Кармічні секрети вашого знака Зодіаку

У вас коли-небудь було відчуття, що всі події вашого життя складаються таким чином, немов їх спрямовує якась могутня сила ззовні? Або ви відчуваєте незрозумілий і навіть ірраціональний потяг до якоїсь професії чи роду занять, хоча для цього, здавалося б, немає жодних об’єктивних передумов? Пояснення цього явища – ваша карма.

Наш потік свідомості або наша душа – та частинка нашої особистості, яка перевтілюється протягом незліченних тисячоліть, несе на собі відбитки практично всіх попередніх інкарнацій, що безпосередньо впливає на наші нинішні життєві обставини. Карма – це фактично закон причин і наслідків, і випадковостей тут не буває. Дата і місце вашого народження, а отже, ваш знак зодіаку, також зумовлені вашими кармічними відбитками. Таким чином, саме аналіз зодіакального знака може підняти завіси таємниці над вашими минулими втіленнями та пояснити, нехай навіть частково, причини й джерела наших нахилів, прихильностей та устремлінь.

Овен

У минулих життях ви були конформістом: ви діяли, думали й жили, як усі, як повинно, як наказано суспільними нормами. Хоча такий спосіб життя був для вас цілком зручним, ви занадто часто наступали на горло власної пісні. Тепер, народившись під знаком Овна, ви вчитеся бути собою і не йти на поводу натовпу.

Телець

Відомі своєю ощадливістю, яка часом доходить до скнарості, багато Тельців у минулих життях були бідняками і відмовляли собі в усьому. Навіть у нинішньому втіленні люди, народжені під цим знаком зодіаку, нерідко воліють економити, рахуючи кожну копійку. Не варто цього робити: часи самообмежень минули, і ви маєте повне право побалувати себе.

Близнюки

Народжені під знаком Близнюків уміють знаходити красу і милуватися навіть найпростішими речами: хмарами, польовими квітами або морським прибоєм. У минулих життях ви присвячували весь свій час накопиченню знань і розвитку інтелекту, часом обділяючи себе простими й невигадливими радощами. Однак у цьому житті настав час сповна насолодитися красою цього світу.

Рак

Раки, які ставлять на чільне місце домашній затишок і сім’ю, у минулих втіленнях цілком і повністю присвячували себе бізнесу і подорожам, часто нехтуючи навіть своїми близькими. У цьому втіленні настав момент урівноважити цей дисбаланс і скуштувати простого людського щастя в колі сім’ї біля домашнього вогнища.

Лев

Левам часто дорікають у надмірній себелюбності, егоцентризмі та самозамилуванні. Що ж, вони мають на це право. У минулих втіленнях багато хто з тих, хто нині народжений під знаком Лева, присвячували себе безкорисливому і самовідданому служінню бідним і знедоленим. Зате в цьому житті вони можуть сповна насолодитися славою і плеканням власного его.

Діва

Священник, черниця, відлюдник – ті, хто народжений під знаком Діви впродовж довгих життів присвячували себе духовним пошукам, пішовши від тлінного світу. Закон карми вимагає рівноваги; у цій інкарнації Діви занурені в мирські турботи і метушню буденності, у комерцію та управління. Це той урок, який їм належить вивчити в поточному втіленні.

Терези

Народжені під знаком Терезів надають виняткового значення своєму іміджу, репутації в очах оточуючих, хорошим манерам і такту. Однак ця дипломатичність і здатність усім подобатися не завжди були невіддільною рисою їхньої особистості; у минулих втіленнях Терези були черствими й брутальними егоїстами, які жили тільки в ім’я особистих інтересів. Тепер настав час кардинально змінити внутрішні звички.

Скорпіон

Багато хто зі Скорпіонів вважає за краще оточувати себе флером таємничості й загадковості, мають потайливий і замкнутий характер. Ця риса також є своєрідним кармічним балансиром: у колишніх життях народжені під знаком Скорпіона вирізнялися підвищеною балакучістю, непомірною товариськістю і невмінням зберігати справді важливі секрети.

Стрілець

Життєлюбці та бонвівани, Стрільці вміють поєднувати свою пристрасть до чуттєвих насолод і веселощів із тягою до знань і духовності. Таке поєднання устремлінь Стрільців є наслідком їхніх минулих втілень: упродовж багатьох життів вони присвячували весь час гонитві за задоволеннями, тепер же настав момент поповнити свій духовний багаж мудрістю.

Козоріг

Переконані кар’єристи й талановиті підприємці, Козороги наділені цими рисами, щоб урівноважити свої нахили з минулих втілень. Народжені під цим знаком колись присвячували весь свій час домашнім клопотам і родині. Натомість зараз настав момент, щоб розширити горизонти життєвого досвіду.

Водолій

Володіючи екстраординарною емпатією й альтруїзмом, Водолії, як здається, готові допомагати всім і кожному в цьому світі. Ця особливість є ніщо інше, як розплата за довгі втілення егоцентризму і зосередженості виключно на собі. У цьому житті Водолії мають вивчити урок, що все людство – це одна велика сім’я.

Риби

Останній знак зодіакального кола, Риби, прийшли в це втілення з винятковою місією. У своїх минулих життях вони вже вивчили всі уроки для представників інших знаків зодіаку, і тепер перед ними лежить тільки один шлях – угору й угору, до сяйних вершин надлюдської мудрості й духовних звершень.

Оригінал