Чи змінюються знаки Зодіаку заради кохання?

Справжнє і щире кохання передбачає вміння прийняти іншу людину такою, якою вона є, з усіма її плюсами й мінусами, а також здатність йти на компроміси заради любові та збереження цього почуття. Давайте подивимося, наскільки готові змінювати себе представники знаків зодіаку заради свого партнера. Від найменш до найбільш готового.

Телець

Телець і пальцем не поворухне, щоб змінитися заради будь-кого, особливо якщо він не впевнений, чи буде ця людина поруч із ним і далі. Він чітко знає, що хоче від свого партнера. Його незворушна впевненість глибоко обґрунтована, адже рано чи пізно на горизонті з’явиться людина, яка кохатиме Тельця без жодної необхідності підлаштовуватися.

Скорпіон

Скорпіони глибоко емоційні. Цей знак керується пристрасним бажанням бути вірним собі і своїм принципам. Змінюватися заради будь-кого іншого означає зраджувати себе і кривити душею, і Скорпіон просто не розглядає такого варіанту, хоч і пристрасно любить свого партнера. Якщо ви самі попросите його змінитися, довго в житті Скорпіона ви не затримаєтеся.

Лев

Упевнений у собі Лев не збирається заради когось змінюватися. Представники цього знака знають, що вони вже сама досконалість і їм не потрібно ні під кого підлаштовуватися. Якщо ви захочете, щоб Лев змінився, він попрощається з вами і знайде іншого партнера. Він настільки гордий і впевнений у власній красі, що сама ідея змінювати себе заради кохання здається йому образливою.

Овен

Овну більше до душі змінювати інших. Він природжений лідер, і його дуже складно переконати в тому, що змінитися потрібно йому. Овен трепетно ставиться до своєї персони, знаючи, що він сам по собі шикарний. Йому подобаються любовні ігри, і він хоче перемогти в них по-чесному і за всіма правилами. Змінювати себе заради когось – та це ж формений обман!

Стрілець

Ще один знак, який не буде змінюватися – це Стрілець. Найбільше він цінує свободу, яка передбачає також і вибір завжди залишатися самим собою. Пункт під назвою “змінювати себе заради любові” ніколи не стоїть у нього на порядку денному. Стрілець – товариський, захоплений і чуйний екстраверт, тому не бачить жодної необхідності ставати іншою людиною.

Козоріг

Це вельми консервативний і чутливий знак, який не кинеться з головою у стосунки з іншою людиною, щойно познайомившись із нею. Він, найімовірніше, стане спочатку другом, а потім уже віддасть своє серце. Козоріг – майстер самодисципліни, у нього твердий, ґрунтовний і консервативний характер, і він вважатиме за краще залишатися холостяком, ніж міняти себе заради кохання.

Водолій

У житті цьому знаку важливі стабільність і рівновага. Він може подекуди піти на компроміси, щоб уберегти свої стосунки з партнером. Однак це не означає, що Водолій здатний до радикальних змін. Він зміниться рівно настільки, наскільки необхідно для збереження роману, щоб не засмучувати свого обранця або обраницю.

Діва

Діва – доволі різнобічна особистість, коли справа стосується кохання. Вона завжди шукає способи вдосконалити своє життя, і якщо особисті зміни поліпшать її стосунки, Діва піде на них, але спершу проаналізує все до самої останньої дрібниці. Усі Діви трохи схильні до самокритики, і якщо відчувають, що десь виникла проблема, то заради любові спробують вирішити її самі.

Терези

Цей товариський знак найбільше любить довіру і справедливість. Він вигадуватиме всілякі способи поліпшити свої любовні стосунки, і щойно ці ідеї набудуть форми, Терези наважуються на зміни, якщо ті необхідні: наприклад, щоб зберегти мир і спокій у своєму особистому житті. Але змінюватися вони захочуть тільки разом зі своїм партнером, а не в односторонньому порядку.

Рак

Раки керуються потоком емоцій і дозволяють почуттям спрямовувати себе у своїх любовних стосунках. Вони дуже прив’язані до своїх партнерів і зроблять для них майже все, що завгодно. Рак цілком здатен радикально змінитися, вважаючи, що підлаштовуватися під кохану людину є звичною та прийнятною справою.

Риби

Риби – альтруїсти і пристрасно бажають зробити інших щасливими. Якщо вони дізнаються, що заради щастя свого обранця їм необхідно дещо змінити в собі, будьте певні, вони це зроблять. Любов надзвичайно важлива для них, і вони нічого не пошкодують, аби тільки не втратити її.

Близнюки

Близнюки – знак, який найлегше пристосовується, здатний повністю змінитися в одну секунду. Вони насилу переносять рутину і схильні багато чого змінювати у своєму особистому житті. У стосунках з ними вам точно не вдасться розслабитися, але вони дійсно намагаються тільки на благо вашого роману, тому якщо Близнюки змінюються заради вас, то хочуть, щоб це спрацювало…

Оригінал