5 найідеальніших зодіакальних пар

До речі, ви самі помічали за собою, що вас завжди приваблюють люди одного типу? Можливо, ви завжди шукаєте популярних у суспільстві, яскравих екстравертів? Чи ви схильні зупиняти свою увагу на більш тихих, але надійних інтровертах?

Ви бачите власну тенденцію закохуватися в людей одного й того самого знака зодіаку знову і знову, бо в них є риси характеру, які ви вважаєте найпривабливішими? Погодьтеся, існують пари, чий союз однозначно укладений на зодіакальних небесах. Давайте подивимося на варіанти таких партнерств.

Водолій і Близнюки

Ці знаки вміють створити запаморочливе партнерство, взаємодіючи немов дві половинки єдиного цілого. Якщо Близнюки схильні до безладдя і нерішучості, то Водолій – їхній повний антипод. Вони потрібні одне одному, щоб доповнювати партнера і досягати своїх цілей.

З одного боку, Близнюки привносять у їхні стосунки розслабленість і гумор, а Водолій, з іншого боку, впевнено Близнюків направляє і вказує їм шлях. У них схожі устремління, і вони запросто стануть спільно над ними працювати. Взаємозв’язок Водолія і Близнюків дуже глибокий, а їхнє кохання ґрунтується на потужній прив’язаності та пристрасті.

Телець і Діва

Діву приваблює і надихає оптимістичне ставлення Тельця до свого життя і його любов до естетики. Телець же за допомогою Діви стане ще більш “заземленим”. Вони обидва тільки виграють, перебуваючи в компанії партнера, яким щиро захоплюються.

Ці знаки один одного чудово врівноважують і вибудовують дуже гармонійні та спокійні стосунки, намагаючись збалансувати власні ідеалістичні бажання і мрії. Вони також можуть стати чудовими бізнес-партнерами і вірними друзями. В особистому ж плані ці знаки завжди відчувають між собою найпотужніший взаємозв’язок.

Терези і Рак

Це ідеальна пара: якщо в Рака раптом зашкалюють емоції, Терези остуджують його своєю врівноваженістю. Терези шукають уваги і схвалення, а Рак неймовірно щасливий віддати партнеру всю свою любов і турботу. Ці два знаки дуже швидко вступають не тільки в особисті стосунки, а ще можуть дуже міцно і віддано дружити.

Вони обидва сприйнятливі люди, що тягнуться до партнера, який здатний зрозуміти їх на глибшому рівні. Вони обидва хочуть пристрасті, і це саме те, що одразу між ними спалахує, коли вони разом.

Овен і Стрілець

Коли Овен і Стрілець разом, їхнє життя перетворюється на одну суцільну авантюру. Це два шукачі пригод, два яскравих мрійники, два вільні птахи. Вони довго обговорюють свої ідеї і постійно ведуть дуже пізнавальні, змістовні та глибокі бесіди. Їх можна назвати інтелектуальними родичами, чиї думки і точки зору нерідко збігаються.

А ще їм ніколи не буває нудно одне з одним, оскільки вони функціонують у тандемі як єдине ціле. Стрілець і Овен постійно об’єднують свої ідеї, перетворюючи їх на потужний та ефективний план. Їхні стосунки зазвичай починаються з дружби, і з часом стають лише міцнішими та глибшими.

Близнюки та Терези

Стосунки між Близнюками і Терезами будуються на сильному інтелектуальному взаємозв’язку. Обидва є знаками повітря і характеризуються гострим розумом. А для них, як відомо, саме розум є найпривабливішою і найсексуальнішою якістю партнера. Вони обожнюють здобувати нові вміння і знання і чудово між собою ладнають.

Обидва знаки чудово один одного розуміють і щиро визнають досягнення та переваги свого партнера. Близнюки і Терези також вміють прислухатися до потреб партнера і в будь-якій ситуації надають йому всіляку і всебічну підтримку.

Оригінал