Гороскоп на 13 листопада

Овен ♈

Деколи ми занадто багато віддаємо тим, до кого прив’язані. Інша людина може користуватися нашою симпатією і ставити себе вище за нас. Так, у цієї людини є причини пишатися собою, але вона не має права так задирати носа перед Вами.

Телець ♉

Варто прислухатися до людини, чиї погляди на життя вельми незвичайні. Її міркування з різних причин можуть виявитися дуже корисними для Вас. Навряд чи Ваш співрозмовник буде намагатися виставити себе гуру, але розмова з ним безумовно стане для Вас джерелом мудрості.

Близнюки ♊

Дехто вирішив, що взяв над Вами верх, але, здається, дещо надто високої думки про себе. Можливо, у минулому ця людина і перемагала Вас, але з тих пір багато чого змінилося. Ви еволюціонували, а вона ні. Втім, Ви готові проявити великодушність.

Рак ♋

Позитив, який Ви приносите в колектив, всім полегшує життя. Ваша поведінка може сильно здивувати людей, які думали, що працювати з Вами важко. Ваш погляд на речі правильний, а бажання просунути його – закономірне і справедливе. Але, мабуть, варто частіше вживати слово “ми” замість “я”.

Лев ♌

Неможливо догодити всім відразу, а одній конкретній людині – тим більше. Можливо, вона вважає, що бажає Вам добра і чинить правильно, всюди показуючи свою перевагу. Але цю критику Вам дуже важко переносити. Мабуть, пора вказати невдалому “доброзичливцю” на його неправоту.

Діва ♍

Коли Вас просять допомогти, а Ви питаєте, яка тут вигода для Вас, це навряд чи шлях до вдалої співпраці. Але у Вас і правда є відчуття, що тут не все чисто. І навіть якщо особливої користі участь Вам не принесе, важливо переконатися, що в майбутньому Вас залишать у спокої.

Терези ♎

Ваше невдоволення ситуацією куди більш помітно, ніж Ви думаєте. Тільки-тільки Ви навели порядок, як прийшли інші і все зруйнували. Те, що Ваші нерви на межі, бачать усі. З іншого боку, це Ваш шанс висловити все, що Ви думаєте.

Скорпіон ♏

У Вас є уважна і підтримуюча аудиторія, але постарайтеся не висловлювати свої емоції надто різко. Перекладаючи відповідальність на інших, Ви ризикуєте швидко залишитися на самоті. Підтримка буде у Вас до тих пір, поки Ви не почнете голосно її вимагати.

Стрілець ♐

Чим більше Ви покладаєтеся на свою практичну жилку, тим простіше вирішуються більш складні завдання. Те, як легко Ви розбираєтеся з проблемами, не залишиться непоміченим. Ви, звичайно, не можете допомогти всім і кожному, але здатні дати пораду, причому таку, після якої Вас визнають генієм.

Козоріг ♑

Уникайте поспішних висновків і не вважайте, що у всьому розібралися, інакше можете опинитися в не найприємнішій ситуації. Ви не помічаєте відсутності деталей, без яких пазл не збереться. Не варто занадто збуджуватися і впадати в емоційну реакцію, коли Вам не вистачає інформації.

Водолій ♒

Погодитися з кимось заради підтримки миру – рішення відверто тимчасове. Воно додасть Вам час, але рано чи пізно розмова має відбутися. Також важливо розуміти, з чим саме Ви погоджуєтесь, і не поступатися переконаннями і принципами. Дехто може вимагати саме цього, але, мабуть, це вже перебір.

Риби ♓

Дуже легко вилити своє розчарування на першого ж, хто погодиться слухати. Дуже часто весь негатив дістається нашим самим близьким людям. Ваша, нічого не підозрюючи, жертва, втім, може видати миттєву реакцію і просто відгородиться від потоку неприємної інформації. Будьте до цього готові.