5 головних марнотратників серед знаків Зодіаку

Розпродажі та знижки є завжди, скрізь і в будь-який сезон, тому для низки людей така спокуса занадто велика. Ці марнотрати просто не можуть встояти перед привабливими пропозиціями. Вони спускають останні гроші на нібито вигідні та “дуже потрібні” придбання. Марнотратство може стати мало не пороком, від якого страждають деякі зодіакальні знаки. А до кого належите ви? Ви з тих, хто бездумно витрачає, чи ви віддаєте перевагу економії? Якщо ви один із цих 5 знаків, вам краще триматися подалі від торгових центрів і намагатися не виходити за межі свого щомісячного бюджету.

Овен – імпульсивний марнотрат

Овну подобається повною мірою насолоджуватися життям, і його девіз – усі гроші існують для того, щоб їх витрачати. Крім того, коли він робить покупки, то каже собі, що цим він допомагає економіці. Овен дуже імпульсивний і часто купує речі просто тому, що вони впали йому в око на вітрині. Цьому знаку краще не піддаватися спокусі розпродажів. Йому складно відмовитися від нової красивої сукні або светра.

Рак – уникайте торгових центрів за всяку ціну

Рак славиться своїм майже дитячим характером, оскільки він дуже засмучується і мало не плаче, коли вподобана річ зовсім йому не по кишені. Якщо його гаманець порожній, Рак поводиться так, ніби це не його вина, що там немає грошей. Марнотрати-Раки досить безвідповідальні й недбалі зі своїми фінансами, їм важко уникнути спокуси, потрапивши до будь-якого магазину.

Лев – не намагайтеся скупити весь одяг у місті

Леву потрібно хвалитися своїми придбаннями. Він має бути наймоднішим, найстильнішим і найкраще одягненим серед свого оточення. Цей знак обожнює красиві речі. Йому складно сказати собі “ні”, коли щось привертає його увагу. Можна сказати, що Лев одержимий новим одягом. Він постійно відчуває потребу виділятися і бути поміченим.

Терези – навчіться жити відповідно до коштів

Терези постійно мріють бути багатими і купувати собі все, що тільки є в їхньому нескінченному списку бажань. Вони люблять предмети розкоші, одяг і прикраси. Навіть якщо ціна відчутно кусається, Терези не вагаються, коли бачать те, що їм подобається. Мало того, вони не стримуватимуться і не відмовлять собі в такому задоволенні і в тому разі, коли їхній банківський рахунок перебуває в мінусі, а самі вони в боргах перед усіма.

Скорпіон – транжира-бунтар

Бідна, багатостраждальна банківська карта Скорпіона! Цей знак здатен витратити свій щомісячний бюджет за один раз. Скорпіони люблять ризик, обожнюють задовольняти свої одномоментні бажання і забаганки, і вони хочуть почуватися всемогутніми та жити тільки сьогоднішнім днем, що й пояснює, чому ці марнотрати постійно ходять по лезу ножа в плані своїх фінансів.

Оригінал