Яким він буде чоловіком, згідно з його знаком Зодіаку

Якщо ви хочете вийти заміж, задумайтеся над тим, які якості хотіли б бачити у своєму майбутньому чоловікові. Він добрий, уважний, турботливий, а може незалежний, енергійний і волелюбний? Сумніваєтеся у виборі – астрологія допоможе вам визначитися. Ось яким чоловіком буде ваш обранець, залежно від його знака Зодіаку:

Овен

Овен – чесний чоловік. З ним можна відверто поговорити про все на світі, і можна довірити таємницю. Його чесність може бути жорсткою, але у світі лестощів і брехні, вона тверезить. Він ніколи не змусить вас поставити під сумнів його наміри у стосунках. Фактично, він скаже вам про це, перш ніж ви запитаєте.

Телець

Телець – відданий чоловік. Він розраховує провести з вами все життя, якщо вибрав вас у дружини. Він знає, наскільки важливо бути вірним і відданим, і не зрадить вас, його моральні принципи не допустять цього. Він ніколи не підведе вас, бо ненавидить розчаровувати людей, яких любить. Він – надійна людина, на яку можна покластися.

Близнюки

Чоловік-Близнюк – ласкавий чоловік. Він – зразковий коханець. Навіть якщо ви – не прихильниця проявів почуттів на публіці, дуже важко не піддатися його ніжності. Він змусить вас відчути себе супермоделлю, навіть, коли ви ходите по дому в розтягнутій футболці та без макіяжу. Він підтримає вас, обсипле компліментами і підніме настрій, коли ви пригнічені.

Рак

Рак – сентиментальний чоловік. Він солодший, ніж плитка шоколаду. Він обов’язково запам’ятає всі важливі дати і підготує до них щось особливе. Він зробить усе можливе, щоб як слід відзначити особливі моменти, які ви розділили разом. Він сентиментальний і знає, як зробити вам приємний сюрприз. Він не боїться проявляти свої почуття перед іншими людьми.

Лев

Лев – хоробрий чоловік. Він – сучасний лицар у блискучих обладунках. Вам нема чого боятися, бо з ним ви як за кам’яною стіною. Його сміливість надихає і захоплює багатьох людей, включно з вами. Він ніколи не відступає від задуманого, особливо, якщо надумав з вами одружитися.

Діва

Діва – працьовитий чоловік. Він – приклад успішної людини, тому що він старанно працює над тим, чого хоче домогтися. Він вразить вас своєю наполегливістю і мотивуватиме вас на нові досягнення. Вам не доведеться турбуватися про те, що на вас чекає у важкі часи. Якщо що-небудь трапиться, ви знаєте, що він докладе всіх зусиль, щоб виправити ситуацію. Коли чоловік-Діва робить вам пропозицію, він хоче, щоб ви були поруч із ним до кінця життя.

Терези

Терези – дипломатичний чоловік. Ви ніколи не будете сперечатися з чоловіком-Терезами. Він урівноважений, справедливий і швидко врегулює розбіжності, що виникають між вами. Терези мудрі і знають, що поганий мир кращий за добру сварку, тому прагнутимуть гармонії у стосунках з усіма, хто їх оточує. Він буде тим хлопцем, якого схвалить ваша мама.

Скорпіон

Чоловік-Скорпіон – пристрасний чоловік. Він відкриє для вас нові виміри стосунків. Його голод і вогонь підбадьорять вас. З ним ви ніколи не занудьгуєте, адже кожна зустріч із ним буде незабутньою пригодою. Він наповнить ваше життя пристрастю і романтикою та буде поруч, незважаючи ні на що.

Стрілець

Стрілець – чоловік-оптиміст. Він у всьому побачить позитив, навіть якщо його важко знайти. Коли щось іде не так, він показує, що все не так страшно, як здається. Він дозволяє бачити світ яскравим і сонячним, навіть якщо на горизонті буря. Він знає, як підняти вам настрій. Стрілець – незалежний і зайнятий, але завжди знайде для вас час.

Козоріг

Козоріг – чоловік-сім’янин. Для нього немає нічого важливішого, ніж мати люблячу сім’ю. Він вважає стосунки надзвичайно важливими і працюватиме над ними, щоб зміцнити зв’язок. Вам ніколи не доведеться замислюватися над його пріоритетами, бо він покаже, що для нього справді важливо. Це ви.

Водолій

Водолій – терплячий чоловік. Він ніколи не вийде з себе або не захопиться у сварці. Його терпіння майже мученицьке. Він – приклад спокою та врівноваженості. Він не розсердиться і не зірветься під час скандалу, а діятиме розумно. Він дозволить вам почуватися в безпеці. Якщо ви мрієте про кохання на все життя, ви його знайшли.

Риби

Чоловік-Риби – чоловік, позбавлений егоїзму. Він завжди з радістю запропонує вам свою допомогу. Його самовідданість дивовижна, ви ніколи не перестанете дивуватися його доброті й безкорисливості. Його любов поглинає вас цілком і повністю, їй важко не піддатися.

Оригінал