5 знаків зодіаку, яким подобається грати роль жертви

Як часто ви вдаєте з себе жертву? Чи легко вам звинувачувати інших у своїх проблемах? Деякі знаки зодіаку більш схильні до такої поведінки: вони вміють перекладати відповідальність, вказувати пальцем на нібито винного, а самі грають роль скривдженої жертви. Проблема в тому, що, коли ви постійно так поводитеся, ви виглядаєте як безвідповідальна дитина, і це відштовхує людей, адже образ вічного страждальця не можна назвати привабливим.

Близнюки

Близнюки не виглядають жертвою весь час, а тільки тоді, коли вони порівнюють себе з іншими людьми (не на свою користь, звісно ж). Коли ви постійно відчуваєте, що не дотягуєте до своїх сусідів, колег або однокласників, ви вже програєте, навіть не роблячи жодних дій.

Припиніть страждати, якщо хтось живе краще за вас, або домігся більшого, ніж ви. З таким пораженським ставленням ви ставите себе в позицію жертви. Добре, що Близнюки можуть виходити з такого негативного настрою і зосереджуватися на своїх більш позитивних якостях.

Рак

Раки постійно думають, що всі люди в цьому світі хочуть їх образити. І вони просто чекають, коли хтось вчинить якось не так стосовно них, щоб викреслити цю людину зі свого життя. Вам навіть не потрібно нічого робити, Раку достатньо нафантазувати собі, що ви це вже зробили.

У більшості випадків такі тертя є радше непорозуміннями, ніж навмисною недоброзичливістю або поганим ставленням. Усі Раки шалено вразливі, і вони схильні сприймати речі дуже особисто. Викидання людей зі свого життя – це механізм захисту Рака.

Діва

Діви, як правило, є зарозумілими жертвами, а це означає, що коли щось пішло не так, вони перекладають цю проблему на іншу людину, стверджуючи, що вона просто не послухалася мудрої Діви і зробила все по-своєму.

Чому це не вина або відповідальність Діви? Ну це ж очевидно! Тому що її колеги не мають такого ж рівня знань і досвіду. Інакше кажучи, Діви оточені некомпетентними дурнями, а отже, вони не винні в помилках, невдачах або провалах?

Скорпіон

Скорпіони емоційні та чутливі, але це не ті якості, які підштовхують їх до ролі жертви. Похмурим страждальцем Скорпіон стає тоді, коли він затаїв на когось злість і довго носить її в собі. Запитайте Скорпіона, чи є у нього якісь старі образи, і він видасть вам список, який почав вести ще в ранньому дитинстві.

Скорпіони ніколи нічого не забувають і за нагоди будуть мститися. У всіх є якісь неприємні спогади з минулого, але Скорпіон пам’ятає їх особливо яскраво і ніколи не визнає за собою ніякої провини.

Риби

Риби можуть бути занадто довірливими, і вони готові багаторазово давати людям другий шанс. Проблема в тому, що Риби не встановлюють для себе межі, тому, коли з ними погано поводяться, це відбувається знову і знову.

Риби радше гратимуть роль жертви, ніж наважаться постояти за себе. Риби хочуть, щоб їх любили, і вони готові миритися з поганим ставленням до них, замість того, щоб втратити чиюсь увагу. У результаті вони відчувають себе безсилими і перебувають у владі інших людей.

Оригінал