Найчуттєвіші знаки Зодіаку: від більшої міри до меншої

Усі дванадцять знаків зодіаку мають здатність і потенціал бути привабливими. Однак усі вони специфічні, і ці індивідуальні риси роблять когось із них більш емоційними і чуттєвими. Одні знаки надзвичайно теплі, а інші стримані. Хтось жити не може без другої половини, а хтось віддає перевагу самотності.

Скорпіон

Скорпіон розуміється на коханні, і це найчуттєвіший і найпристрасніший знак у стосунках. Він може створити вам рай на Землі (в принципі, як і пекло теж), і ви будете мріяти про те, щоб ваша дивовижна подорож ніколи не закінчилася. Це люди без комплексів, які вміють проявляти свої почуття по максимуму.

Риби

Цей знак сповідує філософію “по-старому все ж краще”. Він класично ввічливий і дуже нагадує старий романтичний фільм. Хоча люди більше не поводяться як леді або джентльмени минулих століть, Риби примудряються своєю поведінкою викликати ірраціональний магнетизм, якому складно чинити опір.

Овен

Овен – пристрасний коханець і чуттєвий партнер, чим неймовірно приваблює людей і змушує їх втрачати голову. Фактично Овен зазвичай дозволяє всьому відбуватися найприроднішим чином. Якщо цей знак розслабляється і перестає занадто керувати ситуацією, то він може проявити весь діапазон своїх емоцій.

Лев

Лев насправді досить жорсткий і домінантний, проте з особливим теплим і м’яким колоритом, що викликає хвилювання. Сила й енергія, що виходять від цього знака, зводять його партерів з розуму. Однак, з іншого боку, у Лева присутні деякі риси типового нарциса, які руйнують його привабливість. Його его здатне все зіпсувати.

Рак

Рак дуже емоційний і пристрасний, але йому притаманні перепади настрою, що може викликати у партнера відчуття постійних “американських гірок”. Ще один мінус цього знака – його сором’язливість, яка змушує Рака періодично занурюватися у свою оболонку. Однак ніжнішого партнера знайти вам буде важко.

Стрілець

Усі Стрільці люблять досліджувати нові горизонти, і хоч вони досить чуттєві й авантюрні, не сподівайтеся стати єдиним партнером у списку Стрільця. У вас можуть бути яскраві романтичні моменти, але кохання на все життя не для цього знака. Будьте з ним обережні, щоб не залишитися з дивовижними спогадами і розбитим серцем.

Близнюки

Близнюки – це дуже теплі й доброзичливі люди, і стосунки з ними запам’ятовуються надовго. Вони ласкаві, уважні й завжди прагнуть потішити свого партнера… але рівно до того моменту, поки не вважатимуть, що зустріли більш вдалий і перспективний варіант.

Терези

Терези можуть бути одним із найкреативніших і найпристрасніших знаків, проте їм притаманне почуття власництва. Така надмірна прихильність нерідко призводить їх до отримання негативного досвіду. Цьому знаку необхідно знайти баланс між своїм надмірним самоконтролем, з одного боку, і безмежною емпатією, з іншого боку.

Діва

Діва – педант і в романтичних стосунках, оскільки навіть найдрібніші аспекти можуть змусити її відмовитися від своїх намірів. Однак, якщо ви все ж Діву підкорите, то вона стає дуже ніжною і велелюбною, роблячи життя свого партнера прекрасним і чудовим… але за умови, що той буде в усьому підтримувати порядок.

Телець

Роман із Тельцем може стати однією з найкращих подій або одним із найгірших рішень у вашому житті. Цей знак дуже відданий і лояльний, але він жахливо впертий і потайливий, що зазвичай породжує непорозуміння, розбіжності, а згодом і відчайдушну нудьгу в його партнера.

Козоріг

Козоріг насилу проявляє свої почуття й емоції, тому що має бути впевнений у тому, з ким він збирається бути разом. Це часто призводить до швидкого закінчення будь-яких стосунків, оскільки цей знак поводиться холодно і відсторонено, а також виставляє партнеру непомірно високі вимоги.

Водолій

Водолій – це типовий одинак. Йому потрібно занадто багато часу, щоб розкритися і вже тим паче довіритися кому-небудь. У Водолія надзвичайно стриманий характер, тому він і завершує цей список. Будучи абсолютним інтровертом, він уникає будь-яких фізичних контактів, навіть якщо глибоко всередині дуже сильно їх бажає.

Оригінал