Гороскоп на 22 грудня

Овен ♈

Є свої плюси в тому, щоб зайнятися роботою, яка Вам зовсім не до душі. Може здаватися, що Ваші зусилля ніхто не помічає. Але насправді все це не даремно, а Ваша щира відданість справі – сама по собі нагорода. Тому не думайте про нудьгу. Поставитися до роботи як до свята, і нехай справа йде на лад!

Телець ♉

Ви стоїте на шляху до мрії, але дорога попереду ще довга. Уран у Вашому знаку обіцяє сюрпризи – і до них треба бути готовими. Навіть якщо зазвичай Ви з обережністю ставтеся до будь-яких змін, зараз є можливість миттєво перейти на інший рівень у сенсі прагнення до мети.

Близнюки ♊

Всесвіт всіляко готовий допомогти Вам у кар’єрному зростанні, але варто зробити ставку радше на маленькі кроки до мети. Ваш козир в рукаві – впевненість в собі, яку Ви не знали вже давно. Покличте на допомогу всю пристрасть і сміливість і покажіть світові, на що здатні!

Рак ♋

На професійному терені Ви могли б виграти від підтримки та поради інших людей. Порядність, вдумливість, відданість справі – те, що тримає Вас на плаву, коли успіх здається далекою точкою на горизонті. Незабаром Ви зможете досягти його, при цьому нікому не відтоптавши улюблені мозолі і не наживши ворогів.

Лев ♌

Людина, яка досягла професійного становища, до якого прагнете і Ви, буде зовсім не проти дати Вам пораду. Звичайно, чужий шлях з точки А в точку Б виразно відрізнявся від Вашого, і про цьому важливо не забувати. Чужий досвід не завжди можна прикласти до власних відкриттів. Але так чи інакше, запитати поради дуже навіть варто.

Діва ♍

Вам є у кого запитати поради і попросити про підтримку. Не соромтеся. Вчіться на чужому досвіді і на чужих помилках. Інша людина так само, як Ви, пробувала і оступался. Вона, може, і не дасть Вам гарантований рецепт успіху, але щось корисне точно порадить.

Терези ♎

Діліться емоціями, часом, грошима. Ваша доброта зустріне відповідну щедрість. Не варто недооцінювати важливість відчутих жестів і особливо – допомоги у важкий момент. Карма завжди готова нагородити тих, хто не соромиться ділитися, і зараз вона пильно спостерігає за Вами.

Скорпіон ♏

Всі Ваші думки – про певну людину. Ви шукаєте втіхи або хоча б позбавлення від почуття провини або образи в цих відносинах. Будьте впевнені, що всі ці переживання не марні. Ви знайдете натхнення, якщо докладете зусиль.

Стрілець ♐

Ви вже звикнете відчувати себе незатишно, як раптом зона дискомфорту стане зоною комфорту. Не шукайте підступу. Просто Ви відмінно попрацювали над проблемою, і це – результат Ваших зусиль. Ви навчилися користуватися можливостями, що відкриваються, і тепер це з Вами назавжди. Це не тимчасове послаблення.

Козоріг ♑

Не смійте сумніватися в своїх талантах. Вони – Ваш щасливий квиток до найважливіших починань і знайомств. Якщо Ви подумували почати викладати, зараз теж відмінний час для такого починання. Гордо демонструйте світу все, що може захопити чужу уяву.

Водолій ♒

Якщо останнім часом Ви все відкладали якусь задачу, пора нарешті взятися за неї. Досить прокрастинації, пора розібратися з цим раз і назавжди! Ваш настрій теж помітно покращиться, як тільки справа буде зроблена. Ви зможете розслабитися і зайнятися собою, не відчуваючи почуття провини.

Риби ♓

Коли ризик добре прорахований, про нього рідко доводиться шкодувати. Якщо всі можливі наслідки обдумані і враховані всі фактори, ризик – навіть і не ризик. Дійте без страху! Пам’ятайте, що нерідко ми більше шкодуємо про не скоєне, ніж про скоєне.