Гороскоп на 20 квітня

Овен ♈

Вам потрібно показати іншому серйозність свого настрою – але те, як саме Ви цю серйозність демонструєте, може стати причиною затримок в процесі. Ні, Ви правильно робите, що демонструєте ентузіазм. Але надмірний ентузіазм запросто може виглядати як агресія.

Телець ♉

Коли ми самі не розуміємо, що зациклилися на чомусь, ми можемо переконувати себе, що просто вдумливо підходимо до питання. Наш мозок влаштований так, що не болить – хворіти може тільки голова в цілому! Не доводьте себе до мігрені і злізьте з загнаного коня, поки не пізно.

Близнюки ♊

Як відомо, деякі садівники ретельно доглядають за рослинами, а ті все одно марніють і вмирають. Інші ж пускають справу на самоплив – і отримують буйний квітучий сад. Точно так само щось у Вашому світі може прекрасно розвиватися, не отримуючи і дещиці Вашої уваги. І оскільки воно вже глибоко вкоренилося, Ви можете взятися за нього свідомо – і досягти ще більшого успіху.

Рак ♋

Коли щасливий збіг обставин допомагає нам отримати бажане, легко вирішити, що це втручання зверху і подарунок долі. Той факт, що Ви читаєте гороскоп – вже знак, що в подібні речі Ви вірите. Але Всесвіт тільки трохи полегшує отримання того, чого людина сама домоглася власними зусиллями. Це – Ваш сьогоднішній випадок.

Лев ♌

Видалення джерела дискомфорту з Вашого світу може бути не таким вже некомфортним, як Вам здається. Якщо проблеми створює інша людина, розмова по душам може показати, що і вона про Вас не кращої думки. Якщо камінь спотикання – обставини, іноді потрібно діяти дуже швидко, щоб поліпшити їх. Але так чи інакше, проблема вирішувана!

Діва ♍

Ретельно обмірковувати обставини – відмінний варіант, якщо Вам хочеться ще поварити свої думки у власному соку. Іноді це приносить якусь розраду. Але може втрутитися інтуїція. І запитає – а чому Ви просто не зробите те, що вона підказує? Ви напевно розумієте, що інтуїція права. Може, варто послухатися її?

Терези ♎

Зараз Вам потрібно усвідомити межі своїх можливостей і обмеження, накладені обставинами, і зрозуміти, що кордони – це добре. Вам дуже не терпиться, і легко вирішити, що межі і обмеження надумані, а кордони придумані, щоб їх порушувати. Але так Ви тільки додасте собі стресу. Проявіть трохи терпіння.

Скорпіон ♏

Певне рішення не потребує активного “вирішування” – але Вам здається, що без шуму і суєти в такій складній справі не обійтися. Всі ми знаємо, що часом треба просто відкинути всі “а що якщо” і зробити крок в потрібному напрямку. Це не нерозсудливість. Це саме те, що потрібно зробити.

Стрілець ♐

Не потрібно думати, що можливість витекла крізь Ваші пальці, немов вода. І не треба себе переконувати в тому, що певний вчинок треба було зробити давним-давно. Насправді час зараз грає на Вас; Ви можете зважити всі плюси того чи іншого рішення. Нехай це усвідомлення зменшить Вашу тривогу і допоможе поглянути на речі тверезо.

Козоріг ♑

“Ось як це робиться!” Так впевнена в собі людина, яка вчинила щось важливе, хвалить свою роботу. У Вас зараз є всі причини, щоб дивитися на інших зверху вниз. Ви з видимою легкістю досягли досить якісного результату. Скромність прикрашає, але іноді можна дозволити собі трохи хвастощів.

Водолій ♒

“Дарованому коню в зуби не дивляться”: нерозумно і непристойно шукати підступ в жесті доброї волі. Але коли хороше падає на нас, немов грім з ясного неба, мимоволі починаєш щось підозрювати. Будьте впевнені – це і правда подарунок долі!

Риби ♓

Ви все робите правильно, але варто розглянути і альтернативні варіанти. Шукати їх занадто довго не доведеться, та й відмовлятися від вже обраного курсу теж. Ви просто зможете подвоїти свої шанси на успіх. Головне – не брати до уваги, що Ви намагаєтеся “зрізати” або шукаєте легких шляхів.