Гороскоп на 7 липня 2023 року

Овен ♈

Якийсь Ваш новий знайомий може допомогти Вам здійснити задумане, якщо Ви просто попросите його про це. Якщо Ви дійсно зможете знайти спільну мову з цією людиною, то Вам потрібно негайно діяти. Ви зможете виробити план дій, проте ж, якщо у Вас не вийде одразу, Вам потрібно буде трохи почекати. Переконайтеся, що Ви ясно і чітко висловлюєте свої наміри, перш ніж залучати до цього когось ще.

Телець ♉

Ви досить розумні, щоб читати все, що написано дрібним шрифтом, але чи справді Ви приділяєте час цьому заняттю щоразу перед підписанням будь-якого документа? Сьогодні Вам потрібно витратити на це час, оскільки там може бути захована якась брехня або, принаймні, потенційна заковика, про яку Вам варто знати. Це не стане величезною проблемою або чимось у цьому роді, але в майбутньому це може створити вам великі неприємності. Дуже важливо бути в курсі всього, з чим ви сьогодні зв’яжетеся.

Близнюки ♊

Сміливо захищайтеся і відстоюйте свою точку зору. Ви нікому не повинні дозволяти грубіянити Вам, скільки б у цих людей не було влади над Вашим життям. Ви перебуваєте в безпеці, і ніхто не покарає Вас за Вашу зухвалість. Швидше за все, Вами почнуть ще більше захоплюватися.

Рак ♋

Ви не закінчили якийсь проєкт? Хтось чекає на Вашу відповідь? Ви не виконали якесь доручення? Сьогодні відповідний день, щоб розібратися з подібними справами. Як тільки зможете, вибирайтеся і починайте працювати цього ранку. Зробіть необхідні телефонні дзвінки і завершіть усі справи. Ви відчуєте себе продуктивними і нарешті усвідомлюєте, що завжди відчуватимете напругу, доки у вас залишаються незакінчені проєкти. Доведіть усе до розуму – і зможете з чистою совістю розслабитися.

Лев ♌

Переговори, чи то з рівною людиною, чи то з тим, хто може якось вплинути на ваше життя, сьогодні будуть особливо плідними. Ваші пропозиції буде охоче прийнято другою стороною, і ви удвох зможете домогтися позитивних результатів. Не хвилюйтеся, якщо до кінця дня ще не буде встановлено остаточних термінів – усе наближається до завершення, тож будьте певні, все пройде гладко. Ви вдвох зможете продовжити з того місця, де минулого разу зупинилися.

Діва ♍

Сьогодні Вам пообіцяють щось “просто так”, але не купуйтеся на це. Для того, щоб отримати цю винагороду, Вас попросять відмовитися від якихось своїх довгострокових цілей. Ви справді думаєте, що воно того варте? Це не так, і якщо Ви обміркуєте цю пропозицію, то побачите, в яку програшну ситуацію можете потрапити. Тому Вам краще ввічливо відмовитися і продовжити слідувати своєму початковому плану.

Терези ♎

У Вас чітка позиція і сильні інтелектуальні здібності, але чому Ви думаєте, що Ви один такий? Ви зможете плідно поспілкуватися з друзями та рідними, якщо дозволите звичній бесіді змінити напрямок і перейти в складнішу сферу. Ви зможете дізнатися багато нового про свої погляди і надії на майбутнє.

Скорпіон ♏

Зазвичай Ви здатні впоратися з усіма спокусами, але сьогодні буде розумніше трохи поступитися. Спробуйте – і відчуєте те, чого так довго себе позбавляли. Тільки не випускайте з-під контролю своє життя. Щойно ви дізнаєтеся чого боїтеся, вам буде набагато простіше уникати цього в майбутньому.

Стрілець ♐

Ви переживаєте, що на Вас чекають якісь погані новини? Тоді постарайтеся зайняти себе чимось на цілий день. Відволікати себе від майбутніх новин – це найкращий спосіб пом’якшити будь-яке потрясіння, яке, на Вашу думку, Вас очікує. Але перш ніж Ви навантажите себе роботою, щоб уникнути негативних думок, упевніться в цій проблемі ще раз. Чому Ви впевнені, що новини будуть поганими? Повірте в імовірність того, що результат буде найкращим з усіх можливих.

Козоріг ♑

У Вас є якісь підозри щодо нової людини у Вашому колі спілкування? Її слова не завжди збігаються з її діями, а її легковажна поведінка починає розчаровувати Вас? Сьогодні розкриються нові факти, які допоможуть заспокоїти Вас і Вашу нервову систему, яку вони відчували. Схоже, Ви зможете забути про деякі свої страхи – хоча б на деякий час. Вам сподобається дивитися на цю людину в новому світлі.

Водолій ♒

Не існує такого поняття, як “нормальна людина”. А навіть якби воно й існувало, Ви б хотіли ним бути? Ні в якому разі! Це так нудно! Насолоджуйтеся своїми унікальними якостями. Приховувати їх – все одно що приховувати свою сутність. Виберіть сьогодні щось, що вважаєте недоліком, і обіграйте. Це не лише допоможе Вам подолати свої комплекси, а й посприяє налагодженню стосунків із людьми.

Риби ♓

Сьогодні Вас будуть оточувати дуже цікаві люди. Якщо Вам не подобаються їхні навідні запитання, не обов’язково їх терпіти. У крайньому разі, відповідайте розпливчасто і невизначено. Не будьте занадто конкретними в тому, чим займаєтеся або в кого закохані. Нікому не варто знати те, чим Ви не хочете ділитися. Захистіть своє особисте життя.