Гороскоп на 26 травня

Овен ♈

Ви краще розберетеся в собі і багато на що поглянете новими очима. Подумайте, де Ви могли б докласти особливе старання: тільки так стане зрозуміло, де Ви рухаєтеся вперед, а де потрібне генеральне прибирання. Розчищене місце, потім можна буде застосувати з великим толком!

Телець ♉

Щось, що приховується в підсвідомості, не дає Вам просуватися вперед в обраній галузі. Не переживайте, якщо зараз спливуть якісь пригнічені страхи. З ними давно пора покінчити – і жити далі. Будь-які повідомлення, що приходять зі снів, зараз зажадають особливої уваги!

Близнюки ♊

Відкриється правда про людину або подію. У фокусі уваги виявиться дружба, особливо якщо нові друзі прийшли на зміну старим. Будьте обережні: сильні емоції можуть перешкодити встановленню зв’язків. Пристрасті розпаляться, але Вам вирішувати, чи кидатися в цей вир.

Рак ♋

“Що ти робиш зі своїм життям?” Це питання Вам поставлять аж ніяк не з дозвільної цікавості. Можливо, іншому здається, що Ви надто зосередилися на кар’єрі на шкоду іншим сферам – і людям. Прекрасно любити свою роботу, але Ваші близькі, можливо, страждають від браку уваги. У цьому випадку дійте не зволікаючи.

Лев ♌

Ваші амбіції і надії на майбутнє знайдуть нові перспективи. Щоб витягти із ситуації максимум, не бійтеся ділитися навіть самими таємними бажаннями. Якщо останнім часом Вас не влаштовує напрямок, у якому рухається життя, відверта розмова з гідною довіри людиною вселить Вам новий оптимізм.

Діва ♍

У фокусі виявиться все, чим Ви володієте, що заборгували і чим ділитеся з іншими. Пора чесно оцінити баланс відносин з іншими людьми, розібратися у фінансах, зрозуміти, які вкладення забезпечать більш міцний фундамент на найближче майбутнє. У відносинах важливо віддавати рівно стільки, скільки Ви берете.

Терези ♎

Оцінка відносин, партнерств та зв’язків може не принести Вам особливої радості. Але дуже корисно буде провести ревізію зобов’язань – і романтичних і ділових. Тільки зробивши паузу і глянувши на речі ясно, Ви зможете прояснити деякі темні місця і відновити баланс.

Скорпіон ♏

Дуже може бути, що питання здоров’я і добробуту в цілому вже давно потребують Вашої уваги. Зараз саме час оздоровити умови на роботі або переглянути свій раціон і спосіб життя. Якщо Ви подумували про те, щоб позбутися від шкідливої звички, то зараз саме час взятися за цю справу.

Стрілець ♐

Більше радості, спонтанності, комфорту у Вашому житті – ось які плани у Всесвіті на сьогодні. Варто подивитися на те, що Ви звикли брати близько до серця, іншими очима. У творчому проєкті або романтичних стосунках настають полегшення і натхнення. Ваші зусилля безумовно не пропали марно!

Козоріг ♑

Напруження емоцій оголить потаємні думки і переживання. Під їх же впливом домашня або сімейна справа постане в надто серйозному, перебільшеному світлі. У Вас може бути багато проблем, але усі вони повинні відступити, якщо уваги вимагають дім і сім’я.

Водолій ♒

Важливо стежити за змінами, які відбуваються поруч з Вами. Ситуація в найближчому оточенні розвивається, і Вам потрібно знайти в ній своє місце. Окремої уваги потребує комунікація. Інформація, поширювана усно чи через електронні системи, таїть важливі відкриття.

Риби ♓

Зараз особливої уваги потребуватимуть доходи і Ваш бюджет в цілому. Вчинені відкриття спричинять нову стратегію заробляння та економії. Так чи інакше, зараз є шанс навчитися “розтягувати” наявні гроші на більш довгий термін.