Чоловіки-романтики за знаком Зодіаку

Коли дівчата уявляють собі свого майбутнього обранця, кожній хочеться, щоб він був хоча б трішки романтиком. Якщо розглядати чоловіків з астрологічного погляду, то стає зрозуміло, що далеко не всі з них готові обсипати кохану пелюстками троянд і щодня купати її в компліментах. Хто ж із них все-таки схильний до романтичних вчинків?

Овен

Овни заради завоювання вподобаної дівчини готові на будь-які мислимі й немислимі вчинки. Якщо для цього знадобиться стрибнути з парашутом або влаштувати романтичну вечерю на даху висотки, Овен без проблем піде на цю авантюру. Але тільки один раз. Чекати роками взаємності цей гарячий хлопець не стане і незабаром швидко переключиться на нову пасію.

Телець

Зодіакальних представників знака Телець складно назвати романтиками, оскільки вони звикли більше покладатися на здоровий глузд. Тельці – прагматики до кінчиків пальців. Серенади і відчайдушні вчинки заради коханої для них – порожнє. Ці чоловіки більше підійдуть тим жінкам, які не чекають від чоловіка свята, а заздалегідь разом обговорюють меню майбутньої вечері на двох.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки просто обожнюють вести бесіди. Не важливо з ким, не важливо на які теми. Головне, щоб спілкування приносило задоволення, і було пізнавальним для двох. Якщо для вас романтика полягає в теплому спілкуванні телефоном до глибокої ночі або під зірками на березі моря, то чоловік-Близнюк обов’язково вам у цьому допоможе.

Рак

Раки чоловічої статі найчастіше нерішучі й пасивні на початковому етапі побудови стосунків. Не можна сказати, що вони романтики до мозку кісток. Але якщо дівчина запала Раку в душу, він буде повільно, але впевнено просуватися вперед, щоб домогтися її прихильності. У хід можуть піти і букети, доставлені кур’єром, і любовні листи. Але на такі сміливі вчинки цей чоловік піде лише тоді, коли буде впевнений, що в нього є шанси.

Лев

Якщо чоловік-Лев захоче здивувати кохану дівчину, він влаштує таке свято, яке запросто зможе потрапити на екрани телевізорів або навіть у книгу рекордів Гіннеса. Вподобану дівчину Лев буде обсипати компліментами і дорогими подарунками. Він робитиме все можливе, щоб довести, що він найкращий чоловік на всьому білому світі.

Діва

Діви не належать до тієї категорії чоловіків, які будуть вивертатися навиворіт, щоб здивувати свою кохану. Вони абсолютно не романтичні. Своє кохання вони зазвичай доводять не красивими словами, а шляхетними вчинками, вірністю і турботою у стосунках. Діва без проблем погодиться на романтичний вечір, якщо знатиме, що для дівчини це важливо, але займатися організацією цього заходу він навряд чи буде.

Терези

Терези – це найбільш розважливі та розмірені чоловіки з усіх знаків зодіаку. Щоб домогтися прихильності дівчини, вони спочатку до неї придивлятимуться деякий час. Якщо контакт налагоджений і дівчина проявляє інтерес, то чоловік-Терези буде поступово робити зустрічні кроки. Він не романтик, ні. Але його чарівність, галантність і вміння огортати увагою часто замінюють жінкам букети троянд і походи дорогими ресторанами.

Скорпіон

Скорпіон не бачить перешкод ніде і ніколи. Якщо є мета, то будуть і дії, які зрештою приведуть до бажаного результату. Чоловік-Скорпіон темпераментний і романтичний, тож ставши його “жертвою”, готуйтеся до романтичних вечер, до пелюсток троянд, віршів і гри на гітарі. До слова, якщо Скорпіону потрібно буде освоїти гітару, він зробить це за лічені дні.

Стрілець

Якщо дівчина сподобалася Стрільцю, він домагатиметься її звичними способами – квіти, ресторан, подарунки, дзвінки. Він не з тих, хто чекатиме роками взаємності. Відповідної реакції від дівчини він чекатиме вже в перший вечір. Якщо він не побачить взаємності, то переключиться на інший об’єкт обожнювання. Цілком можливо, що через якийсь час він знову дасть про себе знати.

Козоріг

Козороги-чоловіки не романтики. Але якщо у них є мета завоювати жінку, то скоріше за все вони доб’ються бажаного. Не важливо, через місяць чи через роки, головне результат. Свою обраницю Козоріг зазвичай заманює вчинками. Крім цього, він напевно спробує її швиденько схилити до спільного проживання. Якщо мова зайде про заміжжя, то впевнений у своєму виборі Козоріг сумніватися не стане.

Водолій

Чоловіки знака зодіаку Водолій здебільшого не романтики. Вони не бачать особливого сенсу морочити собі голову над створенням романтичної обстановки. Але якщо вподобана дівчина виявиться неприступною, то Водолій поступиться своїми принципами і влаштує обраниці свято душі з феєрверками і шампанським.

Риби

А ось чоловіки знака зодіаку Риби – це справжня знахідка для любительок романтики. Ці будівельники повітряних замків із задоволенням дістали б зірку з неба для своєї коханої. Чоловік знака Риби може годинами розповідати про те, як він мріє про світле майбутнє, про велику сім’ю і будинок на березі океану, поки оповита мріями дівчина сидітиме в його обіймах під зоряним небом, попиваючи приготовану чоловіком-Рибою смачну заварну каву.

Оригінал