4 найщиріші знаки Зодіаку

В астрології є спосіб розглянути наші якості та мотиви через збільшувальне скло. Дізнавшись, що символізує кожна планета у вашій карті народження і як космічні події, такі як ретроградний Меркурій, впливають на ваш знак зодіаку, ви зможете краще зрозуміти себе. Наприклад, чи є ви завжди щирими.

Щирість тісно пов’язана з комунікацією, тому що бути щирим означає щиро говорити те, що ви думаєте або відчуваєте. То хто ж зі знаків найщиріший з іншими?

Овен

Ці вогняні знаки дозволяють своїм пристрастям керувати ними, тому, якщо вони відчують бажання щось зробити, це буде зроблено. Овен відомий своєю прямотою. Вони не дбають про будь-які тонкощі і не прикрашають неприємні речі, які хочуть сказати, і тому їх часто називають “грубими”. Насправді Овни просто хочуть переконатися, що сенс того, що вони намагаються сказати, не загубиться під шаром цукру, який дехто очікує від них.

Рак

Вони настільки щирі, наскільки це можливо. Через емоційну натуру Рака вони не можуть бути нещирими у своїх почуттях. Вони розуміють, яким сильним може бути розчарування, коли виявляєш, що хтось не той, за кого себе видає, або що хтось збрехав чи зрадив тебе. Тому ніколи так не поводитимуться.

Козоріг

Вони завжди будуть відверті й говоритимуть правду, навіть якщо вона не найприємніша. Роблять вони це на благо. Козороги хочуть бачити, як люди, про яких вони піклуються, перетворюються на кращу версію самих себе.

Більшість не підозрює, що це – дуже емоційний знак. Щойно Козороги відчують себе досить комфортно з іншими, вони будуть щирими у своїх емоціях, але на це просто потрібен час.

Водолій

Їм подобається висловлювати свою унікальну індивідуальність. І тому вони не намагатимуться бути кимось, ким вони не є, бо це справді може вплинути на їхню унікальність. Водолії відстоюють свої ідеї і можуть робити все по-своєму. Вони вірні самим собі і для них майже нечувано поводитися нещиро.

Оригінал