. Дайте йому максимально відчути емоційний зв’язок між вами, тоді у нього завжди будуть сили, щоб дарувати вам щастя.

Оригінал