Довірливі знаки Зодіаку, які вірять у все, що ви їм скажете

Риби

Риби вкотре обіцяють собі, що ніколи більше не дозволять ввести себе в оману, але чомусь ніколи не вчаться на своїх помилках і часто надають людям можливість маніпулювати ними. Риби дуже чутливі (іноді занадто), і в них гарна інтуїція, ось тільки вони до неї не завжди прислухаються.

Вони часто ідеалізують людей, помічаючи в них лише хороші якості, тому часто закривають очі на очевидне. Риби повинні довіряти своїй інтуїції і звертати увагу на тривожні ознаки – мову тіла, вираз обличчя і тон голосу маніпулятора. Для емоційної безпеки Риби мають бути трохи менш довірливими і трохи більш обізнаними про мову тіла, особливо коли вона суперечить сказаному.

Терези

Терези – один із найдобріших і найнадійніших знаків Зодіаку, що може бути як перевагою, так і недоліком, залежно від того, як оточуючі люди скористаються цими якостями. Терези можуть не звертати уваги на те, що відбувається навколо них, але в певний момент їм потрібно прокинутися.

Якщо над ними постійно жартують або в чомусь звинувачують, їм потрібно відступити і зрозуміти, чому це відбувається. Інакше кажучи, Терези повинні піклуватися про себе і не повторювати одні й ті самі помилки знову і знову.

Овен

Овен дуже легковірний, коли закоханий. Він жадає вірити в кохання, навіть якщо оточуючі радять йому остерігатися. Закоханий Овен ігнорує свій внутрішній голос, який попереджає його, що, коли щось занадто добре, щоб бути правдою, зазвичай так і відбувається.

Щойно Овен відкрився партнеру, він буде йти напролом без зупинки, не бачачи, що все відбувається не так, як хочеться. Овен не сильний у тому, щоб спочатку гарненько подумати, а потім зробити, тому Овна легко обдурити в коханні.

Стрілець

Стрілець дуже прозорливий, але він, як правило, наївний. Він очікує, що люди доброзичливі за своєю натурою і враховуватимуть його інтереси, але все відбувається не так, як він думав.

Стрілець особливо наївний у подорожі. Він вірить, що таксист не візьме з нього додаткових грошей за те, що змушений був зробити коло, щоб знайти його готель, або коли незнайомець рекомендує йому безпечне місце, де можна відпочити, але, як пізніше з’ясовується, відправляє Стрільця в найнебезпечніший район міста. Стрілець повинен повністю контролювати і перевіряти інформацію під час своїх поїздок, і не припускати, що всі будуть люб’язні до нього.

Рак

У житті є певні речі, які можуть зробити Рака особливо вразливим для того, щоб його використовували. Коли у Рака депресія, розставання з коханою або сварка з близькою людиною, це може зробити його надмірно довірливим.

Якщо Рак дізнається, що хтось переживає стрес, він неодмінно хоче допомогти йому і зробити все, щоб йому стало краще, тому він припускає, що інші ставитимуться до нього так само. Якщо Рак перебуває в напруженій емоційній ситуації, йому потрібно оточити себе людьми, яким він може довіряти, і які б стежили, щоб його ніхто не обдурив.

Козоріг

Ви можете подумати, що такий практичний знак Зодіаку не може бути довірливим, але ви помиляєтеся. Козоріг завжди хоче вірити в людей, тому схильний знову і знову обманюватися. Він не хоче вірити, що хтось буде використовувати його або прикидатися, що любить його, щоб щось отримати від нього.

Добре, що Козоріг, на відміну від інших знаків, вчиться на своїх помилках, і навряд чи обпечеться більше одного разу. Проте йому важко протистояти почуттям, і, якщо потенційний партнер обіцяє золоті гори, Козоріг, імовірно, знову буде обманутий.

Оригінал