Знаки Зодіаку: чому ми не дозволяємо себе любити?

Люди хочуть, щоб їх любили, але іноді, з якоїсь зовні незрозумілої причини, ми не дозволяємо іншим виявляти до нас ніжні почуття. Чому ж? Давайте трохи відкриємо завісу цієї таємниці, ґрунтуючись на знаках зодіаку, під якими ми народилися.

Овен

Ви не дозволяєте себе кохати, бо не бажаєте стати розсудливим. Вам подобається ваша свобода, і ви побоюєтеся, що серйозні стосунки з ким-небудь можуть її зруйнувати. Ви боїтеся не самого кохання, ви боїтеся втратити свою незалежність.

Телець

Ви не дозволяєте себе любити, тому що одного разу вам уже зробили боляче у стосунках, і ви не хочете ще раз це пережити. Ви сподіваєтеся, що ваш новий знайомий відрізнятиметься від усіх ваших колишніх, але щоб впустити його у своє життя, однієї надії замало. Ви не дасте йому шансу доти, доки він не доведе, що йому дійсно можна довіряти.

Близнюки

Ви не дозволяєте себе любити, бо не знаєте, чого хочете. Вас долають сумніви, і ви абсолютно не розумієте, як це подолати. Ви постійно змінюєте свої рішення і не впевнені, що готові хоч до будь-яких стосунків, не кажучи вже про сильне і пристрасне кохання.

Рак

Ви не дозволяєте себе любити, тому що боїтеся, що ваш партнер кине вас. У вас чудова інтуїція, і вона вас ніколи не обманює. Однак іноді через неї ви відштовхуєте людей, які заслуговують на те, щоб їх впустили у ваше життя. Так ви дійсно ризикуєте пропустити свою другу половину.

Лев

Ви не дозволяєте себе любити, тому що не хочете втратити контроль над своїм життям. Вам подобається бути лідером, а стосунки з ким-небудь іноді потребують гнучкості та компромісу. Ви ще не знайшли необхідних у цій сфері балансу та рівноваги, але обов’язково знайдете їх, коли зустрінете саме свою людину.

Діва

Ви не дозволяєте себе кохати, бо в глибині душі вважаєте, що недостойні цього почуття. Ви уникаєте потенційних партнерів, бо думаєте, що вони занадто гарні для вас. Ви надто суворі до себе, хоча ви дійсно заслуговуєте на все найсвітліше і найкраще.

Терези

Ви не дозволяєте себе любити, тому що ідеалізуєте любов. Ви хочете, щоб у вас були щасливі стосунки без будь-яких сварок і розбіжностей. Між іншим, у кожної пари бувають і злети, і падіння. Сварки не є причиною, через яку можна розлюбити іншу людину – тому не бійтеся їх. Ваші стосунки не можуть весь час бути безхмарними та ідеальними.

Скорпіон

Ви не дозволяєте себе любити, бо не вірите нікому, і у вас у цьому плані дуже великі проблеми. Не узагальнюйте і не ставтеся до людей з упередженням. Ґрунтуйте свою довіру на діях і справах іншої людини, і якщо вона довела свою серйозність і чесність, відкрийте їй своє серце.

Стрілець

Ви не дозволяєте себе любити, тому що не бажаєте бути прив’язаними до стабільних і впорядкованих стосунків. Ви хочете дізнаватися нове і багато подорожувати, а осілий спосіб життя явно не для вас. Вам необхідно зрозуміти, що справжнє кохання не завадить вам робити те, що ви хочете, а часто навпаки – мотивуватиме вас на це.

Козоріг

Ви не дозволяєте себе любити, тому що відсуваєте любов на другий план. Ви вважаєте, що в житті існує безліч інших сфер, які потребують вашої уваги. Іноді ви уникаєте любові лише тому, що банально боїтеся її. Ви просто боїтеся прив’язатися до будь-кого, оскільки завжди хочете все контролювати, а любов збиває вас з пантелику.

Водолій

Ви не дозволяєте себе любити, тому що вас жахає сама думка розповісти людині, що ви насправді відчуваєте. Вам складно висловлювати свої емоції, оскільки ви турбуєтеся про те, як вона їх сприйме, і чи відчуває вона до вас те саме. Пам’ятайте, що коли ви відкриті й щирі, вас розуміють і приймають, а не засуджують.

Риби

Ви не дозволяєте себе любити, тому що ви – великий романтик, і вам необхідний майже ідеал. Ви не шукаєте тимчасового попутника, який може швидко зникнути з вашого горизонту. Ви в пошуках людини, яка прийме всю вашу любов, і, зі свого боку, віддасть вам всю свою любов. Як у казці!

Оригінал